L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2021. április 26.

Tartós szemceruza tökéletesen kiegészíti a mindennapi, és feltűnőbb sminket is. Krémes textúrája könnyen felvihető, vízálló, és nem kenődik el.

6 árnyalatban kapható

dbeata

2021. június 9.

Sajnos egyáltalán nem vált be. Pedig nagyon örültem, hogy végre találtam egy igazi arany színű szemceruzát (Gold velvet árnyalat). Egyrészt nem is látszott a vízvonalamban, másrészt pedig sajnos az a kis mennyiséget, ami mégis ottmaradt, kikönnyeztem félóra alatt, annyira irritált. Nem ajánlom. Helyette a Nyx szemceruzáját szereztem be Gold plated árnyalatban, és az viszont szép és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.