L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál
L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

L'Oreal Paris

L'Oreal Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. december 27.

L'Oreal Paris Volume Million Lashes szempillaspirál vízálló változata. A rugalmas kefe befedi és mintha megsokszorozná a szempillákat. Ellenáll az időjárásnak, a könnyeknek és sportoláshoz is kitűnő.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szjohanna

2021. április 16.

Minden ismerősömnek ezt ajánlom, amikor hallom, hogy kenődik a spirál, vagy összeragad a szempillájuk. Kicsit sokáig tart vele a sminkelés, mert rétegezni kell, hogy a kellő hatást elérjem, de még így is ez a legjobb spirál amit használtam. Minden álló, szépen állnak tőle a pillák és elég sötét. Néha bepróbálkozok egy-egy olcsóbbal, de mindig rá kell hogy jöjjek, hogy miért is olcsóbb sok másik drogériás spirál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

karajznoemi

2021. január 29.

Nem tudom, hányszor vettem újra, nagyon jó. A szempillagöndörítő miatt a vízálló verziót használom (a sima nem tartja meg az ívet) és nagyon jól működik. Nem potyog, nem kenődik, tartós. Kicsit húzósabb az ára, de abszolút megéri. A kefe sem vesz fel sok terméket és könnyen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Misa

2021. január 6.

A nem vízálló verziója az egyik kedvenc szempillaspirálom. Én is a maszkviselés miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálok egy vízálló szempillaspirált is, mert az egyébként tartós és jól viselkedő, bevált spirálok is leolvadtak a maszk alól felszálló párától.
Számomra ez nagyon hasonló a nem vízálló verzióhoz. A festék állaga elég híg, a kefe pedig hegyes szilikonsörtékből áll. Nem vesz fel túl sok festéket, nem kell törölgetni. A szempillákat nem ragasztja össze, hanem szépen szétválasztja, és ennek köszönhetően természetes lesz az eredmény. Viszont ha valaki drámaibb hatást szeretne, extrahosszú, extravastag pillákkal, szerintem ez nem lesz a kedvence. Én nem szoktam rétegezgetni (más spirált sem), de rétegezve nyilván kicsit intenzívebb. Gyorsan kell dolgozni vele, mert elég gyorsan szárad, és ha már megszáradt, akkor "megköt", nem kellemes ráhúzni még egyszer. Nekem arra is vigyáznom kell, hogy száradás előtt ne ragadjon össze az alsó és felső pillasor a szemem sarkában, mert az nagyon zavaró tud lenni, utána egész nap piszkálom, hogy ne akadjanak össze. A színe szép fekete, nem az a szürkébe hajló típus. Hosszabbítja a pillákat, de nem göndörít.
Nekem egész nap a helyén marad, nem pereg, nem maszatolódik, és vízálló. Este a Garnier szilikonos sminklemosójával szoktam leszedni, azzal könnyen lejön. Örülök, hogy ezt választottam, erre az időszakra tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Fannica

2020. december 9.

Ebben a maszkozós, párás időszakban több alkalommal is az a látvány fogadott, amikor beértem a munkahelyemre és belenéztem a tükörbe, hogy a festék, aminek a szempilláimon lenne a helye, konkrétan mindenhol van, csak a rendeltetési helyén nem. Sosem használtam ezelőtt vízálló spirált, ezért hirtelen felindulásból vettem meg, kivételesen most értékeléseket sem néztem. Egy hete használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tökéletesen tart a nap végéig, nem potyog, igaz este a lemosása kicsit körülményes, viszont egy dupla tisztítással szerintem nem okozhat különösebb gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

nkata

2020. november 23.

Ezer éve ezt a szempillaspirált használom és nekem nagyon bevált, aki néha szokott sminkelni ő is ezt használja rajtam. Nem mosódik el, szépen szét lehet választani vele a pillákat. Alapból sötét, hosszú és vastag szempillám van, szóval hatásfokozásra használom de majd most ki fogok próbálni mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Makeupppppppp

2020. február 20.

Na ez minden csak nem vízálló. Ha vízálló volna, most nem elkenődött szempillaspirállal írnám ezt a véleményt. Viszont a pilláimról lehetetlen volt levakarni még olajjal is...:) maradt vagy 5 szál szempillám úgy kihullott.De adok neki 3 csillagot mert Ruszó Tibi koncerten megállta a helyét. De gondolom csak azért mert nem pislogtam ,hanem kimerevedett szemekkel bámultam az előadását :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

HHH97

2020. január 15.

Húúha... Még csak ma vettem, de azt hiszem, hogy nálam ez befutó termék, újravevős lesz.
Nagyon rövid, egyenes szempilláim vannak, és eddig nem sikerült olyan spirált találnom, amivel megtartották volna a szempillagöndörítő által adott ívet. Ez nagyon jól működik ebből a szempontból (még ha megvan a maga technikája is, hogy miként kell felvinnem), illetve nagyon szép természetes szempillákat varázsol: vékonyan fog, nem csomósít, tökéletes a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

balazskrisztii

2020. január 10.

A sima (nem vízálló) verziója az aktuális kedvenc spirálom, miután a Maxxfactor lila verzióját megszűntették... Lesz egy nagyon fontos alkalom, amikor sminkben akarok lenni és sok víz fogja érni az arcomat (nagyon misztikus így leírva, az államvizsgát szökőkútban ünnepeljük :D) és emiatt ki akarom választani a legjobb vízálló spirált. Bioderma micellás vízzel lemosható, de panda effektust a sima víz nem okoz. Ami nem tetszik (bár ez lehet, hogy minden vízállófa jellemző) hogy nem építhető, csak egy rétegben lehet felvinni, utána rákeményedik a pillákra. Még van időm tesztelni azt a verziót, hogy a nem vízállóval csinálok egy "alapot" és végső rétegként pedig ez megy rá. Majd jövök updatelni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

avalanche

2019. december 23.

Az egyik legjobb vízálló szempillaspirál, amivel valaha találkoztam. Nem pereg, nem maszatolódik, könnyű vele szép eredményt elérni. Még az alsó pilláimra is fel merem kenni bátrabb napokon. Nekem abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

RitaR

2019. december 5.

Eddig ez a legjobb szempillaspirál, amit használtam. Tartós, könnyen lehet vele dolgozni. Ha finoman dolgozza fel az ember, egyáltalán nem csomósodik. Egy hátránya van. Brutál nehéz tőle esténként megszabadulni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.