L'Oreal Paris

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: emeseee6, az összetevőket feltöltötte: pattelin, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Púder alapú highlighter paletta négy pigmentált színnel az azonnali, belülről jövő ragyogásért.

2 változatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Katia88
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes vagy foxpost
1200Ft-L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta
Ár: 1200Ft , Eladó: nine
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy Foxpost.

allitse19

2020. május 14.

Egy arany-fehér finisű highlightert szerettem volna helyettesíteni, mert lassan elfogy amit használok és limitált kiadású volt, így már nem lehet kapni. Azt hiszem megtaláltam ebben a palettában, viszont szomorú, hogy elég kevés van benne és ennyi pénzt nem ér. Kuponnal érdemes megvenni. Amúgy szép, természetes hatása van, a világos-kékes szín nekem sok hétköznapra, inkább az aranyos árnyalatot használom kb. mindenhova, a rózsaszíneset az almácskákra, a bronzos pedig jó lesz majd nyáron, mikor lesz egy kis barnább színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

TamaraS

2020. május 13.

Nekem bejött a szép, visszafogott színe és fénye. Mindennapokra tökéletes és sokszor is használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Dici

2019. november 21.

Nekem sajnos nem jött be. Nem sokáig marad fent, nem tartós. Az ára viszont horror. Csak az nyugtat meg, hogy félárban vettem kupon napon. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

dorimeow

2019. november 11.

Kuponnal sikerült beszereznem, eddig nagyon jól teljesít 🙂
A világos szín tényleg kicsit vad de beledolgozva a bőrbe kellemes hatást lehet vele elérni.
Nálam azért kap 4* ot mert egyenlőre még tesztelem.
Illetve teljes áron kicsit húzós a mennyiségét tekintve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Kuponnal sikerült beszereznem, eddig nagyon jól teljesít 🙂
Nálam azért kap 4* ot mert egyenlőre még tesztelem.
Illetve teljes áron kicsit húzós a mennyiségét tekintve.

Virag0820

2019. november 6.

Imádom ezt a palettát! Nagyon szép fénye van mind a 4 árnyalatnak, könnyű felvinni ecsettel és szépen a helyén is marad akár egész nap. Viszont, mint ahogy előttem is írták, a termékekből nem túl sokat töltöttek a pan-ekbe és valóban sérülékeny: nekem letört a nyitó füle amivel vissza lehetne zárni a palettát. Elég gyenge minőségű műanyag csomagolása van. Ha mindezeket figyelembe veszem, azt kell mondanom, hogy nem biztos, hogy ár érték arányban a legjobb választás. De a drogériás sminktermékek közül akkor is ezt szeretem a legjobban. A csomagolás és a termék mennyisége miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Boriskajuliska

2019. március 19.

A meleg, sötétebb árnyaltot választottam mivel a smikem színei is inkább ilyenek. Nem rossz hogy több szín van egy palettán belül és lehetne egy picit intenzívebb, de hétköznapokra megfelelő. DE!! Nagyon nagyon pici még ha összeadjuk mind a 4-et akkor is!! 7 hónapos tarkabarka cica lányok imádnak (már ha be tudnak lógni) a fürdőszobába rosszalkodni. Egy ilyen alkalommal a pirosítós, bronzosítós kosaramat lelökték le tele EL, clarins, lancom, artdeco, shiseido stb. darabokkal és semminek se lett baja, kivéve ez a paletta aminek mind a 4 színe kitört. Ekkor tűnt fel mennyire vékonyka minden korong, viszont nagyon krémes a tapintásuk ami viszont pozitív. Én németországba vettem ahol olcsóbb (mint minden:( ) de még így sem éri meg. Kuponos napokon féláron jó, de sérülékenységét tekintve nagyon kell rá vigyázni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 19.

Orchideadin

2019. január 12.

Színenként változó a viszonyom vele. A fehér szín a sötétebb bőrömön nagyon nem szép, mintha fehér port kennék fel rá. Az arany a kedvencem belőle, a legszebb arany highlighterem. A rózsaszínt is nagyon szeretem, szépen csillog és szép színe van. A sötétebb szint annyira nem használom. Nem a legjobb palettám, az árát nagyon drágának tartom a minőségéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

pattelin

2018. december 31.

Hát valóban nem teljesít annyira erőteljesen, de ez nekem pont elég. A túl sok csillogás már nem illik hozzám, inkább a finom, szolid. Szépek a színek, mivel nekem világos-közép tónusú a bőröm, a barnát tudom a legkevésbé kihasználni (max majd nyáron). A másik három szín nekem bevállt. Az ára valóban kicsit borsos, de egy darabig nem ruházok be highlighterre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

mlilla

2018. szeptember 15.

Nekem nagyon tetszik! A hidegebb árnyalat van meg, valóban inkább világos bőrre jó, de nekem hétköznapra a tökéletes highlighter. Most az összes színt összekeverve használom, így is szuper! Kicsit drága drogériás viszonylatban, kuponnal viszon igazán megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

emeseee6

2018. szeptember 4.

Hát nem ez életem highlightere... A fénye szép szaténos,csillám semmi,de nekem valahogy nem elég..Talán túl barna vagyok,lehet hogy világos bőrön jobban működik (?). A legszélső bronzost tudom a legjobban használni,a sárgás és a rózsaszínes eltűnik kb a bőrömön,viszont a jeges kékes meglepően jó. Csak hát azt azért nem minden nap használná az ember.. Egynek elmegy, a Revolutionoknál még mindig sokkal jobb,de nálam a Maybelline chrome highlightert semmi sem veri. Talán az tette túl magasra a lécet,azért nem igen jön be ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol