L'Oreal Paris

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: emeseee6, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2020. március 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultra matt,hosszantartó folyékony rúzs.Intenzív színek,akár 16 órás tartósság. Új géles formula: könnyű érzés,kényelmes viselet,nem szárítja az ajkakat. Macaron illatú.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fankitown

2021. november 12.

Az egyetlen rúzs, amire azt mondtam eddig, hogy megéri a pénzt. Ultratartós, nagyon jó színe van, lerobbanthatatlan. Ha sokáig van fent (pl. 10+ óra), valamelyest szárít, de semmi drámai. Én olyan lemosót használok, ami rúzst is visz, ez elengedhetetlen, máskülönben nem szeded le. Lassan szárad, de mivel evést-ivást-csókot-cigarettát, mindent kibír, megbocsátom neki, hogy az elején nyomot hagy. Viszont akkor sem veszít a színéből. 840 és 858 boldog tulajdonosa vagyok. Mivel tudom, hogy mi áll jól, a színe nem okozott csalódást. Buli vagy munka, mindenhová adja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Sisko

2021. november 1.

Nagyon szarit, nehez a lemosasa, ugyanakkor szinet hamar elveszti

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Nagyon szarit, nehez a lemosasa, ugyanakkor szinet hamar elveszti

katinka.nb

2021. augusztus 18.

Majdnem nem vettem meg ezt a rúzst itteni vélemények alapján, de szerencsére mégis beruháztam rá, nagyon jó kis termék. Az infinite vanilla árnyalatot rendeltem meg, mert a drogériában lévőket túl élénknek találtam. Ez a világos bőrömhöz nagyon szép nude, az az igazi, rózsaszínes-barnás szín.
Tartóssága teljesen rendben van, ivást bírja, evés után meg kell igazítani. Vékonyan kell felkenni, azt hiszem ez a titka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

bleauwsy

2021. július 25.

828 Framboise frenzy egy álom! Pont ilyen pinkes árnyalatra vágytam, ami megtartja az élénkségét és száradás után nem vált át sötétebbe! Roppant tartós, hamburger, szendvics sem szab gátat neki, igazítás nélkül bírja! Szuper tartós, szuper színű, kilóra megvettek vele! A ragacsossága szokható és nem kellemetlen a szárító hatása sem. 10* ha lehetne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 25.

MissSejla

2021. július 3.

Egesz jo. Regebben munkaban hordtam, munkanapokat, pörköltös ebedeket is kibirt, delutanig kis igazitassal. Rajottem hogy nekem ezek az arnyalatok tul melegek, es a csokis vonallal jobban jartam volna. Bar van egy a csokisbol is egy barna, az jol all, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Brandori

2021. július 3.

Elég szuper termék! Tényleg tartós, max egy hosszú nap végére kopik meg valóban nem mindig a legszebben, de hát újra lehet vinni. Kicsit furin ragad először, de napközben megszokja az ember. Az illata sokkal jobb mint a csokis kollekciónak volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

justagirl

2021. június 28.

Ecsettel viszek fel már mindent, úgy tartós szép. Nekem nem kopott csúnyán se gyorsan, egy átlagos L'oréal szájfény, semmi több. Ami miatt mégis eladásra kerül, az a szín. Mostanában kísérletezek ezzel a rózsaszín vonallal, és sajnos megint melléfogtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Pdi

2021. június 22.

834-es árnyalat van meg belőle. A színe gyönyörű, de az ecset nagyon sokat visz fel, így inkább újjal szoktam applikálni. Az evést kibírja, nálam iváskor kezd el belülről kopni, ami elég furcsán mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Jucccc

2021. március 27.

A 828 Framboise frenzy-t vettem meg tegnap, mert a színe lenyűgözött... De sajnos ez hiba volt, eddig úgy tűnik, ezt nevezzük pénzkidobásnak... Szóval szép, élénk a színe, a kis szív alakú fejjel rendelkező ecsettel nagyon jól kenhető, de ennyi a pozitívum. Rettentő rondán kopik, belül eltűnik, illetve a szám széléről is, kvázi összehúzódik az egész. Evés közben/után ráadásul foltos lesz. Ettől a szám kisebbnek is tűnik, és aszalt hatású lesz, amit nem igen csípek... Arról nem is beszélve, hogy kellemetlenül ragad elég sokáig. Még próbálkozok vele, egy másik márka hasonlóan rossz és mások által hype-olt termékénél az szokott segíteni, ha szájfényt kenek rá. Mondjuk az a tartósságát elveszi, viszont ezt az ocsmány kopást és a ragacsosságot megoldja. Azért egyelőre egy csillagot sem kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

random

2021. február 22.

Nekem a guava gush van meg. Tényleg nagyon szép, de a fogaim nagyon sárgának hatnak mellette. Mindegy, a színválasztás az én hibám. Amúgy tényleg olyan mint a csokis sorozat, tartós, nem kopik, nem is szárít nagyon. Viszont hamarabb "leszárad" és addig is kevésbé ragad (picit tapad, inkább így írnám le). Csini, na. Itt ahol én vettem, elég drága volt, de nem bánom, mert jó cucc. A későbbiekben lehet megveszem még pár árnyalatát.

Up: megvettem a mademoiselle mango-t és a framboise frenzy-t is. A kettő keverékéből egyébként kijön a "strawberry" valami is. Hát, ezek cseppet jobban ragadnak, de lehet hogy csak mert ecsettel vittem fel (mindkettő kissé neonos árnyalat). Bâr még mindig nem annyira mint a csokis sorozat. Viszont minden másban egyeznek. Még az infinite vanilla árnyalaton gondolkodom, bár ez már nem az a "kell" érzés, inkább csak jól kihasználhatónak tűnik.

Up2: évek után újra próbálkoztam vele (bár a guava gush-t elajándékoztam, mert a színe rettenetes volt nekem). Most az említetteken kívül még az infinite vanilla és az infinite spice van meg. A vanilla picit csíkoz (nem vészes), de a spice nem: ez tökéletesen illik is hozzám. Viszont fenntartom hogy ecsettel jobban, szebben fel lehet vinni, mint az applikátorával: vékonyabb rétegben sokkal tartósabb, és egységesebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.