L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sky, Módosítva: 2014. március 11.

Automata gél szemceruza hegyezővel, vízvonalra is. Vízálló.

krisztawolf

2014. május 5.

Eddig a Chanel ugyanilyen típusú ceruzáját használtam, használom még mindig csak az most barnában van. mivel nem kaptam feketét, megvettem ezt a L'oreal-t mert külsőre pont ugyanolyan, mint a chanel, gondoltam koppintás. Ahhoz képest, hogy harmad annyiba kerül mint a Chanel, igencsak hozza a minőségét. Nekem lelógó szemhéjam van, teljesen lelóg a pillám tövéig, ezért az átlag ceruza szóba sem jöhet. Azt kell mondjam ez a L'oreal bírja egész nap, akárcsak a Chanel, nem maszatolódik, nem mászik el, egész nap fent marad. Teljesen elégedett vagyok vele. Talán egy icipicit keményebb mint a Chanel. Most 2 hónapja, hogy használom, tartja az eddigi minőségét. UPDATE: A harmadik hónapban eltűnt minden pozitívuma és egy nagy sz@r lett belőle. Konkrétan: húzom a szemhéjamon a vonalat és letörik kb. 3 mm. Azt nem mondhatnám h a szemhéjára bárki is rányomja a ceruzát, én sem. Ez a letöredezés azóta többször megismétlődött. Így nem túl gazdaságos. Ha mégis sikerül vonalat húzni, az lepereg, töredezett lesz és maszatos. És nem lehet újrahúzni, igazítani, mert egyre lepergősebb lesz. Ez még a maszatolódósnál is rosszabb mert azokat legalább ki lehet igazítani. Két pontra redukáltam az 5 pontról, az első két hónap kellemessége miatt, egyébként egyet adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

sky

2014. április 15.

Régóta keresem a a vízvonalon sem maszatolódó, tartós ceruzát - gélt, akármit... sajnos ő sem az igazi. Amellett, hogy 2600 huf, és ezt igencsak drágálltam, de gondoltam, egye fene, annyi ilyenre szórtam már ki pénzt, hátha ő lesz az igazi;
Hatása: csomósodik a vízvonalban, vízállónak titulálták, de ugyanolyan könnyedén elmászik, mint sima társai, maximum 10 perccel később... Nem annyira fekete és pigmentált, mint azt elvártam volna ennyiért. A illata kellemetlen számomra, valami fura, kissé temperára emlékeztető, de nem erős, ez még nem lenne baj. A csomagolás az egyetlen, ami jobb, mint az átlag, kicsavarható, a végén van egy hegyező is. Jól záródik a kupakja, nagyon elegáns a fekete-arany kivitel. Csak ezért két csillag, mert egyébként drágább, mint egy Barry M, hatása megegyezik bármely puha Kohl ceruzával, és a vízállósága sem meggyőző...

Update: többszöri használat után kis csomókban összegyűlik az alsó szempillavonalon esetemben kb 15 perc alatt, vagy belepottyan a szemembe és irritál borzalmasan. Azóta sem vagyunk jobb barátok, ennél a Margaret Astor kohl ceruzái utcahosszal jobbak és pigmentáltabbak. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.