L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
hegedusreka

2019. március 25.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Egyrészt a fedése nekem tökéletesen elég a mindennapokra , nem csúszkál el , nem folyik le , másrészt pedig az ára is nagyon jó. Egész nap fent marad primer nélkül is . A kedvencem , mindenkinek csak ajánlom !
Mivel rengeteg árnyalatában kapható ezért biztosan mindenki megtalálja a tökéletes szint.

hegedusreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Traod6

2019. március 23.

Imádom!
Mivel nagyon világos a bőröm, ezért bármilyen alapozót is próbáltam, valahogy sosem sikerült a "tökéleteset" megtalálnom, kivéve ezt
Régebben nem volt annyira problémás a bőröm, de most, hogy pattanásos, így is szépen fed, könnyen el lehet dolgozni.
Szerintem egy picit drága ahhoz képest, hogy egy drugstore márkáról beszélünk, de még így is az egyik legjobb!

Traod6
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Imádom!

Divalesquefitgirl

2019. március 23.

Sürgősen kellett egy alapozó, ami nem ütött el a hófehér bőrömtől és nem okozott irritációt. Rajtam mindegyik alapozó legvilágosabb árnyalata is nagyon sötét, de ez szépen igazodik a bőrszínemhez és nem okoz sem hámlást, sem irritációt. Volt, hogy hidratálókrém hiányában aláhidratálás nélkül kellett használnom, akkor sem okozott semmilyen problémát, aminek nagyon örültem, mert sajnos az én arcbőrömet eddig mindegyik alapozó borzasztóan leszárította vagy irritálta! :( Nálam mitesszereket sem okoz és az én babaarcomra (hófehér, normál bőr, kevés mitesszerrel) tökéletes a fedése is, nem okoz maszkhatást és tartós! :)
Nekem bevált, újravevős! <3

Divalesquefitgirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Nekem bevált, újravevős! <3

slasherin

2019. március 18.

Nekem összességében bejött.
Az árnyalat tökéletesen passzol, a nyakamon kicsit hajlamos az oxidálódásra, de nem vészes. Nem fed el minden bőrhibát, de az arcbőr szép, egyenletes lesz tőle. Egyáltalán nem érzem, hogy rajtam lenne, fixálás után jól tartja magát.

slasherin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Nekem összességében bejött.

kunsagikira

2019. március 18.

A legvilágosabb árnyalatot választottam belőle és szerencsére tökéletes lett!
Tényleg szépen fed és könnyen eldolgozható, azonban engem is zavarnak benne a csillámok.

kunsagikira
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

A legvilágosabb árnyalatot választottam belőle és szerencsére tökéletes lett!

pilleukor

2019. március 17.

Jó fedesu alapozó, a csillamok kicsit zavaróak benne.

pilleukor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Jó fedesu alapozó, a csillamok kicsit zavaróak benne.

Kittx44

2019. március 9.

Beauty vloggerek pozitív véleményei miatt mindenképpen ki akarták próbálni. A bőröm világos, de azért simán mindennapinak mondható, Macben azonnal talaltam tökéletesen passzoló színt, ezek közül a legvilagosabb is rondán-sárgásan elütött a bőrömtől. Egyszerűen szörnyű a színválaszték, világos bőrűek messziről kerüljék el. Az összes árnyalat narancsos - barnás, nem is udom kiknek tervezték ezeket a színeket.

UPDATE:
Nem tudtam belenyugodni ebbe a színválasztékba ezért utananéztem neten jobban. Müllerben lehet rendelni még világosabb színeket is ezért megprobáljoztam az 1W vel, ami meleg világos árnyalat. Hát nagyon meglepődtem mert gyönyörű szín, mint a Mac vagy EL.
Tartósság és állaga szerintem jobb, mint a Mac studio fixnek és nem szárít. Fedése mindennapokra tökéletes közepes, fixalni kell, hogy ne fogjon.
Sajnálom, hogy ilyen nehéz ráakadni a megfelelő színre ami persze a drogériák hibái.

Kittx44
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

UPDATE:

Dici

2019. március 7.

Tökéletes hétköznapi alapozó! Egy Estée Lauder Double Wear mellé használom, mert a túl borsos ára miatt minden napra nem engedhetem meg az EL használatát. Maga az alapozó kicsit folyékony, nem testes mint az EL, de nagyon szépen fed, mégsem maszk hatású. Elsőre eltaláltam a színt, nekem a Sand árnyalat tökéletes.

Dici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

katagali92

2019. március 4.

Sajnos azt kell mondjam, hogy nekem egyáltalán nem jött be ez az alapozó. Kisebb gondom vele, hogy csúnyán, foltokban kopik és beleül a ráncokba. Ezt még el is viselném, de olyan mélyenülő hatalmas pattanásokat okozott a bőrömön hogy el sem hittem, pedig nagyon sokáig kísérleteztem vele, az arckrémekkel, primerekkel, de csakis ő lehet a ludas ezért. (Hozzáteszem a bőröm már nem hajlamos pattanásosságra, régen az volt, retrózhattam egy kicsit ezzel a "csodával"..) Valószínűleg ennyire nem kompatibilis a bőrömmel. Ezért aztán kukában fogja végezni...

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

szivko

2019. március 3.

Számomra az eddigi legjobb alapozó (itt azért margóra megjegyezném, hogy eddig inkább csak alacsonyabb árkategóriás alapozókat próbáltam).
Folyékony, ezért nagyon könnyen eldolgozható, ugyanakkor kellemes, könnyű viselet. Nem ül be a ráncokba. Fedése közepes, semmi maszk hatás, így természetes megjelenést biztosít.
Nem szárítja a bőrt, talán az én száraz bőrömet még kicsit hidratálja is, viszont kimondottan zsíros bőrön nem igazán tudom elképzelni.

szivko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.