L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. április 1.

A Loreal Star Secrets Quad Pro egy négy részes szemhéjpúder olyan személyre szabott árnyalatokat kínál a nők számára, melyekkel szemszínünket a legelőnyösebben hangsúlyozhatjuk ki. A L'Oréal Paris szépségnagyköveteinek közreműködésével készült kollekció segítségével minden nő felfedezi a benne rejtőző sztárt. A szépségnagykövetek színajánlásai segítenek kiválasztani azt a Star Secrets Quad színt, mely a legjobb az adott szemszín kiemelésére.

zsjudit

2019. október 19.

Szep színek, de nem elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Szep színek, de nem elég tartós.

szolcsika

2019. április 5.

Nem rossz de lehetne intenzívebb a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Nem rossz de lehetne intenzívebb a színe.

EnyediF

2019. február 12.

Nagyon szép színekkel rendelkezik, nagyon sokáig szinte csak a nudeosabb, lilásabb árnyalatokat használtam. Az eldolgozhatósága közepesnek mondható, és a sötét szín nagyon potyog. Ennek ellenére a tartóssága jó, kitart egész nap úgy, hogy csak mérsékelten kopik. Ami viszont idegesítő, hogy a csomagolása vacak, mindkét palettám nyitó része letört..... Biztos én nyitom gorombán.... De nem túl szép látvány befőttes gumival átkötve vinni magammal, mert máskülönben mindent összefogna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

papucsallatka

2015. június 29.

lehet velem van a probléma a sok pozitív véleményt látva itt, de nekem egyáltalán nem vált be és emiatt csalódott is vagyok. sötétkék árnyalatú palettám van, gyönyörűek a színei, de ha felviszem a szememre nem elég élénk, hiába viszek fel akármennyit, olyan mintha bevertek volna... eléggé porol is, sajnálom, mert tényleg szépek a színei :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

yokkoa

2015. január 15.

Nekem a lila van meg (Eva Longoria). Imádom: életem legjobb befektetése, színválasztása, legjobb-legjobb-legjobb! :-) Nekem szépen látszódik a szememen, hétköznapra a két alsó színt használom; ha egy kissé fel akarom dobni, akkor mehet az aranyos csillogás is. Az applikátorok kicsik, de jó minőségűek, van akinek ez jól jöhet, én mondjuk nem azokkal használom, hanem ecsettel viszem fel. Egyedül a negyedik, krémes arany színt nem értem. Elvileg a belső szemzugba kell tenni belőle: iszonyatosan durván csillog, és összegyűlik a szememben, ráadásul kenődik, ragacsos, így azt nem használom. De mivel a többi része annyira jó, ezért csak fél csillag levonás jár, így végül marad az 5*.
Az ára kicsit húzós, érdemes kivárni egy akciót, de aztán mindent bele! Nekem már 3 vagy 4 éve megvan és még mindig van belőle bőven, kevés is elég, lassan fogy :-) Én ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 15.

Jeckyl

2014. április 4.

Csodásan lehet vele dolgozni, bármikor bevethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Csodásan lehet vele dolgozni, bármikor bevethető.

lillaeva

2014. február 28.

Nekem is az Eva Longoriás van meg :) Egyszerűen imádom ezt a festéket, szinte mindig ehhez nyúlok, ha hangsúlyosabb festésre vágyom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

marta.kisasszony

2013. augusztus 2.

Mèg anno az Eva Longoria-fele, barna szemueknek szolo valtozatot vettem meg es imadom! Az igazi adu-asz, barmikor bevetheto, mindig jol all es minden szetthez megy. Csak azert hasznalom a tobbi szemhejpuderem is, hogy ne romoljanak meg. :-) Kb. 3 eve vettem, azota sem valtozott illatra/allagra, meg a highlightere sem. Nekem nagyon megerte. Kivaloan pigmentalt es jo ecsetekkel mesteri sminket lehet vele kesziteni (az applikator, ami benne volt,kb. egy vicc). 100x leejtettem, nem esett ki, nem tort el a muanyag, nem tort meg a festek, jaaaaaj, nagyon fogom sajnalni, ha elfogy, mert mostanaban nem larom a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

cseni00

2013. február 9.

Nekem a hazel eyes barna szemhez van meg és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 9.

Nekem a hazel eyes barna szemhez van meg és nagyon szeretem.

devcat

2013. január 27.

Két db palettám van, féláron vettem őket tavaly kuponnal, mindkettőt nagyon szeretem, meg vagyok velük elégedve. Jó minőségűek, gyönyörű harmonizáló színek. Nagyon puha az állaga, könnyen fel lehet vinni, én szemhéjalapozót teszek alá, rendkívül tartós. Nem vagyok profi sminkkészítésben, de mégis nagyon szép sminket készítettem vele. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A lent lévő hozzászólásokban olvasom, hogy kivonják a forgalomból? Na ne már, végre valami jó cucc, és ezt sem lehet majd kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.