Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 5.

• szivacsos applikátorral
  • könnyen elkészíthető vele a füstös szem

L'Oreal Super Liner Smokissime - ajándék ceruzával
Ár: 2000 forint postával együtt , Eladó: anita.szaraz
Állapot: kétszer próbált (elég is volt), Helyszín: Etyek, fizetés: előre utalás után postázom
adel.fiore

2017. november 16.

Ha primer, korrektor után viszem fel, akkor tartós marad nekem. Szeretem a terméket, bár az aplikátorral nem lehet normálisan dolgozni, kell hozzá egy ecset. Sokat dob a sminkemen, biztos újra megveszem. Nem használom naponta, de már így is több mint 1 éve megvan, szerintem sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Plusskutya

2017. október 15.

Kipróbáltam, mielőtt megvettem, milyen nehéz bánni vele - a bumfordi formája miatt.
Nekem bevált, villámgyorsan rajzolok, ecsettel utánaigazítok, és kész vagyok.
Pislogni, szemet forgatni :-) csak óvatosan, ha fent van, nekem nem túl tartós, ellenben gyorsan kifogyott.
Mivel gyorsan és egyszerűen kezelhető, tőlem azért megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Nekem bevált, villámgyorsan rajzolok, ecsettel utánaigazítok, és kész vagyok.
Mivel gyorsan és egyszerűen kezelhető, tőlem azért megkapja a 4 csillagot.

Alice83

2017. július 8.

barnához sikerült hozzájutnom leértékelve..nagyon tetszik, elegáns..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

barnához sikerült hozzájutnom leértékelve..nagyon tetszik, elegáns..

doralia29

2016. június 25.

Megvettem jó drágán, hogy majd biztos milyen menő füstös szemeket fogok vele csinálni. Hát nem. Nyilván gyakorlat teszi a mestert, de szerintem elég bénán lehet vele dolgozni a fejforma miatt. Kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Theodora

2015. október 22.

Nehéz vele dolgozni, miután felviszem a szemhéjamra és kettőt pislogok, már el is kenődik. Nem éri meg az árát, nagyon nem. A színe jó, én csak egy vékonyabb vonalat húzok a szempillám tövébe, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

linszu

2015. április 28.

Praktikus lenne, ha nem peregne mindenfelé a por róla. Ecsettel mindenképpen rá kell segíteni felvitel után, hogy szépen eldolgozzam, de sajnos az egész arcom fekete, miután használom. Hiába az óvatosság. A színe egész jó, sötét, matt, de ennyit egy jobb szemhéjpúder is tud, szóval nem látom értelmét ennek a terméknek. Megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 28.

Melda

2015. április 28.

Én is kuponnal vettem féláron a Glamour-napok alkalmával. A kialakítása hasonlít az Artdeco eye-designeréhez, csak kicsit nagyobb a szivacsos feje. Amit ígér, teljesíti: szépen lehet vele füstösíteni, mélyíteni, de ahogy a másik hozzászóló is írta, a felvitt festék elsatírozásához ecsetet kell használni - esetleg ujjal elmaszatolni -, úgy lesz szép a végeredmény. Teljes áron nem venném meg, azonban így kedvezményesen szerintem megérte kipróbálni. Én a feketét vettem meg, az matt, a másik kettő árnyalat (barna és szürke) fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

Grumpi

2015. április 14.

Mivel kuponom volt rá gondoltam egy próbát meg ér.Fekete púder,vastag szivaccsal,nem lehet vele sem normális vonalat húzni sem pedig satírozni,pedig elég jó a kézügyességem.Mindenképpen szükség van egy ecsetre a korrigáláshoz.Meg néztem több videót is hátha van valami trükkje,de nincs,ott is ecsettel rádolgoznak.Akkor fogom bármelyik sötét szemhéjpúderemet és ecsettel szépen felviszem.Többet nem veszem az biztos,nagy hűhó semmiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.