L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal True Match Alapozó 3C/3R
Ár: 2200 , Eladó: Dominika02
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 1500 ft , Eladó: Mimi1983
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest oktogon, fizetés: Személyes átvétel
vszlau

2019. október 21.

Tavaj vásároltam.
Nagyon sokáig kitart.
Kombinált bőröm van, ezért télen néha szárítja. Nyáron viszont zsíros lett tőle a bőröm,de igazából majdnem minden alapozóval így járok.
Alapjáraton szeretem. Jó az állaga közepesen fed. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Tavaj vásároltam.
Nagyon sokáig kitart.
Alapjáraton szeretem. Jó az állaga közepesen fed. Tartós.

Luller

2019. október 17.

Jöttem rosszfejkedni...Nem és nem jó! Számomra sajnos egyáltalán nem megfelelő. Az ányalatot nekem kell jobban megválasztani, most már azt is tudom, h hogyan kell. Nagyon hasznos a L'orèal segítsége, amiben elmagyarázzák, hogyan állapítsd meg a saját tónusodat! Majd teszek egy próbát lehet, bár az a bajom vele még, hogy iszonyatosan természet ellenes az egész. Nem csak a száraz részeket emeli ki, de helyenként át is üt. A végeredmény egy fulladozó, maszkos hatású smink alap. A jó alapozónak nem feladata, hogy mindent elfedjen tekintet nélkül a természetes bőrállapotra... Úgyhogy továbbra is keresem a tökéletes alapozót. Addig a kosebb foltokat tüntetem el NEM EZZEL A TERMÉKKEL és a többi részen kiegyezek a bronzosítóval, pirosítóval. Ha tudtok ajánlani könnyű, kellő fedésű, maszkhatás nélküli alapozót, légyszi írjátok meg! A Catrice és a Bourjois alapozókból is van otthon. Catrice néha talán elvislehető (amúgy a rózsaszín primer-je azon kívül, h puhabbnak tűnik a bőr felszín, semmit nem csinál, de alapvetően a Catrice termékeket szeretem!),a Bourjois kritikán aluli sajnos. A Garnier BB krém olajos. Az Yves Rocher szintén borzalom sajnos. Szárít és hulla színű...akármilyen az árnyalat! A Miss Sporty-nak volt egy Morning Baby nevű BB krémje, ami nagyon jó volt,de kb 3 éve kivonták a forgalomból 😂 Szívesen várok tippeket! Igazából erre a termékre caak azért adok 1 csillagot, mert nem tudok kevesebbet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

JasmineK

2019. október 16.

Nekem ez az abszolút kedvenc és AZ ALAPOZÓ. Ugyanis nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt és sok flakon landolt elhasználatlanul a kukában.
Jól fed, inkább közepesen, de természetesen de ezt lehet építeni. Közepesen tartós, főleg alapozóval. Nekem száraz bőröm van és mindenképpen kell alá hidratáló, mert szárít. Meg alapból szárít, szóval nem értem a csillogást. De nyilván zsíros bőrre másképp reagál és arra mattító alapozót ajánlanék.
De ami brutál, hogy egységes, szép lesz az arcom és az 1N árnyalat még télen is megfelelő, végre valami amiből a legvilágosabb is nem hat narancssárgán rajtam. Az fajta formulát még nem próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

wtimi

2019. október 15.

A Glamourban találtam a mintát. Nekem elsőre nagyon bejött főleg az állaga miatt. Könnyen felvihető. A színe is pont megfelelő, szépen fedi a bőrömet, csak annyira csillog mint más alapozó. De nekem száraz érzékeny bőröm van és lehet h emiatt kelt jobb hatást. Ha elfogy a jelenlegi alapozóm, biztos h ezt fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

pBeata

2019. október 14.

Nem érte indultam a boltba, de a szokásos alapozómból hiány volt. Ezért őt vettem és szerelem lett. Nagyon jó állaga van, szépen fed, abszolút nem maszkos hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

nikyptk

2019. október 14.

Éppen alapozó vadászatban voltam amikor a Glamour újságban megláttam ennek az alapozónak a termékmintáját. A nagy hype miatt hajtott a kíváncsiság és kipróbáltam. Istenem mekkora szerencse, hogy volt erre alkalmam és nem dobtam ki az ablakon rá feleslegesen egy forintot sem. Eszméletlenül csillog. No de ez nem az egészségesen "ragyogó" hatás, hanem valami zsíros, csillámos borzalom. Ennek ellenére mivel aznap nem nagyon mentem utcára gondoltam ha már rajtam van tesztelgetem. Jó sok púderrel fixáltam, hogy legalább a páromat ne rémisztgessem vele. Tartósságát tekintve sem tudok neki több csillagot adni, mivel az otthoni tevékenykedés közben is sikerült 2 óra alatt csúnyára kopnia, az apró ráncokba is szépen becsücsült. Hú hát én senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Szanszi

2019. október 11.

Megvettem akciósan, de a teljes árat nem adnám ki érte. A színe nagyon szép, passzol a bőrömhöz, pár óráig nagyon szépen mutat az arcon de sajnos rajtam utána eléggé átfényesedik. A másik bajom vele, hogy nagyon maszatolódik és minden ruhámat összefogja. Száraz bőrűeknek talán jó lehet, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Juci1119

2019. október 11.

Imádom! Már rég használom es nagyon jo allaga van, szépen fed, es nem maszkos hatású. Drága de ha akciós vagy kuponos alkalom van, mindig veszek párat🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

StellaStar95

2019. október 9.

A nagy hype miatt vettem meg, de többször nem ugrok be az internetes reklámoknak és youtube videóknak.. Ahhoz képest, hogy tényleg nem bírja ki a fél napot sem az arcomon, elég drága. Ráadásul nagyon szárította az amúgy zsíros T vonalamat is. Nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

Kincsike04

2019. október 7.

Zsíros bőröm van, mindent ledob a nap felénél. Eleinte azt hittem ez a tökéletes alpozó, végre van sárgás tónusú szín, de amikor suli után belenéztem a tükörbe, elszörnyedtem. Undorítóan átfénylett és lekopott az arcomról. Pattanásokat, kisebb sebes területeket kiemeli, igazából most jöttem rá, hogy utálom ezt az alapozót!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Piros.