L'Oreal Paris

Ár:   1666 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2013. október 30.

Kategória:   Hajformázók

jkrisztie2

2016. április 1.

Felváltva használom a Wella Wellaflex habjával együtt, mindkettőt nagyon szeretem. Nem lesz durva, kemény, ragacsos a haj, illata kellemes, hővédős is, hajszárításhoz pont jó. Finom, könnyű, jól kezelhető hajat eredményez. Ha ezt használom, nem száll összevissza a hajam mosás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Dius24

2015. május 11.

Nekem ez az első hajhabom valahogy mindig tartottam tőle nekem bevált nem mindig használom de nem ragad , illata kellemes, tartást is ad nem nehezítí el a hajat! Az nyújtja amit vártam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

senskin

2015. március 16.

Gyakran mosom a hajamat, így ha nem is tökéletes védőhabot sikerült találnom, megteszi. Amúgy nem ez van napirenden nálam, de szoktam ezt is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

BonnyBunny

2014. október 6.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: olyan kis átlagos...
Az illata finom, ami tetszik, nem ragad. Ad egy kis tartást, de ez másnapra nem marad meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: olyan kis átlagos...

Aaaudrey

2013. december 4.

Nekem egyelőre ez a hajhab a kedvenc, ezt használom már évvek óta. Időnként próbálgatok mást, de még nem talltam nála jobbat, mindig visszatérek ehhez. Kellően dúsít anélkül, hogy ragacsos kezelhetetlen lenne a haj és nem nehezíti el mint némely másik hajhab, kellemes az illata és az külön jó, hogy védi is a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

korok23

2013. november 25.

Egy időbe nekem is feltűnt, hogy nem találom a polcokon, aztán most látom, hogy vettetek. Nagyon jó termék, a legjobb hajhab amit használtam régebben (ma már csak ritkán) de valóban véd a hajszárító melege ellene, nem szálkásodott ki tőle, csak szép tartást adott a hajnak, de nem olyan betonkeményet, amit aztán alig lehet kibogozni. Próbáltam már párat, de mind közül ez volt a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

szaboka79

2013. november 25.

Ma vettem, a Rossmannban akciós törzsvásárlói kártyával. ;) Használata kellemes, nem ragad. Az én hajam vékonyszálú, tartás nélküli, csodát nem tett vele, de nem is vártam, egy kis volument adott neki. Kíváncsi leszek, ez a tartás vajon megmarad-e holnap is, illetve hogy valóban zsírosít-e? Update-tel jövök majd! :)

Update: nem zsírosít, viszont nekem nem nyújt már másnapra tartást. Olyan, mint többi, eddig egyik sem tett csodát a lelapuló hajammal. 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

bogirepcsin

2013. szeptember 15.

nagyin szeretem azt a habot. nagyon sok ideje megvan, és még mindig van benne, és nagyon szépen rásegít a hajam begöndörödésére. kár, hogy már nem gyártják, pedig nagyon szerettem. ja, és elméletileg hővédő Formulával is rendelkezett, ami szintén pluszpont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Mackólány

2013. június 3.

Szerintem szuper jó, nekem amúgy is eléggé lelapul a hajam, de ha fújok rá hajhabot akkor szépen megemeli, jó illata is van, nekem bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Heidi

2012. október 7.

Kb 3 évvel ezelőtt használtam (ma már nem használok hajhabot) és bevallom őszintén,kicsit sem tetszett... Ragadós,gubancos lett tőle a hajam pedig nem tettem belőle sokat a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.