L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. február 8.

A márka legújabb, elegáns palettája amivel egyszerűen készíthetsz magadnak nappali, de akár füstös, esti sminket is. 10 árnyalatot tartalmaz, melyek között megtalálható matt, és fényes színek is.

dandy93

2019. május 30.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna meg, mivel szempillaspirálon+szemceruzán kívül ritkán használok szemsminket. Valóban porzik, a világos-közepes árnyalatok pedig nem túl pigmentáltak, de a feketéje kedvenc lett, mivel meglepő módon pusztán púderrel fixálva is 10+ órát bír az alsó szemhéjamon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

mirjamsomosi

2019. február 10.

Egy videóban láttam meg ezt a palettát, a színek elbűvöltek. Később utánakerestem és 6000 ft-ért láttam, amit egy kicsit sokallottam, ezért úgy döntöttem, hogy megvárom a glamour napokat, hátha olcsóbban hozzájuthatok. Utólag visszagondolva áldom az eszemet, hogy így döntöttem, mert még 3000 ft is sok érte. Egyáltalán nem pigmentál, nem lehet jól eldolgozni egyszerűen borzalmas. HATALMAS CSALÓDÁS! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

szamira

2018. június 13.

Nagyon tetszettek a színek, úgyhogy megvettem. Sajnos csalódás.
Alig lehet elsatírozni, aztán meg órák alatt lekopik, elmászik. Ennyi pénzért, sőt, kevesebbért is vehettem volna egy Sleeket, az legalább jó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Nagyon tetszettek a színek, úgyhogy megvettem. Sajnos csalódás.

Katalin17

2017. október 9.

Nagyon megtettszettek a színek, de csak szemhély alappal tudom használni, mert nem elég pigmentált és pár óra múlva a festék "elmászkál"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Tuntilla

2017. február 12.

Iszonytató... Mindenem L'oreal, de ez valami borzalom, 4 színt lehet használni belőle, a többi nem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Genever

2017. február 6.

Ajándékba kaptam mert véletlenül 2 lett véve de teljes csalódás. A színek alig látszódnak és nem is olyan árnyalatban mint amilyennek kéne lennie (pl. a lila barnának néz ki), nem is beszélve arról hogy alig félóra alatt már lekopik. Egyedül a normális tükör tetszik benne
A L'Oréaltól azért többet vártam, nem pedig ezt az avon szintet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

A L'Oréaltól azért többet vártam, nem pedig ezt az avon szintet....

AlexandraHerincs

2017. január 10.

Szépek a színei így ránézésre. Viszont amint megpróbáltam sminkelni vele rá kellett ébredjek, hogy gyakorlatilag 0 a pigmentáltságuk. Szinte semmit nem ér. Egyedül a sötétkék és a szürke az ami látszik, az összes többi sajnos csak látványnak jó mert nem használnak. Csalódás volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

balankaa01

2016. július 20.

Csalódtam. Bár én ajándékba kaptam, ajándék lónak meg, ugye, ne nézd a fogát.
Először azt hittem, hogy valami ócska utánzat, de aztán kipróbáltam az üzletben a tesztert... A pigmentáltság nagyon alacsony, a lila igazából barna, a kék inkább szürke, a szürke majdnem sötétebb mint a fekete. Mi van??
Alappal jobb, de még mindig nem az igazi.
A Nude párja sokkal jobb, de nem rajongok azokért a színekért.
De a tükör aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Csalódtam. Bár én ajándékba kaptam, ajándék lónak meg, ugye, ne nézd a fogát.
Alappal jobb, de még mindig nem az igazi.
A Nude párja sokkal jobb, de nem rajongok azokért a színekért.
De a tükör aranyos.

Lillababa

2016. június 25.

Nem túl pigmentált, de alappal tartós, kellemes színek, hétköznapi smink készítésre teljesen megfelel,de vadulni nem ezzel fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Mamuszandra

2016. június 22.

A lila-kék-sárga színekért vettem meg, de bár ne tettem volna. Nem pigmentáltak, pont ezért foltos, ecsettel főleg felejtős... A nude színek még rendben, mattak, néha pont az kell nekem, de ugye nem ezért vettem meg. Egyedül az ecset szőr része tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Antioxidánsok: Zinc, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.