L'Oreal Paris

Ár:   1607 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2015. február 27.

Kategória:   Hajápolás

Hajkisimító spray selyem mikrorostokkal, hogy védelmet biztosítson a hajnak a hajszárító és hajvasaló okozta hőhatás ellen. Eredmény: egész nap tartó simaság, ragyogás, selymes tapintás.

Cukorbogyii

2016. október 9.

Az én hajamat keményítette nem tetszett utána a hajam tapintása. Nem volt a kedvencem, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

mscintia

2016. március 8.

Meglepődtem, amikor szembesültem vele, hogy már nem gyártják, hiszen egy kifogástalan hatású csodatermékről beszélünk. Először is, el kell mondanom, hogy hajhullós vagyok, a sok festés annyira tönkretette a hajamat, amennyire csak lehetett, viszont sokszor bűnbe esek és kivasalom az alapjáraton hullámos hajamat. Ekkor mindig ehhez a termékhez nyúlok és a hajam sokkal bársonyosabb és egészségesebb lesz, a hajszárító és hajvasaló pedig csak minimálisan roncsolja a hajvégeimet. Az illata eléggé semleges számomra legalábbis, de valahogy van benne valami összetevő, ami miatt olyan "szalon-illata" lesz a fejemnek három fújás után. Absolute Love!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Maanina

2015. augusztus 13.

Ó igen, az egyetlen hajápoló szer, ami nélkül nem tudnék élni. Abszolút favorit a hővédő spray-k terén (ezt használom kifésülést elősegítő termékként is). Kb. 3-szor vásároltam újra, évek óta használom napi szinten (már nem lennék meg nélküle, kínszenvedés lenne a fésülködés). A frissen mosott hajamon is használom kisebb mennyiségben (balzsamozás után a törülközőszáraz hajamon), mert a szárításnál is védi a hajam. Iszonyatosan finom az illata, könnyű az állaga, egyáltalán nem nehezíti el a hajam. A hajvégekre is fújok belőle. Hajmosást követő napokon is ezt használom, minden egyes fésülködésnél....bátran ajánlom mindenkinek.

Update:
Jézusom! Most látom, hogy már nem gyártják??!?!?!
Azt hiszem évekre feltankolok belőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Update:
Jézusom! Most látom, hogy már nem gyártják??!?!?!
Azt hiszem évekre feltankolok belőle...

pomme

2015. február 12.

A fodrászom nyaggatására vettem, mert szerinte muszáj hővédős spray a hajra, anélkül nem lehet élni. Szerintem az égvilágon semmit nem csinál, nem lett tőle sem fényesebb sem egyenesebb a hajam, nem javított rajta semmit, igaz nem is rontott. Elfújkálom, ha már megvettem, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

ildiko0306

2014. augusztus 7.

nagyon szeretem, selymes és fényes lesz tőle a hajam, sokszor még balzsamozás után sem tudtam kifésülni a hajam, de ha fújok rá ebből egy kicsit akkor pillanatok alatt kifésülhetővé válik. Valaki írta itt, hogy ragacsos lesz tőle a haja, hajszárítás közben én is így érzem picit, de mire végzek a hajszárítással egyátalán nem ragacsos csak selymes, csillogó és puha. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

minionfan

2014. június 17.

Énis használtam, egy flakon kb 3 hónapig tartott nálam, de magyon imádtam. Az illata és a hatása is szuper volt. Most már sajnos sehol sem találom meg, pedig januárban még tesco-ba volt.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 17.

Vviragg

2014. június 17.

Nagyon jó választásnak bizonyult részemről. Ez a termék 2-3 napon keresztül tűegyenes tartást biztosít a hajamnak, abban az esetben is maradandó ha kontyba fogom és egy idő után úgy döntök, hogy leengedem. Nagyon szeretem az illatát és extra selymes hatást kölcsönöz a hajamnak. Természetesen hajvasalóval kombinálom, így tudom elérni a legjobb, általam kívánt eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

PiciBrigii

2014. május 27.

Az illata nagyon jó és hú...elég ha a hajmosás után kicsit fújok rá és olyan egyenes lesz...hát amikor még ki is vasaltam....úgy csillogott és olyan egyenes lett, hogy az már brutális :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

Szilvi4412

2014. január 27.

Nagyon régóta használom már és még mindig az első flakonnál tartok. Finom az illata és hajszárítás előtt, ha befújom vele a hajam, akkor nagyon puha és selymes lesz a végeredmény. :)
És igen, ha a kőre is megy belőle pici fújás közben, akkor fel kell mosni utána, mert balesetveszélyes. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

kisszokebarbie

2013. november 30.

Puha lesz tőle a hajam, és a vasalás is tartósabb. Imádom! :) volt mikor túl közelről fújtam, és túl sokat akkor tényleg ragacsos, de ha messzebbről fújod eloszlik.. külön csillag az ára. 770 ért vettem a dm-ben. szeretem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Xylose, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.