L'Oreal Paris

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Revitalift Magic Blur Opti-Blur Technológiával a fényt használja fel a bőrön a finom vonalak, ráncok és pórusok azonnali elhalványításáért, a ráncok azonnali simításáért.

dorcus89

2017. november 5.

Termékmintát próbáltam belőle és nagyon megtetszett. Nekem nincsenek nagyon ráncaim én alapozó alá használom, hogy mindenhol szép egyenletesen fedjen az alapozó. Erre nekem nagyon bejött, egyből vettem 2 tubussal. Nagyon sokáig elég, jó kis termék, de azt hiszem már nem kapható, már kiárazva vettem az utolsó darabokat. Egyébként a krém nagyon darabosnak tűnik, de jól kenhető. Nagyon szép, puha bőrt varázsol akkor is ha nem használunk főlé alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

AdriF

2017. május 17.

Már a negyedik tubust használom. Fiatalos, üde, bársonyos arcot tudok vele varázsolni percek alatt. Remek primer, és a legjobb benne, hogy a használatával közelről is természetesnek hat a bőr. Nálam 4-5 órán keresztül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

Maja92

2016. április 9.

A szemem alá használom néha a kis ráncokra, nekem erre tökéletes mert szépen kisimítja őket. Anyum az egész arcára és nagyon szereti, látványos az eredmény, üde, bársonyos bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

bgabriella

2015. szeptember 4.

Valamelyik újságban volt minta belőle, tökre tetszett az állaga. Ilyen vajszerű, nekem bejött. De aztán kipróbáltam az üzletben is és ott nem jött be úgyhogy nem vettem meg. Még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

murczinodett

2015. július 22.

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy nem, mindenesetre használom és mattítja a bőröm, de a krém állaga nagyon fura ilyen száraz valami...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Miliana

2015. április 8.

Kezembe akadt egy kis minta ebből a termékből, valószínűleg hónapok óta megvan, gondoltam, üsse kő, megnézem. És megdöbbentem. Alapvetően L'oreal ellenes vagyok (évek óta semmilyen termékem nincs sem konkrétan az anya- sem a "gyerek"márkáiból), és emiatt nyilván nem is fogom megvenni ezt a terméket, de meglepett, mert minimális mennyiséget T-vonalon elosztva, nagyon szépen tudtam rá sminkelni, és bőven kitolta a bőröm átfényesedését. Hozzáteszem, nem használok régóta a szó szoros értelmében vett primert (ezt nem nevezném nappali arckrémnek), de most kedvet kaptam valamit vásárolni. Plusz pont egyébként, hogy illatanyagmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Pöti

2015. február 18.

Szerintem ebből kaptam mintácskát egy iparfümériás rendelés mellé. Primerként dobtam be a mély vízbe, mert ezzel az állaggal ez nem lehet se hidratáló, se ránctalanító krém. Na szóval kibontottam, kivettem belőle és rögtön az Avon egyik régi primerje (Magix) ugrott be. Az volt ilyen "száraz krém". Fojtós, levegőtlen tőle a bőröm. Másnapra egy egy ragya is megtisztelt tőle, így három használat után elbúcsúztunk egymástól. Az alapozó szépen terült rajta, de ennyi szilikont már én se viselek el, pedig nem szoktam trollkodni se a szilikon, se az ásványi olaj/paraffin miatt, de ettől a cucctól megfullad a bőröm. A L'Oreál termékeit amúgy sem szeretem, ez nem sznobság, egyszerűen nem működnek rajtam a dolgai (kivéve az Infailible szemfestékek) és a tudásukhoz képest meglehetősen drágák a termékeik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

Menta75

2014. november 9.

Szerintem nagyon kellemes az állaga.Azonnal érezhető a selymessége a felvétel után.Csodákat nem tesz,de a szinezőnek és a púderes krémek köszönhetően ad egy kellemes sima felszínt a bőrnek látványban és simitásban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 9.

katka88

2014. október 15.

Angie1988! Nyugodtan használhatod! Ebben nincs semmi hatóanyag! Csak sok sok szilikon,az pedig nincs korhoz kötve!Mondjuk én megvettem a rendes magic blur krémet is,abban már hatóanyag is(pro retinol vagy mi szösz)van és az sem csinál semmilyen bajt nekem legalábbis! Ezt is használom néha (26 vagyok) Ha szeretnék szebb bőrképet alapozó nélkül!Semmilyen problémát nem okozott eddig! Csak azt javaslom ne csinálj belőle napi rutint!!Röviden ennyi! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Angie1988

2014. október 15.

Nagyon vágyom rá, miután kipróbáltam teszterek formájában, de mivel nem töltöttem be a 30-at így még várok vele 3 évet, de szuper cucc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.