L'Oreal Paris

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: efcike93, Módosítva: 2019. november 21.

Kategória:   Hajápolók

A Hot Liss egy termofixáló spray amely különösen a haj szárítással és vasalással történő igazítására alkalmas.

• véd a hőtől akár 230°C-ig
  • a haj fényes és bársonyosan puha
  • simítja a hajat, megakadályozza a begöndörödését és tartást ad
  • a haj akár 3 napon át egyenes marad

Ár: 800 plusz posta , Eladó: Bublup
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi

katica22

2017. október 16.

Nagyon összeragadt tőle a hajam, zsírosította és semmit sem csinált, felesleges pénzkidobás.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

LauuKovacs

2017. január 27.

Nekem nagyon összeragadt tőle a hajam, és kétlem hogy valamit segített, de egy próbát megért. Most egy másik termél van, ugyanilyen márka, de azt sem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Hannibal

2016. július 5.

Imádtam,de már nem kapni sehol,ahol én néztem legalábbis :(
Az illatát,meg azt,hogy megtartotta az egyenességét a hajamnak,két hajmosás között elég volt egyszer kivasalni. Szép sima és fényes,puha volt a hajvégem . Kár,hogy nincs már,majd a testvérével próbálkozok legközelebb.

Az,hogy a hőtől mennyire védenek ezek a cuccok fogalmam sincs,nekem amugy sem töredezik a hajam igazán. De egy 200 fokos sütővastól kétlem,hogy bármilyen fújkálós cucc megvédene,ezért ezt az ígéretet mindig fenntartással kezelem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Imádtam,de már nem kapni sehol,ahol én néztem legalábbis :(

Harmony29

2016. július 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, finom illata van, nekem a hátközépig érő hajamra kb egy évig elég volt egy flakon. Újra akartam venni, de sehol nem találom, van valakinek ötlete, hogy honnan szerezhetném be? Anno a DM-ben vettem, de most mindenhol csak a Hot&Big verziót látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

anitaanett

2016. május 28.

Pár hónapja kezdtem el használni, pedig hajvasalót csak nem rég vettem. Eddig hajszárítás előtt fújtam be vele a hajam. Derékig érő hajam van és viszonylag sok is, mindig sokat fújok rá, de még alig fogyott belőle. Nagyon sokáig elég! Az illata isteni, a minősége kiváló, nem zsírosodik tőle jobban a haj. Érdemes kipróbálnia mindenkinek, nem fogtok csalódni benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

sztinke

2015. december 28.

Korábban a krémet használtam, az is bevált, de legutóbb ilyen volt az üzletben, úgyhogy ő jött velem haza. Ő is ugyanúgy jó, mint a krém, szép, fényes, selymes a hajam a használata után, nem is töredezik, és elég tartós is a hatása.
Ezt most még inkább bebizonyította, ugyanis nekem alapból göndörbe hajló hullámos hajam van, és legutóbb, hajmosás után befújtam ezzel, de végül rásegítettem a hullámokra a hajsütővel, nem egyenesítettem és még a párás levegő ellenére is kirúgta magát a hajam, holott még hullámosabb kellett volna, hogy legyen! :D Szóval tényleg jó kis cucc ez. És mégsem zsírosít, nem is szárít. Ő is megérdemli az 5-ös értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

agica0516

2015. november 3.

Ennek a régi változata van meg, amit imádok, de kifogyóban van. Ezt a fajtát nem találom sehol sem, pedig sok helyen néztem. Valaki tudna segíteni, hol lehet biztosan hozzájutni? Fontos lenne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.

ImolaElekes

2015. október 14.

A Media Marktban most szereztem be egy nagyon szuper új hajvasalót, amit elég gyakran használok is, ezért vettem hővédőt, hogy még véletlen se roncsolódjon a hajam. Ez a típus nagyon jó szerintem, szeretem az illatát is, és nem zsírosodik tőle gyorsan a hajam, mint a többitől...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

romdia

2015. szeptember 16.

Kellemes illata van és használ is:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Kellemes illata van és használ is:)

Cukcsi

2015. július 14.

Csak ajánlani tudom,nekem nagyon bevált! Kedvenc hajápolóm! Megérdemli az 5 csillagot:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Xylose, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.