L'Oreal Paris

Ár:   4960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2022. március 24.

2022-ben megújult összetétel!

• 24 órás hidratálás
  • a semleges, meleg és hideg altónusok választéka biztosítja az arcbőrrel való tökéletes összeolvadást
  • kiválóan egységesíti az arcbőrt és elfedi annak hibáit
  • ultra könnyű, krémes textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • hosszan kitart, nem dörzsölődik le, és érintéssel szemben ellenálló
  • nem hoz létre maszk-hatást

24 árnyalatban kapható

Ár: 3200 Ft , Eladó: poszike22
Állapot: 4-5x próbált , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm, postaköltséget állom, személyes átvétel előzetes egyeztetéssel lehetséges
Ár: 2900 , Eladó: Nikosia
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postával

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

narancsdzsem

2023. január 25.

A legvilágosabb hideg tónusú (1C) árnyalat egész jó. Lehetne még világosabb is, de ő sem rossz.
Szép a fedése, természetes, a szeplők is látszanak, de sajnos nap végre eltűnik a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

Hestia88

2023. január 21.

Nagyon szuper! CC krémet használtam sokáig, de kivonták a forgalomból. Nem akartam alapozóra áttérni, de nem igazán találtam jól működő, megfizethető cc/bb krémet eddig. Mindegyik túl sötét/sárgás színűnek tűnt. Így megvettem a True match legvilágosabb árnyalatát (ivory), és egyszerűen imádom! Teljesen passzol a nagyon fehér bőrömhöz, olyan, mintha nem lenne rajtam semmi. Kellemesen csalódtam, nem zsíros, nem nehéz krém. Olyan, mintha nem lenne rajtam semmi, mégis nagyon szép az összhatás, szebbnek látom az arcomat. 2 hete használom, nem tapasztaltam semmilyen irritációt. Bőrhibákra, szem alatti karikákra pedig találtam szuper korrektort, azzal tökéletesen elég számomra. Az ára sem vészes. Az elmúlt évek legjobb befektetése volt számomra, ami a smink termékeket illeti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 21.

Lilla16

2023. január 20.

Azt hittem az alapozót mint kategóriát nem bírom már elviselni, de kiderült, hogy van még remény :) Könnyű felvinni, sok színből lehet választani, még az én fura bőrszínemhez is volt megfelelő, de ehhez mondjuk hozzátartozhat az is, hogy nem túl erős a fedése, így könnyebben beleolvad. Nem szárít és ami szinte csoda, hogy alig fénylik át a bőröm estére. Szerintem az ára sem vészes, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Kkata93

2023. január 20.

Nagyon jó alapozó, könnyű viselet, közepes fedés, kényelmes egész napra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Nagyon jó alapozó, könnyű viselet, közepes fedés, kényelmes egész napra.

Sammael

2022. november 23.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, másodszor vettem újra. Könnyű, lágy viselet, egyáltalán nem zavaró. Tetszik, hogy nagyon folyékony az állaga, számomra így könnyebben el tudom oszlatni szivaccsal. Az is tetszik benne, hogy enyhe festése van, tehát nagyon jól össze lehet vele hozni azt a "no makeup makeup"-ot. Nem szeretem, ha valaminek fullasztóan vastag a fedése. Nálam nagy kedvenc 👌🏼

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 23.

Bella87

2022. november 9.

Egy régi kedvencem a NYX bare with me bb krémje helyett választottam ezt az alapozót (előzőt nagy bánatomra kivonták a forgalomból). Az igazság az hogy nem érzem jobbnak a NYXnél de eddig a legjobb alternatíva. A legvilágosabb árnyalatot használom, a fakó sápadt színemhez tökéletes, nem kell kevernem semmibel. Az adagolóját nem tartom szerencsésnek mivel nagyon folyós az állata, mindig sikerül összekennem magam, félrecsöppen stb. Ezért a kézfejemre csepegtetem és onnan viszem fel. Próbáltam csak a kezemmel felvinni, ez nekem macerásabb, ecsettel tisztábban lehet vele dolgozni. Építhetőnek tűnik, de valóban gyenge a fedése viszont nem is vártam mást, ennyi nekem elég, szépen egységesíti a bőrszínt a bőrhibákat korrektorral pedig utólag el tudom fedni amennyire nekem szükségem van rá. Nagyon érezhető a hidratáló hatása. Estére tiszta piha lesz tőle a bőröm tapintása. Én tapasztaltam hogy nagyon átfénylenék a nap végére, annak ellenére hogy T-vonalban elég zsíros a bőröm, ezen a helyen áttetsző púderrel fixálom. Az árát azért soknak érzem (azt hiszem 7.200 ft volt a drogériáriában, kuponnal talán jobban megéri, főleg hogy a NYX fele ennyibe került anno.) Nekem 4 csillagot ér összességében az ára-érték arány miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 9.

ViktoriaSz

2022. október 23.

Egy világos és egy sötétebb színből szoktam kikeverni az éppen aktuális bőrszín árnyalatom. Nagyon szeretem, mert nincs nehéz bőr érzetem amikor rajtam van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 23.

szandi060

2022. október 22.

Drogériás viszonylatban szerintem az egyik legjobb alapozó. Vizes, nagyon folyós állagú, nagyon könnyed viselet. Illatra semleges, fedése alacsony/közepes. Hosszabb viselés után megülhet a ráncokban, T zónában átfénylik még száraz bőrön is, de ezért az árért szerintem rendben van. Színválasztéka meglepően jó, összességében ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 22.

Inzsoelne

2022. október 19.

Többször újravettem már ezt az alapozót. Tökéletes állagú, természetes árnyalatot biztosít bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 19.

Szaffie

2022. október 5.

Rengeteg alapozót próbáltam már, és ennek a Rose vanilla árnyalata közelítette meg eddig a legjobban az arcszínemet. Jó az állaga, nem túl sűrű, nem tömíti el a pórusokat,viszont a fedése nem az igazi. (pattanások, pattanás utáni seb esetén). Gyönyörű az INCI-je, parfümmentes, aki tudatos arcápoló, annak ez is szempont. Zsíros bőrtípusom van, ami így is úgy is fénylik nap végére, ha nem fixálom púderrel, de az nem alapozó hibája. Én összességében szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.