L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
slasherin

2019. március 18.

Nekem összességében bejött.
Az árnyalat tökéletesen passzol, a nyakamon kicsit hajlamos az oxidálódásra, de nem vészes. Nem fed el minden bőrhibát, de az arcbőr szép, egyenletes lesz tőle. Egyáltalán nem érzem, hogy rajtam lenne, fixálás után jól tartja magát.

slasherin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Nekem összességében bejött.

kunsagikira

2019. március 18.

A legvilágosabb árnyalatot választottam belőle és szerencsére tökéletes lett!
Tényleg szépen fed és könnyen eldolgozható, azonban engem is zavarnak benne a csillámok.

kunsagikira
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

A legvilágosabb árnyalatot választottam belőle és szerencsére tökéletes lett!

pilleukor

2019. március 17.

Jó fedesu alapozó, a csillamok kicsit zavaróak benne.

pilleukor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Jó fedesu alapozó, a csillamok kicsit zavaróak benne.

Kittx44

2019. március 9.

Beauty vloggerek pozitív véleményei miatt mindenképpen ki akarták próbálni. A bőröm világos, de azért simán mindennapinak mondható, Macben azonnal talaltam tökéletesen passzoló színt, ezek közül a legvilagosabb is rondán-sárgásan elütött a bőrömtől. Egyszerűen szörnyű a színválaszték, világos bőrűek messziről kerüljék el. Az összes árnyalat narancsos - barnás, nem is udom kiknek tervezték ezeket a színeket.

UPDATE:
Nem tudtam belenyugodni ebbe a színválasztékba ezért utananéztem neten jobban. Müllerben lehet rendelni még világosabb színeket is ezért megprobáljoztam az 1W vel, ami meleg világos árnyalat. Hát nagyon meglepődtem mert gyönyörű szín, mint a Mac vagy EL.
Tartósság és állaga szerintem jobb, mint a Mac studio fixnek és nem szárít. Fedése mindennapokra tökéletes közepes, fixalni kell, hogy ne fogjon.
Sajnálom, hogy ilyen nehéz ráakadni a megfelelő színre ami persze a drogériák hibái.

Kittx44
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

UPDATE:

Dici

2019. március 7.

Tökéletes hétköznapi alapozó! Egy Estée Lauder Double Wear mellé használom, mert a túl borsos ára miatt minden napra nem engedhetem meg az EL használatát. Maga az alapozó kicsit folyékony, nem testes mint az EL, de nagyon szépen fed, mégsem maszk hatású. Elsőre eltaláltam a színt, nekem a Sand árnyalat tökéletes.

Dici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

katagali92

2019. március 4.

Sajnos azt kell mondjam, hogy nekem egyáltalán nem jött be ez az alapozó. Kisebb gondom vele, hogy csúnyán, foltokban kopik és beleül a ráncokba. Ezt még el is viselném, de olyan mélyenülő hatalmas pattanásokat okozott a bőrömön hogy el sem hittem, pedig nagyon sokáig kísérleteztem vele, az arckrémekkel, primerekkel, de csakis ő lehet a ludas ezért. (Hozzáteszem a bőröm már nem hajlamos pattanásosságra, régen az volt, retrózhattam egy kicsit ezzel a "csodával"..) Valószínűleg ennyire nem kompatibilis a bőrömmel. Ezért aztán kukában fogja végezni...

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

szivko

2019. március 3.

Számomra az eddigi legjobb alapozó (itt azért margóra megjegyezném, hogy eddig inkább csak alacsonyabb árkategóriás alapozókat próbáltam).
Folyékony, ezért nagyon könnyen eldolgozható, ugyanakkor kellemes, könnyű viselet. Nem ül be a ráncokba. Fedése közepes, semmi maszk hatás, így természetes megjelenést biztosít.
Nem szárítja a bőrt, talán az én száraz bőrömet még kicsit hidratálja is, viszont kimondottan zsíros bőrön nem igazán tudom elképzelni.

szivko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

SzPatricia

2019. február 13.

Egyik kedvenc alapozom! Nagyon szep egeszseges , ude vegeredmenyt ad a bornek! Folyos az allaga igy konnyen ellehet dolgozni, sokaig eleg. Nincs nag fedokepessege , pirosabb borhibak eseten szukseges hozza korrektor. Nem oldodik a levegon. Olyan lesz egesznap a szine , mint amilyen felvitelkor .

SzPatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Vandabudai

2019. február 12.

Kellemes, folyós állag, közepes fedés, megfelelő púderezéssel egész napra tartós alapozóról van szó. Minimális oxidálódik, inkább a sárga bőrtónusú emberek találják meg a maguknak való színt a hazai drogériák kínálatában.
Jó alapozó de semmi extra. Egyedül amit sokallok az az ára, hisz ennyi pénzért sokkal jobb alapozók vannak a piacon.
Újra venni nem fogom, de csak az ár miatt.

Vandabudai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Újra venni nem fogom, de csak az ár miatt.

Dianaponi

2019. február 8.

Mindennapi alapozonak tokeletes, kicsit nehez de egy ido utan meg lehet szokni. Tokeletes szint is talaltam belole ami meg egy pont. Nem okoz pattanasokat ami engem viszont zavar es ezert -1 pont a ragyogas ... hiaba probaltam retegezni, hiaba probaltam matt primerrel , puderrel par ora es csillog az egesz fejem. Ennek ellenere hasznalom es szeretem mert a minden napokra tokeletes

Dianaponi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.