KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. június 29.

Azonnal meleg, barackos ragyogást ad a bőrnek. Lágy, selymes textúrát kölcsönöz mikro finomságú por állagának köszönhetően. Lágy gyümölcsös-barackos illata van. Minden bőrszínre használható, univerzális árnyalat. Jól építhető, púderes formula.

Boriskajuliska

2018. november 26.

A bronzosítójával együtt vettem és nagyon tetszik! Világos de nem fakó pici fénnyel ami az üde hatást erősíti! A bőrszínem világos-közepes picit sárgás tónusú, az EL DW light 2-es színnel sminkeltem a bronzerével együtt, és Laura Mercierrel fixáltam. Kifejezetten üdének találom, a koromnál fogva nem árt ha picit kevesebb az árnyék és több a fény. Nem állítom hogy fiatalít, de öregíteni biztosan nem öregít. Szerintem nagyon megéri:)

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

asszembocicsoki

2018. november 13.

A gyönyörű és biztonságos csomagolástól és a hozzá csomagolt kis pirosító ecsettől tiszta luxus érzése van az embernek.. :) A színe szerintem a világon mindenkinek jól áll, még az én sárgás-kreolos bőrszínemhez is passzol.
Lehetne kicsit pigmentáltabb, mert így elég sok kell belőle, hogy látszódjon. A csillogása nagyon finom, nem közönséges.
Ajándékba kaptam, tehát óriási a boldogság, de lehet hogy közel 4 ezer forintért nem venném meg..
TIPP: én a szemhéjamra is használom, gyönyörű!

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

TIPP: én a szemhéjamra is használom, gyönyörű!

karaibrahimgil

2018. október 13.

Tetszik az egységessége, kompaktsága: tetszik a színe és az illata, ami egyaránt barackos, és az, hogy van benne tükör és kis ecset (habár inkább a sajátomat használom, de utazáshoz ez így tökéletes). Csak kicsit porzik, tehát nem nagyon megy kárba az anyag.
Nem tudom, meddig lesz elég, de egyelőre újravevősnek tűnik.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Nem tudom, meddig lesz elég, de egyelőre újravevősnek tűnik.

Veronikaa

2018. szeptember 28.

Gyönyörű szine van igazi barackos narancs, enyhe fénnyel, ami nem emeli ki a bőrhibákat pórusokat, de nagyon szép egészségesen hat. Egy csoda! Nagyon finom cukorka illata van.

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

lbetti

2018. szeptember 16.

Ár-érték arányban szuper termék. Kellemes barackos illata van, jól pigmentált, jól epíthető, tartós.

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

mlilla

2018. szeptember 15.

Nekem az illatáról a barackos icetea ugrik be, a színe szuper, a csomagolás szép, más nem is kell egy jó pirosítóhoz!

mlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 11.

Nem bántam meg. hogy megvettem. Nagyon üde, bájos, szolíd színt ad az orcáknak, icipici aranyló szemcsékkel. Nyáron, mikor le volt barnulva az arcom, akkor is jól mutatott, pedig féltem, hogy semmi nem fog látszani belőle. Nagy mennyiség, az illata nekem kicsit fura, nem teljesen barackos, van egy kis klóros mellékszaga, de mindegy, a bőrön már nem érezni. Tartós és nehéz túladagolni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

blairIRL

2018. szeptember 10.

Az illata borzalmas, kivehetőek a barackos jegyek, de ha bekötött szemmel kellene kitalálnom, mi lehet, inkább tippelnék egy illatosított radírra! :( Egy olyan ócskára. Egyébként nagyon szép a színe, nyáron sokat viseltem! <3

blairIRL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

juditjanka

2018. augusztus 21.

Annyira jó kis kompakt az egész. Kicsit fájt az ára (sajna pont akkor nem volt kuponom sehova), de utána láttam meg, hogy van benne tükör. Ez kicsit kárpótolt. A termék egyébként tényleg szuper! Fincsi barack illata van, ami nekem egyáltalán nem művi, a színe nagyon szép, szolid, jól illeszkedik, nem hivalkodó. Az ecset, amit adnak hozzá, baromi jól kihasználható. Szerintem kb. a harmadik termékem életemben, aminél haszna van a kapott ecsetnek, az én pirosításra használt ecsetem konkrétan fel sem vette belőle a festéket. Az előttem szólót erősítve, tényleg szuper szemhéjra csempészve is. :))

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Mandulaszem

2018. augusztus 2.

Nagyon szeretem. Gyönyörű a színe,különleges,enyhén csillog,finom és elegáns,az illata pedig isteni...🙂 Szemhéjon is zseniálisan mutat.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol