KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. június 29.

Azonnal meleg, barackos ragyogást ad a bőrnek. Lágy, selymes textúrát kölcsönöz mikro finomságú por állagának köszönhetően. Lágy gyümölcsös-barackos illata van. Minden bőrszínre használható, univerzális árnyalat. Jól építhető, púderes formula.

Ár: 2999 ft , Eladó: Heloise
Állapot: újszerű, kb 3x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: postai úton utalással vagy Budapesten személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kitty9526

2018. június 12.

Kedvenc pirosítóm! Vannak benne pici arany csillámok, szóval azok, akik mattot keresnek ne ezzel próbálkozzanak. Bronzerével együtt viszik nálam a prímet, egész nyáron ezeket fogom használni, az már biztos :)

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Mancsoska

2018. június 3.

Az Árkádban és a Sugárban lévő összes drogériába kerestem, végül kicsit messzebb, az Alleeban találtam rá. A hosszú utat figyelembe véve nagyon reménykedtem, hogy nem volt a termék csalódást okozni, mivel féltem, a bőrömhöz ez a szín túl világos lesz. Elsőre nem is tetszett, úgy tűnt semmi sincs az arcomon és porol, végül kipróbáltam az ecsetet amit hozzá jár, amivel nagyon jól fel tudtam vinni az arcomra, a rendes ecsetemmel pedig eldolgoztam. Szép narancsos-barackos színe van, a nyárra tökéleltes lesz, természetes színt és fényt ad az arcnak. Az illata is nagyon finom, nem túl mű, aminek örülök.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Sheila

2018. május 30.

Tényleg barack illatú :-)
A színe nagyon szép, de van egy igen erős arany fénye, ami a képen (illetve a tégelyben) nem látszik, de az arcon azért eléggé feltűnő.
Úgyhogy aki matt, vagy diszkrét fényű pirosítót keres, az ne ezt válassza. Valamint azt is túlzásnak érzem, hogy minden bőrszínre jó, ugyanis elég világos. Én nem vagyok fehér bőrű, de azért kreol sem, viszont most, pár alkalom szoli+kevés napozás utáni bőrszínemen még éppen elmondható, hogy látszik is és jól is mutat, de egy sötétebb bőrön már szerintem csak az arany fény látszana, mert amúgy a barack elég halovány. Szóval világos bőrűeknek jobban bejön. Ami pozitívum, hogy a szokásos L'Oreál pirosítókhoz képest hatalmas adag (a púder méretével egyezik meg), maga a por nagyon finom, szépen eloszlatható, nem porol és a szín is építhető. A színnel a fentiek niatt nem lehet túlzásba esni, nem lesz bohócos, csak a csillogással érdemes óvatosan bánni.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Tényleg barack illatú :-)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol