L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: Amanda93
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Hort, fizetés: Postázás, banki utalással
Ár: 3800 Ft , Eladó: fancsa21
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: személyes átvétel

patvik

2020. március 20.

Hihetetlenül szép ez az alapozó megfelelően előkészített bőrön, simán veri a régi kedvencemet, ami a Revlon kombinált/olajos bőrére való colorstay volt, mára már sajnos nem szeretem, kb 10 perc után átfényesedett púderrel, ez pedig még egy izzasztó sétát is kibírt, a napszemüvegnek alig maradt nyoma az orrnyergemen. A tartósságát még tesztelgetem és updatelek, de eddig úgy néz ki, hogy a legjobb alapozóm ever.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

rammy717

2020. március 18.

Úgy gondolom, akciósan megéri, de teljes áron nem. Egy átlagos alapozónak mondanám, gyenge (hétköznapokra tökéletes) fedéssel. Zsíros bőröm van, de nincs vele gondom, maximum 1-2 pici pattanás jelenik meg a használat másnapján, ami számomra még elfogadható - nem kenem magamra napi szinten. Szerintem gyorsan "kopik", nem fed erősen, tehát a hatását "természetesnek" mondanám, mivel nem kelt maszkszerű hatást. Maximum az ára miatt vonnék le pontot, de nem teszem, mivel ezt mindenki maga dönti el, mi fér bele. Összességében nem rossz, de van ennél jobb+olcsóbb kombináció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

kiskrisztinazs

2020. március 6.

Rossmannban sikerült bszereznem akciós áron. Számomra tökéletes sokkal jobb mint a Catrice HD Liquid alapozója, ez nem ül bele a pórusokba nagyon könnyű a textúrája és egész nap tartós nem látszik rajtam hogy van alapozó tökéletes a fedése állagra kicsit hígabb, de ez csak megszokás kérdése pozitívan csalódtam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

makeupbybianca

2020. március 5.

Többször próbálkoztam vele, de nekem sehogy sem jó sajnos.
1 óra után átfénylik, elmászkál, hozzáérek az arcomhoz és a kezemen marad az alapozó, letudnám törölni az egészet... hiába a fixálás.
2 csillag a fedés miatt, de egyébként kimondottan rossz érzés a viselése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Többször próbálkoztam vele, de nekem sehogy sem jó sajnos.
2 csillag a fedés miatt, de egyébként kimondottan rossz érzés a viselése.

Dodohemmings

2020. március 5.

Nekem tökéletesen bevált, nagyon szépen fed, nem szárít, nem pattogzódik ki az arcom alatta (pedig mindkettőre hajlamos az arcbőröm)
Nekem fixáló púderrel simán megmarad a nap végéig :)
Az egyetlen minuszpont az ára

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.

Nekem fixáló púderrel simán megmarad a nap végéig :)
Az egyetlen minuszpont az ára

Reni666

2020. március 5.

Véleményem szerint ez a termék nem lenne rossz .
de valahogy nem az igazi .
-nekem nem birja ki az estét , sajnos 2 óra után lekopik,vagy átfényesedik .Hiába púderezem .
-fedése elég jó
-nagyon könnyü texturája van .
- sok sok csillám van benne .
-Könnyű ecsettel eldolgozni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Véleményem szerint ez a termék nem lenne rossz .
de valahogy nem az igazi .
-fedése elég jó
-nagyon könnyü texturája van .
- sok sok csillám van benne .
-Könnyű ecsettel eldolgozni .

Fairy0124

2020. március 4.

Sok jót hallottam róla, kíváncsivá is tett, de nem vettem meg, viszont kaptam belőle egészen véletlenül egy mintát. Kipróbáltam, és szerencsémre még az árnyalat is pont stimmel. Nagyon könnyű alapozó, nem is érezni, hogy az arcomon van, folyékony állagú, nekem ez külön tetszik, mert nem érzem fullasztónak. Fedése is szép. Tettem rá púdert, és így egész nap szépen fenn maradt. Lehet be fogok szerezni egy egész üveggel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Andy88

2020. február 29.

Tetszik benne, hogy igazodik az arc színéhez, és széles színválasztékban elérhető. A fedése számomra átlagos, volt már jobban fedő alapozóm is. Az ára korrekt, szóval ár-érték arányban megfelelőnek tartom.
Sajnálom viszont, hogy nap közepe felé borzasztóan átfényesedik az arcom, a homlokom, mert az alapozó nem mattítja le megfelelően. Pedig még nincs is itt a meleg időszak!
Még a púder sem segít rajta, mattítanom kell többször is a nap folyamán.
Azt hiszem, legközelebb alaposabban szétnézek még a drogériákban, mielőtt választok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Még a púder sem segít rajta, mattítanom kell többször is a nap folyamán.

Dzsuditella

2020. február 27.

Nagyon sok jót olvastam róla, glamour napok alkalmával be is szereztem. Sajnos nem azt az eredményt kaptam, amit vártam. Nem fedett eléggé, az arcom a nap végere nagyon csillog. 3 csillagot kap, mert az állaga valóban jó és az árnyalata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

rimfruaa

2020. február 24.

Évek óta használom. Nagyon féltem, hogy a megújult formula hogyan fog viselkedni az arcbőrömön. Szerencsére kiválóan teljesít, sőt, talán még jobb is, mint régen. Én normál esetben egy pumpányit használok, eseményekre/estékre másfelet. Nagyon jól lehet építeni, nem látszik a rétegek adta "szintkülönbség".
Tartósságra is teljesen rendben van nekem, a kombinált bőrömre egy erősebb por állagú púdert használok a T-vonalra koncentrálva, így nekem egy szuper természetesen fénylő hatást ad. :)
A színválaszték is kiváló, hiporeklámoknak is elérhető drogériás színválaszték. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Piros.