L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: godgirl86, az összetevőket feltöltötte: Sue2, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Pure Zone Pórusösszehúzó Arctisztító tonikot ideálisan Pure Zone arctisztító termék után kell használni. Összehúzza a pórusokat és hozzájárul az egyenletes arcszínhez. Iso Bacter technológiájának köszönhetően antibakteriális hatással rendelkezik és segít megelőzni a bőrhibák megjelenését.

A bőr simábbnak érződik és egészségesebbnek látszik. A bőrfelszín finomabbnak tűnik.

Babooca

2019. augusztus 22.

Édesapám használta ezt töretlenül a géles lemosóval együtt. Ő szerette, csak mert nem volt viszonyítási alapja. Szerintem ez katasztrófa volt a géllel együtt. Örülök, hogy végre kivonták, borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

orsipanka

2013. április 29.

Egyik nagy kedvencem.Csak ezt használtam a termékcsaládból, a többit nem. Szépen tisztít és felfrissít, összehúzza a pórusokat. Pattanásaim nincsenek, csak annyira szárít, amennyire kell. Szerencsére azóta találtam hasonló hatású tonikokat, de 3-ból 2-t azokból is megszüntettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Mamba

2013. március 14.

Nekem konkrétan szétmarta az arcom a magas alkoholtartalom miatt valószínűleg. Először nyitva maradt a szemem és annyira erős volt, hogy még azt is csípte! És persze használni se használt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Nicu

2013. január 28.

Drága volt, mintha vízzel mostam volna arcot, egyáltalán nem tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Drága volt, mintha vízzel mostam volna arcot, egyáltalán nem tisztított.

Vixodite

2013. január 28.

Régebben használtam. Pattanásos bőrre hatástalan.... A Clean&Clear érzékeny bőrre vált be eddig a tonikok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Rigó

2012. december 2.

Kb. 10 éve ezt a tonikot használom, és imádom. 1,5 éve kipróbáltam többfélét, amikor a dm-ben megszűnt az árusítása. Nem nagyon értem miért, amikor a család többi tagját árulják. Egy termékkel sem tudtam ugyanazt a hatást elérni, mint ezzel. Tiszta, friss lesz tőle a bőröm, segít a pattanások leküzdésében, és tényleg antibakteriális. Szerencsére a hipermarketekben beszerezhető. Nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

petracska13

2012. április 9.

Régebben használtam csak az orromra. Nekem bevált, tényleg nagyon szépen összehúzta a tág pórusokat, közbe csak ezt az egy terméket használtam az egész termékcsaládból. Az illata tényleg erős, de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Milli006

2012. március 5.

Dettó. Ez egy hatalmas kamu, nem is értem, hogy engedheti meg magának a L'Oreal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 5.

anianiko

2012. március 5.

Anno nagyon bebuktam ezzel a termékkel. Drága is a 3 együtt (radír, tonik, krém). Szorgosan használtam minden nap őket, de csak rontott a pattanásos bőrömnek. Egyre több pattanásom lett tőle, mintha eltömítette volna a pórusaimat, nem is tudom. Grrr, visszagondolni is szörnyű arra az időszakra. A reklámoknak nem szabad bedőlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Csilluska

2012. február 19.

Pár éve használtam, egy szettben volt az arctisztító zselével és az arckrémmel. Rendszeresen használtam őket, de igazából nem történt semmi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.