L'Oréal Paris

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online shop, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2021. május 19.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   online shop, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

• megerősíti a hajvégeket a teltebbnek látszó hajrostokért
  • segít volument adni a hajhossznak a dúsabbnak látszó frizuráért
  • segít megóvni a hajat a töredezettséggel szemben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Azurill

2022. november 29.

09.13.
15 ml-s kiszerelést vettem meg(3 db-ból az elsőt használtam).
A hajam most már egész jó állapotú, a legnagyobb bajom, hogy egy bizonyos hossznál nem nő tovább. Illetve az utóbbi hónapokban azt vettem észre, hogy nagyon lassan nő és mire elérnék egy hosszt, már eljött a vágás ideje.
A 15 ml-s kiszereléssel olyan szempontból vigyázni kell, hogy én sikeresen eltörtem az ampullát. Egyébként a hátközépig erő hajanra a fele is elég lett volna.

Dupla samponozás után használtam és kb 5 perc múlva lemostam utána jött a kondicionáló. Végül free hand technikával hajszárítás.

Az illata tetszik és erős is viszonylag. Maszkon keresztül, ha szagolgattam a hajam éreztem, de 2 nap múlva is lehetett érezni.
A hatásán meg ledöbbentem. Sima és fényes lett a hajam. Érezni, hogy volt itt valami plusz(2 nap elteltével is). A hajvégem se száraz.

Át fogom tölteni ilyen spriccelős flakonba. Alapvetően havi 1x terveztem használni, de így lehet 2 hetente fogom.
Ha vége lesz ennek a "kúrának" jövök update-elni, hogy mennyire mentette meg a hajvégeimet.

11.29.
Augusztusban voltam fodrásznál festés-vágáson. Szeptemberben mikor elkezdtem használni kb 58 cm volt a hajhosszom. Most 60 cm. A frufru részem extrán károsodott, ott most rikító ollóval próbáltam menteni a menthetőt viszont a többi részén nem találtam töredezett hajszálat. Ugyan olyan épnek látom, mint fodrász után. Mellette használtam más maszkot is egyébként.
Önmagában kevés tud lenni, illetve hát lamellás kondicionáló, de kell utána hagyományos kondi is, mert mikor fésültem a hajam, az nem volt egyszerű. Ezen kívül nem mindig öblítettem le, simán rákentem a hagyományos kondit.
Összességében hagyom a 4 csillagot, mert jó kis termék, de nincs összehasonlítási alapom és nem tudom van-e ennek a típusú terméknek létjogosultsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

09.13.
15 ml-s kiszerelést vettem meg(3 db-ból az elsőt használtam).

11.29.

Antioxidánsok: Arginine
Hidratálók: Lactic Acid, Arginine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Tartósítószer.