L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esther, Módosítva: 2014. június 13.

Kategória:   Hajformázók

Dúsító, textúráló spray a rég vágyott dús hajért, akárcsak ha tupíroznád. Textúrált haj, elbűvölő stílus és rugalmas tartás. Mikropúderrel a még struktúráltabb és definiáltabb hajért. Nem ragad, nem nehezíti el a hajat, könnyű kifésülni.

barbesz

2015. június 27.

Tegnap vettem de már megszerettem.Tényleg dúsít és egyáltalán nem ragad plusz az illata is jó, egész nap érzem magamon:) Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

katacita

2015. április 27.

Alapvetően nem lenne rossz, mert tényleg lehet vele hajat dúsítani, de 1. nem tart ki sokáig a hatása, 2. maga a flakon sem tart sokáig, alig volt benne valami, nagyon kevésszer használtam. Az árára már nem emlékszem pontosan, szerintem talán 2000 ft alatt volt, de nekem ez nem éri meg, inkább próbálkozom mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

koc

2015. március 15.

Nem rossz cucc, tényleg dúsít, bár egy idő után lelapul a hajam. Valószínűleg azért, mert a hosszabb tincseknek súlya van. De ilyenkor csak kézzel felborzolom, és megint "áll". Azt azért nem mondom, hogy szárít, de nem engedi annyira zsírosodni a hajat. Már a második dobozt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 15.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag