L'Oreal Paris

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. január 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 Ft , Eladó: loczitamara
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés: banki átutalással; Szállítás: személyesen, vagy utalást követően Foxposttal
Ár: 1500 plusz posta , Eladó: blanzsi
Állapot: 3/4, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán marado vagy foxpost

szucsrebeka

2021. november 30.

Évek óta ezt használom, tökéletes fedés. Lágyan csillogó hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 30.

Évek óta ezt használom, tökéletes fedés. Lágyan csillogó hatás.

Anycsa

2021. november 28.

Nagyon jól fed, könnyen beszívódik, nekem teljesen bevált ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 28.

Nagyon jól fed, könnyen beszívódik, nekem teljesen bevált ez a termék.

NikolettaV

2021. november 22.

Egyik kedvenc alapozóm. Szuper a fedése, nem fénylik át a bőröm és tartós is. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

picidi11

2021. november 22.

Évekig az Estee Lauder double wear alapítóját használtam, de szülés óta inkább vízhiányos bőröm lett, amit az kiszárított. Aztán mindenféle netes oldalon nyomatták ezt az alapozót.. Na mondom kipróbálom. Hát nagyon jól tettem. Szépen ragyog az arcom és kis puderes fixalassal is egy idő után vissza is jön a szép ragyogás úgy, hogy le sem jön az alapozó. Szeretem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

darabandora1983

2021. november 19.

Nem használok alapozót, de gondoltam egy nőnek nem árt ha van otthon. Sokáig kerestem, a tökéletes INCI-vel rendelkező alapozót. Megtaláltam, Nagyon szeretem! Fedése szuper, nagyon jól illeszkedik. Szeretem, bátran ajánlom is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

sigma

2021. november 19.

Nagyon sokaig ezt hasznaltam, szerettem.
Igazabol csak azert valtottam, mert egy ideje kitalaltam, hogy inkabb csak gyogyszertari keszitmenyeket kenek az arcomra.
Imadtam az allagat, az illatat, jo a fedese de megis olyan konnyed. Sima, selymes a bor tole, nem ul bele az aprobb rancokba. Tartos, es ami a legfontosabb, hogy nem lett az arcom egy raketakilovo bazis tole.
Szoval nagyon-nagyon tudom ajanlani! 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Nagyon sokaig ezt hasznaltam, szerettem.
Szoval nagyon-nagyon tudom ajanlani! 5*.

Mia0602

2021. november 11.

2020
Az úgy kezdődött, hogy megvettem a GLAMOUR-t a kuponok miatt. Abban volt egy minta. Elég sötét, de egy életem-egy halálom, kipróbáltam. Sokáig nem használtam alapozót, mert a bőröm elég rossz állapotban volt és nem mutatott jól.
Mostanra rendbe jött, újra tanultam (folyamatosan tanulom) a sminkelés fortélyait, ecsettel vittem fel. Szépen terül, jó a fedése (BB krém és Bioderma nude touch után mi mást mondanék) , nem csíkoz, minden tökéletes.
Na de ez a csillogás!!!!! Csillámpóni arcon csapott a farkával. És ne értsetek félre, nem szeretem a matt hatást. De ez tényleg nagyon csillog!!! Nem ragyogó, meg természetes fényű ez csillog. Mindennapos használatra szerintem túl sok. Pedig tökéletes is lehetne.

Valaki kérdezte, hogy mit tud az új amitől ápol. A mintán ALOE VERA és HYALURON ami itt nincs az összetevők között.

2021:

Az első véleményem egy termékminta alapján született, de azóta annyian dicsérték ki kellett próbálnom. Ez az első alapozóm ami nem tartalmaz parfümöt vagy alkoholt. Félve vásároltam meg, (persze kuponnal) de a 2R/2C Rose Vanilla árnyalat tökéletes a bőrtónusomhoz és nem csillog a fejemen.
1 pumpányit használok tömött fejű ecsettel (pl.: RT 200). A lazább szálú ecset és a blender is nagyon gyenge fedést eredményez. Szerintem alacsony-közepes fedésű, de számomra ez elég. Az arcom pirosságát elfedi, pattanásaim nincsenek. A mosolyráncaimban sem ül meg, pedig elég mélyek.
Pont azt a természetes, ragyogó hatást adja amit szeretek. Egész nap tart, bár orrfújásnál a zsepi leszedi. De nem hiszem, hogy van olyan alapozó ami ellenállna.
Az első rossz benyomás ellenére ez lett a kedvenc alapozóm.

A 2N árnyalat sajnos szintén a borzasztóan csillogós fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 11.

2020

2021:

Az első rossz benyomás ellenére ez lett a kedvenc alapozóm.

A 2N árnyalat sajnos szintén a borzasztóan csillogós fajta.

Habibba

2021. november 9.

Beleül a mimikai ráncaimba elég hamar, koromhoz dob vagy 8-10 évet, jelenleg ez nem cél.
Rajtam oxidálódott legalább 2 árnyalatot.
Sajnos nem tudom elhasználni.
2 szer próbálkoztam, ugyanazt a csúnya összképet hozta.

Maga a kiszerelése jó, a pumpájából a megfelelő mennyiséget szépen lehet szabályozni. Jól el tudtam dolgozni bármivel, kivéve ecsettel, nem túl folyós. Közepesnél gyengébben fed.

Bőrtípustól és életkortól függően el tudom képzelni, hogy van akinek ez a mindennapi alapozó és teljesen meg van vele elégedve.
A 2 csillagot az állagára és a kiszerelésére adtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

Rajtam oxidálódott legalább 2 árnyalatot.
Sajnos nem tudom elhasználni.
2 szer próbálkoztam, ugyanazt a csúnya összképet hozta.

A 2 csillagot az állagára és a kiszerelésére adtam.

rebecca12

2021. november 2.

Imádom! Selymes, könnyű, tökéletesen passzoló szín, megfelelő fedés. Az én kombinált bőrömön púderrel fixálva egész nap a helyén marad, nap közben alig kell az átfénylést orvosolni. Építhető, én ezért a magasabb fedést kedvelőknek is el tudom képzelni:) egy próbát szerintem mindenkinek megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

Luller

2021. november 1.

2021. Update
Nem tudom mi történt, de jöttem az eddigi 1 árva csillagomhoz hozzá pöttyenteni még kettőt. Az van, hogy teljes alapozásra még mindig nem tudom elképzelni sem, viszont egyetlen óvatos nyomással akkora mennyiség jön ki, ami korrektornak és a bőrhibák lefedésének tökéletes. Az állaga selymes. Alapvetőleg nem alapozom telibe az arcomat, azok az idők már elmúltak 😂 Elegendőnek tartom a hibák korrigálását és természetesebbnek gondolom, ha az évszaknak megfelelően egy pirosító, vagy egy bronzosító kerül fel. Összességében mégis felpontozni jöttem, szóval az 1csillagból 3 lett! 😊

Jöttem rosszfejkedni...Nem és nem jó! Számomra sajnos egyáltalán nem megfelelő. Az ányalatot nekem kell jobban megválasztani, most már azt is tudom, h hogyan kell. Nagyon hasznos a L'orèal segítsége, amiben elmagyarázzák, hogyan állapítsd meg a saját tónusodat! Majd teszek egy próbát lehet, bár az a bajom vele még, hogy iszonyatosan természet ellenes az egész. Nem csak a száraz részeket emeli ki, de helyenként át is üt. A végeredmény egy fulladozó, maszkos hatású smink alap. A jó alapozónak nem feladata, hogy mindent elfedjen tekintet nélkül a természetes bőrállapotra... Úgyhogy továbbra is keresem a tökéletes alapozót. Addig a kosebb foltokat tüntetem el NEM EZZEL A TERMÉKKEL és a többi részen kiegyezek a bronzosítóval, pirosítóval. Ha tudtok ajánlani könnyű, kellő fedésű, maszkhatás nélküli alapozót, légyszi írjátok meg! A Catrice és a Bourjois alapozókból is van otthon. Catrice néha talán elvislehető (amúgy a rózsaszín primer-je azon kívül, h puhabbnak tűnik a bőr felszín, semmit nem csinál, de alapvetően a Catrice termékeket szeretem!),a Bourjois kritikán aluli sajnos. A Garnier BB krém olajos. Az Yves Rocher szintén borzalom sajnos. Szárít és hulla színű...akármilyen az árnyalat! A Miss Sporty-nak volt egy Morning Baby nevű BB krémje, ami nagyon jó volt,de kb 3 éve kivonták a forgalomból 😂 Szívesen várok tippeket! Igazából erre a termékre caak azért adok 1 csillagot, mert nem tudok kevesebbet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

2021. Update

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Piros.