L'Oreal Paris

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: emeseee6, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2020. március 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultra matt,hosszantartó folyékony rúzs.Intenzív színek,akár 16 órás tartósság. Új géles formula: könnyű érzés,kényelmes viselet,nem szárítja az ajkakat. Macaron illatú.

6 árnyalatban kapható

DancsiTheUnicorn

2020. augusztus 6.

A 820-as árnyalatot vettem meg, még csak kétszer használtam, de egyelőre nagyon tetszik! Alapból nem szoktam sminkelni, viszont hétvégén esküvőre megyek, amire valami visszafogott, csinos sminket szeretnék, ehhez teszteltem ezt a drágát.
Gyönyörű matt színe van, jól bírja az evést és az ivást, picit kopik csak, szinte egész nap kitart.
Amíg szárad (pár perc) addig ragad, utána egyáltalán nem. Miután bekenem a számat, a szokásos zsepi trükköt vetem be, hogy lerövidítsem a száradási időt.
Egyelőre nem érzem, hogy szárítana (hozzáteszem, nekem alapból száraz a szám, sajnos nagyon keveset iszom, gondolom ez a baj), de azért vettem egy plusz ajakápolót.
A DM pontrendszerrel szerintem nagyon megéri amikor többszörös pontok vannak rá, most pl visszaszorozva 1849 forintra jön ki, úgyhogy biztos veszek még egy színt.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Dodi95

2020. június 3.

Imádom ezeket a rúzsokat! Több árnyalat is megvan és eddig egyikben sem csalódtam. Sosem voltam az a nagy rúzsos lány, mert engem nagyon zavart, hogy mindig újra kellett kenni, lejött rögtön ahogy hozzáért valami stb... De ez olyan mattra szárad, hogy semmi sem hozza le, ami csak este a lemosásakor jelent hosszabb időt igazából. Valóban nagyon kiszárítja az ajkakat, de ezt kb 1-2 éjszaka alatt rendbe tudom hozni, szóval annyira nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Theodora

2020. május 26.

Nem rossz ez a rúzs, csak meg kell tanulni használni. Sajnos ez nem működik úgy annyira, hogy felkenem és kész, mert úgy valóban egy elviselhetetlen vakolat lesz az egész. Ellenben, ha csak igazán vékony rétegben alkalmazzuk, meglepően szép eredményt kapunk. Én úgy csinálom, hogy teszek picit az ajkamra és beleütögetem finoman és eloszlatom az ujjammal. Nem nyúlok még egy adag termékért, hanem a maradékot oszlatom ez ajkamon, ha ez kész van, vékonyan a kontúrokat is megrajzolom az ecset hegyével. Gyorsan megszárad, nem mozdul el, lehet vele enni-inni.
Nekem a Rose of Dose árnyalat van meg, az én módszeremmel alkalmazva szebb is a színe, mint csak úgy felkenve.
Azért vonok le két csillagot, mert szerintem workaround nélkül kellene jól működnie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Kommentelo

2020. május 4.

Ohhh de kár volt megvennem!
Igazi szemétbe való selejt termék!
Úgy kiszárította a számat hogy 3 hét után sikerült rendbe hozni. A színei élénkek, a csomagolása dizájnos, de ennél többet nem tud.
Nem tartós, undorítóan kopik!
-10 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Ohhh de kár volt megvennem!
Igazi szemétbe való selejt termék!
Nem tartós, undorítóan kopik!
-10 csillag.

Zsazami

2020. április 30.

A 828-as Framboise Frenzy árnyalatot vettem meg. Kifejezetten élénkebb árnyalatot kerestem, ami azonban mégis diszkrét, nem túl hivalkodó, de azért látszik, hogy van "szín" az ajkamon. Felkentem és nagyon ócskának tűnt.. aztán gyorsan felitattam a felesleget és láss csodát, szuper lett :) Olyan, mintha nem is lenne rúzs a számon, teljesen megszínezte a számat. Ettem, ittam, nem moccant, nem kopott. Szép, kellemes a színe, pont ilyet szerettem volna. Nekem egyáltalán nem ragad, nem szárít, nagyon kellemes viselni, szinte nem is érzem. Nem vagyok egy rúzsos típus, de elérte azt, hogy a többi árnyalatára is kíváncsi lettem.
Egyetlen másik folyékony matt rúzsom van (Rimmel Stay Matte), annál ez magasan jobb. Drágább is ugyan, de meg is ér annyival többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

Odriuss

2020. április 17.

Én is a Dose of rose árnyalatot vettem meg. Először azt hittem, hogy megy is a kukába és nem is fogom használni. Rosszul kezdtem hozzá és nagyon vastagon kentem fel, így sem volt csúnya, csak nem azt a hatást hozta amit én elvártam, letöröltem, smink lemosóval, mert mással tényleg nem jön le és fixen a helyén marad :) újra kentem vékonyan és ekkor már csodálatos lágy tavaszi hatást keltett, pont amilyet szerettem volna. Ami nagyon tetszik benne, hogy tényleg szinte egész nap a számon marad, kicsit szárít ugyan, de ez nem vészes. Jah és még az illatáról csak annyit, hogy nagyon kellemes, tényleg macaronos, nem tolakodó, édeskés, felkenéskor lehet csak érezni. Ebben az árkategóriában szerintem szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

messin

2020. március 27.

Pont ilyet kerestem! Dose of rose árnyalat szép természetes, kicsit mályvás szín. Én nagyon vékonyan vittem fel a számra, a konturokra ügyeltem, és nagyon vékonyan rátapogtam az ajkaimra. Ezt követően 10 órán át meg se moccant, pedig ettem rendesen (olasz spagettit), és ittam is. Nem pergett, nem jött le darabokban. Szerintem nem kell vastagon használni és úgy jó (ami ezzel az árnyalattal működik, ennél harsányabbal nem biztos). Én az illatát valahogy nem érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 27.

pBeata

2020. február 18.

Ajánlásra vettem meg, hatalmas reményekkel. Egy buliban szúrtam ki barátnőm száján, hogy mi lehet ez a csoda, ami ennyire tartós. Annyira dícsérték..Lehet, hogy a hiba bennem van :D
Matt és szép a szín, de ennyi. Számomra hihetetlen kényelmet. Nem az az enyhe tapadás, hanem konkrét ragadás. A tartósággal nincs probléma. Igaz, hogy a fele darabokban lehullik..de ami ott marad az lerobbanthatatlan :D ha megpróbálod korrigálni a hiányzó részeket, akkor összecsomósodik a két réteg.
A szép színért kap két csillagot, de ilyen áron, azért ennél sokkal jobbat várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Lina14

2020. január 28.

Nekem 2 színem is van, ezek a 818 Dose of Rose és a 824 Guava Gush. Az előbbi egy kicsit mályvás pink és a második egy narancsos árnyalat. Leszárad, ami önmagában tök jó, de ahogy előtte, is írták, ragacsos marad, ami miatt nagyon nem használható. Sajnos rettenetesen szárít, felreped és darabokban hullik le, így mindenképp újra kell kenni, de nem ehet rétegezni egyáltalán, mert akkor csomósodik és csúnya lesz. Sajnos így használhatatlan, pedig a színek, az applikátor és az illata tök jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Bee028

2019. november 12.

Nem is tudom mit mondjak rá, nagyon vegyes érzelmeim vannak. Joy napokon vettem meg mert szerettem volna egy szép jó minőségű rúzst és azt hallottam a loreal jó folyékony rúzsokat gyárt. A mon caramel van meg nekem, maga a szín szép, tetszik. Amikor először felkentem tetszett, hogy nem szárad rögtön ahogy kenem így könnyebb volt vele dolgozni, viszont ez a ragacsos érzés engem kikészít amit maga után hagy. Bombabiztos, mert sima micellás vízzel sem jött le, még kicsit fel is repedt a szám úgy dörzsöltem. Összességében kiváló termék lehetne, ha nem lenne ez a ragacsos érzete. Próbálom megszokni, de tartok attól, hogy nem fog menni. Kár érte...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.