L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2020. július 20.

Kategória:   Hajápolás

Tartást ad a rugalmasságát vesztett göndör tincseknek, ragyogást és selmyes tapintást kölcsönöz.

Borsolina

2013. május 22.

Jó régen vettem már,nekem elég gubancos göndör hajam van,és régen emlékszem nem szerettem mert nem használt semmit..aztán mostanában egyik nap újra rátaláltam és kellett valami a hajamra mert nagyon sörényes volt és nem akartam minden nap olajjal kenegetni..ráfújtam ezt,kicsit beledolgoztam a hajamba annak reményében,hogy azért csak jobb mint a semmi..és lehet azért ,mert nem vártam tőle sokat,régebben meg túl sokat,de úgy érzem ez alkalommal jobban teljesített..kihangsúlyozta a fürtöket szépen..bár nem egy csodaszer persze..és még kísérletezek vele,de nem rossz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Moncsi82

2013. január 19.

Sajnos úgy tűnik, hogy már nem lehet kapni. Tavasszal még tudtam venni. Akárhol járok, mindig végignézem a hajápolókat, de sehol nincs már. Sok mást próbáltam, de egyik sem vált be. Most a Tony&Guy Classic spray gel for curls-el kísérletezem. Óvatosan kell bánni vele, mert ha sokat fújok a hajamra, összeragadnak a tincseim, és előfordul, hogy nagyon kiszárítja. Csak teljesen száraz hajra fújok belőle egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

csericka

2012. november 19.

Szeretem ezt a sprayt, jó az illata, természetesen hat, bár néha-néha ragad, vagy inkább megkeményedik tőle a hajam, de ezenkívül szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

tanita

2012. október 18.

Szépen göndörít, nem ragad, nem szárít, viszont nem annyira tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 18.

Szépen göndörít, nem ragad, nem szárít, viszont nem annyira tartós.

mazsola

2012. szeptember 10.

Csatlakozom az előttem szólókhoz :) de azzal kiegészíteném (és csak ezért adok 4-est), hogy nekem azért eléggé "megkeményedik" a hajam tőle. Jobban szeretem, ha puhák a loknijaim, de pl. egy buliba nagyon jó szolgálatot tesz, mert ott nem fogdossák a hajamat, csak látják :) De pasis-hajbatúrós alkalmakra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

vivuss87

2012. július 23.

mielőtt végzetes szerelembe estem Tigivel, azelőtt csak ezt használtam hajgöndörítéshez, hajcsavaráshoz. Nem nehéz, nem ragad annyira, könnyed formázó spray.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Emily

2012. július 1.

Nagyon szeretem ezt a göndörítőt, nálam ez a nyári megmentő. Szárítás nélkül csak befújom vele a hajam, és szép ápolt göndör tincseket kapok anélkül hogy a hajszárítóval kínoznám magam. Nem szárítja ki a 100 éve festéssel gyötört hajamat. Nálam ér egy ötöst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

sheetmusic

2012. május 19.

Természetes göndör (oroszlán...:D) hajam van, ez a legjobb amit csak találtam, pedig már túl vagyok göndörítőből is a 20 mintán minimum... Ára is megfelel, sokáig elég, finom az illata és nagyon szép hullámokat és fürtöket eredményez:) ötös

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Cu2tka-baba

2012. április 11.

Nagyon szeretem ezt a spray-t, és sajnálom, hogy a dm-ekben rossmannokban nem lehet kapni. Mikor kifogyott a tescoban találtam csak belőle. Tökéletes hajgöndörítéshez, simán üti a göndörítő habokat. Nem szárít és nem is zsírosít,és ha már engednek a loknik akkor pedig könnyen kifésülhető. Ami plusz, hogy a nagyon vékony szálú hajat is szépen hullámosítja akár csavarás nélkül is. Egyenlőre nem találtam még ennél jobbat erre a célra. Jah és az illata is kellemes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.