L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2200 , Eladó: Dobin
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Előreutalás után (ár + postaköltség: Foxposttal, Magyar Postával); személyesen átvehető Székesfehérváron
Ár: 3000 Ft (vagy csere az eggyel sotetebb 3W arnyalatra) , Eladó: gnini
Állapot: Egy pumpalasnyi hianyzik belole, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel Budapesten

kataaaa01

2020. november 25.

Nagyon szeretem, jók az árnyalatai, és mivel nagyon folyékony az állaga könnyű színt keverni és szépen vékonyan is el lehet oszlatni, kevés, enyhe bőrhibára nekem tökéletesen egységesít és fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Bettu

2020. november 25.

Eddig Catrice alapozót használtam, de az itteni vélemények alapján úgy gondoltam, hogy kipróbálom. Sajnos a vírushelyzet miatt nem tudtam tesztert használni. Összesen 3 féle árnyalat volt a boltban,azok közül a legvilágosabbat választottam, mégpedig a 2R/2C-t. Egyébként akciósan. Remélem eltaláltam a színt. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Moncsii04

2020. november 17.

Az esküvőmön használta ezt a kozmetikus, és nagyon megtetszett. 1.R / 1.C Rose Ivory árnyalatban van meg, és tökéletesen passzol. Főleg hétköznap használom, egy munkanapot kibír, estére kicsit igazítani kell. Tetszik, hogy ennyire folyós, és könnyű felvinni, és hogy nem csak 1 féle nagyon világos van, hanem azt hiszem 3 (!), külön hideg és meleg tónusra és egy semleges is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Kunigunda

2020. november 12.

Nagy népszerűségnek örvend, ezért már többször megvettem, viszont nekem nagyon nem vált be sajnos. Nem valami jó a fedése, az állaga folyós és könnyed, ami nálam előny lenne, de a szárazabb részeket valami rettenetesen kiemeli és nagyon csúnyán mutat rajta. Csak vizes szivaccsal tudom használni hidratáló krémmel alatta, enélkül számomra használhatatlan a szárazabb bőrömön.Néha keverek hozzá valami olajat, de még ez sem segít orvosolni ezt a problémát. Nem túl strapabíró és az arcom mindig pattanásos volt, mialatt rendszeresen használtam ( de alapból is az valamennyire). A színe viszont jó, nem lesz narancssárgás, illetve nem csomósodik össze. Összességében nem mondanám, hogy rossz, viszont száraz arcbőrre nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 12.

csnoemi93

2020. október 29.

Kedvenc alapozóm. Hosszú évek óta ezt használom. Előtte nagyon sokat kísérleteztem más márkák termékeivel magasabb árkategóriában is, de egyik sem ért a nyomába. Amit ígér, azt hozza is. A hatása természetes, ami nekem nagyon fontos.
Jajj, a legfontosabb: parfümmentes, így a bőrömet sem szárítja.
Továbbra is újravásárlós termék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Jajj, a legfontosabb: parfümmentes, így a bőrömet sem szárítja.
Továbbra is újravásárlós termék. :)

edinani123

2020. október 27.

Sokféle alapozót használtam az évek során, általában drágábbakat, Estee Lauder, Clinique, MAC, Isadora, ArtDeco. Pár hete használom ezt normál hétköznapi alapozónak és meg kell mondanom, hogy meglepődtem, mert simán tud annyit, mint a felső-közép kategóriások. Ár-érték arányban verhetetlen. Jól oszlatható, ecsettel és kézzel is, természetes a hatása, nem maszkos. Egy rétegben közepesen fed, de építhető, ha erősebb fedésre vágyik valaki. Jól alá kell hidratálni, főleg érett bőrnél, de ha ez megvan, nem ül bele a szarkalábakba és a pórusokba. Egy normál irodai napra tökéletes. És az átlátható számozás világbajnok. Aki tudja, hogy hideg vagy meleg típus, és mennyire világos a bőre, rögtön megtalálja a jó színt. Nekem, hideg típus, világos bőr, a C2 tökéletes. Ha erősebb fedés kell, akkor viszont előveszem a MAC Studio Fix-et.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

Nikita85

2020. október 24.

Ez a legjobb alapozó amit valaha használtam, ennyi fedés pont elég nekem. Nagyon vékony rétegben is fel lehet vinni, nagyon természetes a bőrön🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Ingrido

2020. október 23.

Már nagyon régóta létezik, most megújult, és végre rászántam magam. Az is igaz, hogy korábban nem volt ekkora a színskála, és a 6N árnyalat csak púderben volt kapható. Folyékony, meg kell várni, amíg megszárad. Kicsit fog is, hiába fixálom, de összességében jó. Jobban fed, mint gondoltam, és egész finoman fényesedik csak át, 6-8 óra után. Kellemesen csalódtam. amióta megvan, ezt használom. Meg vagyok elégedve: szép látvány és kellemes viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

jibjab

2020. október 19.

2016 óta használom. Előtte számos drogériás (L'oréál, Max Factor, Astor, Bourjois, Revlon, Rimmel stb.) és high end (Shiseido, Chanel, Clarins, Lancome, Estee Lauder, Helena Rubinstein stb.) terméket kipróbáltam, és egy-két kivétellel nagyon ritkán vettem újra alapozót. Ebből ma vettem meg a már nem is tudom, hogy hányadik üveggel. Tökéletes szín (3R/3C Rose Beige), tökéletes, nem túl matt, nem túl fénylő, közepes, de építhető fedés. Szeretem, hogy ilyen folyékony, legtöbbször az ujjaimmal dolgozom el, de próbáltam beauty blenderrel és ecsettel is, mindkettővel nagyon jól használható. Ha nincs fixálva egy leheletnyi púderrel (True Match Rose Beige), akkor a zsíros részeken pár óra után fénylik az orrom és a homlokom, de nem vészes, én az esetek 90%-ban nem púderezek vagy max. a La-Roche 3 színű Mattifying púderéből viszek fel egy vékony réteget, hogy egyszerre legyen matt és adjon egy kis fényt az arcomnak. A száraz részeket és ráncokat picit kiemeli, de ha megfelelően alá van hidratálva a bőr, akkor ez nem gond. A zsíros részeken 6-8 óra viselés után már elkél egy kis púder vagy pici alapozó utánigazítás, a száraz részeken jól bírja a napot, pedig nem ígér tartós hatást. Ha reggel korán indulok és esti programom van, akkor ha van időm, lemosom és estére újra sminkelek, mert frissen a legszebb, de mivel építhető, enélkül is megoldható, csak ebben az esetben vigyázni kell, mert a ráncocskákat jobban kiemeli, de még így sem vállalhatatlan. Mivel annyira természetes a fedése és az állagának köszönhetően olyan láthatatlanul eldolgozható, így csak a homlokomra, orromra, államra és a szem alá teszek belőle, az orcákra csak max innen dolgozom el a maradékot, de legtöbbször semmit. Nem szeretem a vastag fedést, azt csak és kizárólag fotózásra, alkalmakra tartogatom, de akkor is ezt használom és akkor sem viszem túlzásba, mert nem szeretem a maszkot a fejemen. Szerencsére nekem csak kisebb ráncok és egyenetlen bőrszín miatt kell aggódnom, nem kell semmit vastag réteggel eltüntetnem, így ez tökéletes. Közben is el-el csábultam más alapozókra, de egy sem vált be ennyire. A fedésre, színe, állaga és az ahogy a bőröm bírja (nem pattogzom ki, nem könnyezek, nem lesznek mitesszerjeim tőle). Korrektort külön nem használok, mióta a Maybelline Affinitone korrektort kivonták, max ebből teszek egy kicsit többet a szem alá, ha nagyon kialvatlan vagyok. Egy pumpálás bőven elég, nálam egy üveg kb.9-10 hónapot bír ki, de én tényleg mindennap ezt használom, legtöbbször naponta kétszer is javításra vagy újrasminkelésre. Ha találok jobbat, jelzem, de addig számomra ez az igazi csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 19.

takacsdalma98

2020. október 17.

imádnivaló termék! ahogy írja tényleg belesimul az arcbőrbe és teljesen bőrszerű a megjelenése, fedése közepes, erősebb mint amire számíttottam. nagy bőrhibák is elfedhetők mert jól lehet rétegezni. maximálisan ajánlom!! ár érték arányban főleg glamour napokon fél áron maximálisan megéri és én úgy vettem észre a bőröm is jobban szereti mint az eddig próbált alapozókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Piros.