L'Oréal Paris

Ár:   4960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2022. március 24.

2022-ben megújult összetétel!

• 24 órás hidratálás
  • a semleges, meleg és hideg altónusok választéka biztosítja az arcbőrrel való tökéletes összeolvadást
  • kiválóan egységesíti az arcbőrt és elfedi annak hibáit
  • ultra könnyű, krémes textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • hosszan kitart, nem dörzsölődik le, és érintéssel szemben ellenálló
  • nem hoz létre maszk-hatást

24 árnyalatban kapható

L'Oreal Paris True Match Alapozók-több szín
Ár: 2500 , Eladó: PDL201
Állapot: Új, alig használt, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó. Előre utalással
Ár: 3000 , Eladó: Lilla9307
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Készpénzben, személyes átvételkor

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tymy181

2024. július 22.

Fél üveggel használtam el belőle. Először nagyon tetszett, mert jó a fedése, az állaga is pont annyira folyós amennyire én szeretem, továbbá szerintem könnyű viselni, nem fullasztó. Azonban nagyon durván kipattanásosodtam tőle, több hónap volt mire rendbe jött a bőröm. Többször nekifutottam a használatának, de mindig ugyan az lett az eredmény. Sajnálom, mert jó alapozó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 22.

30lobata

2024. július 22.

A bőr színéhez szépen igazodó alapozó. Nem képez maszk hatást, maradéktalanul beszívódik, s szinte láthatatlan a bőrön. Ellenben a 24 h hatást nem érzem, nap végére mintha elmúlna a fedése, pusztán ezért a 4 csillag. Ár-érték-összetétel miatt viszont megérdemelné az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. július 22.

levai.ivett

2024. július 13.

Kicsit megváltozott a textúrája, nagyon folyékony és nem fed annyira. Az ára miatt pontozom csak fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. július 13.

Sz. Csilla

2024. június 29.

Ahh, lepontozom!
Nem tudom milyen új összetevő került bele, de most évek után újra vettem egyet gyorsan, mert e nehezebben beszerezhető Matis alapozómra várni kell. Ez ahány nap kentem fel, annyi pattanást okozott. Mély, nagy gugák. Évek óta nem volt pattanásom. Nagyon bosszús vagyok, hogy így tönkre tette az arcom.

Jé, ehhez nem írtam még véleményt? Pedig szeretem. Olyan szép a színe a nyári napbarnított bőrömön, nem maszkos, hanem üde, kicsit fénylő. Ez a hátránya is egyben, mert a tág pólusokat kiemeli és homlokon kiolajosodik.
Az összetevői a pöttyök színei alapján nem tűnnek olyan károsnak, mint a legtöbb alapozóé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 29.

Ahh, lepontozom!

Makocska

2024. május 18.

Évekig használtam, szerettem is, mert könnyen eldolgozható, nincs tolakodó illata, könnyed textúrájú, viszont nemrég úgy döntöttem, váltok. Egy hasonlóan felkapott márka kevésbé drága alapozójára esett a választásom, és már az első használat után kiütköztek a különbségek. Míg ez az alapozó kiemeli az egyenletlen bőrfelszínt, láthatóvá teszi a pórusokat, beleül az eddig soha nem látott ráncokba és kevésbé fed, addig az új (olcsóbb) alapozóm bár sűrűbb textúrájú, meglepetésemre könnyen eldolgozható, jobban fed és jobban is illeszkedik az arcbőrhöz, és ami a legfontosabb, nem mutatja az egyenletlen bőrfelszínt még katasztrófálisabbnak.
Szóval akinek tökéletes az arcbőre, nem szükségszerű a makulátlan fedés, és szeretne egy kis csillogást vinni az arcára, annak ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 18.

lucus999

2024. május 14.

nagyon szeretni akartam, az allagat szinet imadtam is de egyszeruen barmit csinalok nagyon mozog pedig hasznalok ra sminkfixalot es pudert is nap vegere kesz katasztrofa volt szoval nekem sajnos ez kuka:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 14.

leila_2

2024. május 9.

Legjobb alapozó ever! Nem hagy ragacsos, nehéz érzetet az arcon, jó a fedése és ami a legfontosabb, acne safe 🫶🏼

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 9.

Lillalaland

2024. április 26.

Nincsen maszkhatása, egész nap tart és a száraz bőrt sem irritálja. Már a második tubussal használom, de mióta megvan nincs kedvem kísérletezni más alapozóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

dorasz20

2024. április 25.

Sok véleményt olvasva vásároltam meg ezt a terméket és az elmúlt 1 hónapban egyelőre nem csalódtam. Jól elő kell készíteni hozzá a bőrt, de egy jó primerrel és fixálóval egész nap nagyon szépen helytáll. Egységesíti a bőrt és teljesen természetes hatást biztosít. Nekem a mindennapos használatra eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 25.

zsofi02

2024. április 14.

Ez szerintem egy nagyon jó, univerzális alapozó. Tényleg bármilyen bőrtípusra jó (megfelelő primer és fixáló használatával), nem ül bele a ráncokba, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Ph szabályozó segédanyag

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.