L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál
L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

L'Oreal Paris

L'Oreal Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. december 27.

L'Oreal Paris Volume Million Lashes szempillaspirál vízálló változata. A rugalmas kefe befedi és mintha megsokszorozná a szempillákat. Ellenáll az időjárásnak, a könnyeknek és sportoláshoz is kitűnő.

HHH97

2020. január 15.

Húúha... Még csak ma vettem, de azt hiszem, hogy nálam ez befutó termék, újravevős lesz.
Nagyon rövid, egyenes szempilláim vannak, és eddig nem sikerült olyan spirált találnom, amivel megtartották volna a szempillagöndörítő által adott ívet. Ez nagyon jól működik ebből a szempontból (még ha megvan a maga technikája is, hogy miként kell felvinnem), illetve nagyon szép természetes szempillákat varázsol: vékonyan fog, nem csomósít, tökéletes a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

balazskrisztii

2020. január 10.

A sima (nem vízálló) verziója az aktuális kedvenc spirálom, miután a Maxxfactor lila verzióját megszűntették... Lesz egy nagyon fontos alkalom, amikor sminkben akarok lenni és sok víz fogja érni az arcomat (nagyon misztikus így leírva, az államvizsgát szökőkútban ünnepeljük :D) és emiatt ki akarom választani a legjobb vízálló spirált. Bioderma micellás vízzel lemosható, de panda effektust a sima víz nem okoz. Ami nem tetszik (bár ez lehet, hogy minden vízállófa jellemző) hogy nem építhető, csak egy rétegben lehet felvinni, utána rákeményedik a pillákra. Még van időm tesztelni azt a verziót, hogy a nem vízállóval csinálok egy "alapot" és végső rétegként pedig ez megy rá. Majd jövök updatelni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

avalanche

2019. december 23.

Az egyik legjobb vízálló szempillaspirál, amivel valaha találkoztam. Nem pereg, nem maszatolódik, könnyű vele szép eredményt elérni. Még az alsó pilláimra is fel merem kenni bátrabb napokon. Nekem abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

RitaR

2019. december 5.

Eddig ez a legjobb szempillaspirál, amit használtam. Tartós, könnyen lehet vele dolgozni. Ha finoman dolgozza fel az ember, egyáltalán nem csomósodik. Egy hátránya van. Brutál nehéz tőle esténként megszabadulni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Torpece

2019. július 31.

Évek óta használom ezt és a sima nem vízálló változatát, alapvetően semmi gondom nem volt vele. Kicsit összeragasztja a pillákat, de óvatosan használva ki lehet kerülni ezt a bakit. Viszont a szemem valamiért irritálja az utóbbi időben, nagyon viszket tőle a szemem úgyhogy azt hiszem ezt az utolsó meglévő darabom kidobom, mert így nem tudom tovább használni. Úgy látom meg is szüntették....lehet jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 31.

theagea

2018. július 11.

A sima verziót használtam, gondoltam nyáron jól jöhet a vízálló, de egy katasztrófa! Lehet, hogy a vizet bírja (odáig nem jutottam), de az izzadt szemhéjat semennyire sem. Egész nap törölgettem, folyamatos a foltképződés. Drága volt és dobhatom ki, reménytelen... Állati dühös vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

tillisilli

2017. november 19.

2016 okt: A Maybelline "Define-a-Lash" spirálja után kerestem valami hasonlót tartósságban és csomómentességben, müanyag kefével.
Ez egész jól megfelel. Csak vízálló spirált használok, mert sokkal tartósabb, és a természetes szétválasztott hatásra utazom, a túl sok festék zavar.
Ez nagyon jó mert nem pereg, nem kenödik, maximálisan tartós, csak olajos lemosóval lehet leszedni. Jó a szétválasztása is, nem lesz csomós, és jól rétegezhetö. Ami zavar hogy már egy húzásra is túl sok festék jön ki, akkor oda a szétválasztós definiált hatás, uh ha nem vagyok lusta, felkenés elött kicsit leszedem a keféröl a festéket, hogy biztos ne ragassza össze a pillákat.

Update, 2017 nov: azóta kicsit beszáradt, így most tökéletes az állaga és a szétválasztó hatása. Nagyon szép természetes pillákt lehet vele elérni, nem pereg, de olajos lemosóval szépen lejön. Ő lett a kedvenc, a Hypnose van még versenyben. Másokt is kiptóbáltam (Cliniue, Benefit, Bourjois) - nem jött be egyik sem. Fel kéne fogjam, hogy maradjak meg annál, ami bevált, és ne kísérletezgessek összevissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

szkzs

2016. november 20.

Legjobb szempillaspirál számomra. Csak vízállót használok, így csak azokkal tudom összehasonlítani. A nap végére kissé lejön, de ez lehet annak köszönhető, hogy olajos krémet használok és előfordul hogy megdörzsölöm a szemem...
Szeretem a rövid vékony szálait/tüskéit, mert könnyen szét lehet vele szedni a pillákat, nem ragasztja össze őket, és nekem szép hosszú pillákat csinál. Egyszer meg is kérdezték, hogy műszempillám van? :D
(más márkában pont ilyen rövid tüskést még csak nem is láttam, csak hosszabb van, amivel folyton kinyomom a szemem... mert a tövénél is ki szeretném festeni)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

anna08042

2016. november 13.

Tökéletes! Mindenkinek ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Tökéletes! Mindenkinek ajánlani tudom csak!

mignon001

2016. november 10.

Egy-két hete használom ezt a spirált és nagyon szeretem. Nem csomós, szépen fésül, nekem kellően fekete is, tartós, nem pereg. A lemosás kicsit macerás, de a vízálló spirálok már csak ilyenek. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.