L'Oreal Paris

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. június 29.

Azonnal meleg, barackos ragyogást ad a bőrnek. Lágy, selymes textúrát kölcsönöz mikro finomságú por állagának köszönhetően. Lágy gyümölcsös-barackos illata van. Minden bőrszínre használható, univerzális árnyalat. Jól építhető, púderes formula.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kisko

2021. március 17.

Szeplős bőrrel nagy rajongója vagyok a korall/narancs/barack pirosítóknak, ez is jól működik rajtam. Leginkább a saját ecsetével sikerül felvinnem, kicsit keményebb szálai vannak. Jó vásár volt, természetes sminkekhez ajánlom. Nem csillog csak közvetlen erős napfényben. Szemhéjra is teszek, nekem egész jól fiatalítja az összképet. Nagy mérete van a L'Oreal pirosítókhoz képest, hatalmas tükörrel, praktikus. Nem egy must have darab, de örömmel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Anheszenamon

2020. február 1.

Nagyon érdekes árnyalat, bár pirosítókban nem ezeket a színeket preferálom. Párszor használtam és túl is adtam rajta, pont a színe miatt. Egyébként nem mondanám rossz terméknek, nem volt vele semmi gondom, egyszerűen nem az én árnyalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Lina14

2019. augusztus 1.

Nekem vegyesek az érzéseim. Nekem nem látványosak a csillámok, sőt, kifejezetten üde a bőrömön. Szépen el lehet dolgozni, nem foltos, elég pigmentált, de nem annyira, hogy bohócos legyen. Tartott egész nap, nem mozdult el vagy hullott le. Van egy kevés barackos illata, de nem zavaró és nem tartós, a bőrre felvíve már nem érződik. Az egyetlen gebasz vele, hogy sárgás alaptónusú narancs, ami az én rózsás bőrömön nem mutat jól. Nagyon szép pirosító, de el fogom ajándékozni egy sárgás alaptnóussal rendelkező barátnőmnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

SchmitterBettina

2019. március 18.

Húha látom én leszek az első, aki leírja ezt a terméket. Az utolsó alkalom volt, hogy bedöltem a bloggerek, vloggereknek. Tavaly egész évben az a pirisító folyt a csapból is, hogy milyen szuper termék. Idén megvettem. Egy borzalom, tele apró csillámmal, az én arcomon ez a szín valami borzalom lesz. Nem is értem, mert van hozzá hasonló árnyalatom, de ezt, ha az almácskákra teszem csak csillog csillog egy narancssárga folt. Nekem kuka!!! Nagyon mérges vagyok magamra , ráadásul 4000 Ft .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

missmici

2019. február 21.

Itt jött velem szembe, és egyből beleszerettem az árnyalatba, pont ilyet kerestem. A jó vélemények alapján be is ruháztam rá. Nem eszeveszetten pigmentált, meglepően halovány volt a kézfejemen, egyből elkezdtem aggódni, hogy az én átlagnál sötétebb bőrömön mit fog adni 4000 forintért, de nagyon pozitív csalódás! Üde, természetes, egészséges arcpír a végeredmény, köszönhető ez a csodálatos árnyalatnak, illetve a kis mikrocsillámoknak, amik nagyon feldobják. Meglepően tartós, a nap végén is fent van. Sigma ecsettel használom, verhetetlen páros számomra. A csomagolás is imádni való a maga kis rosegold keretével, illetve ezzel a tükrös-ecsetes megoldással, elég minőséginek néz ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

bugeyes

2019. január 27.

Előszeretettel használom, mert bár nem mondható őrülten pigmentáltnak. Pont annyira látszik, amennyire kell, akkor is, ha rétegezzük. Így azért nem árt építgetni kicsit, hogy látszódjon is, de egyébként gyönyörűen össze tudom satírozni bármelyik bronzeremmel. Ad egy egészséges, üde hatást az arcnak és abszolút feldobja a sminket. Én is szoktam szemhéjra is használni alkalmanként, ahogyan a bronzosítóimat is!👌🏼
Tényleg szinte minden nap használom, viszont teljes áron nem biztos, hogy újravenném. Ennyi pénzért azért lehetne kicsit pigmentáltabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Boriskajuliska

2018. november 26.

A bronzosítójával együtt vettem és nagyon tetszik! Világos de nem fakó pici fénnyel ami az üde hatást erősíti! A bőrszínem világos-közepes picit sárgás tónusú, az EL DW light 2-es színnel sminkeltem a bronzerével együtt, és Laura Mercierrel fixáltam. Kifejezetten üdének találom, a koromnál fogva nem árt ha picit kevesebb az árnyék és több a fény. Nem állítom hogy fiatalít, de öregíteni biztosan nem öregít. Szerintem nagyon megéri:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

asszembocicsoki

2018. november 13.

A gyönyörű és biztonságos csomagolástól és a hozzá csomagolt kis pirosító ecsettől tiszta luxus érzése van az embernek.. :) A színe szerintem a világon mindenkinek jól áll, még az én sárgás-kreolos bőrszínemhez is passzol.
Lehetne kicsit pigmentáltabb, mert így elég sok kell belőle, hogy látszódjon. A csillogása nagyon finom, nem közönséges.
Ajándékba kaptam, tehát óriási a boldogság, de lehet hogy közel 4 ezer forintért nem venném meg..
TIPP: én a szemhéjamra is használom, gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

TIPP: én a szemhéjamra is használom, gyönyörű!

karaibrahimgil

2018. október 13.

Tetszik az egységessége, kompaktsága: tetszik a színe és az illata, ami egyaránt barackos, és az, hogy van benne tükör és kis ecset (habár inkább a sajátomat használom, de utazáshoz ez így tökéletes). Csak kicsit porzik, tehát nem nagyon megy kárba az anyag.
Nem tudom, meddig lesz elég, de egyelőre újravevősnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Nem tudom, meddig lesz elég, de egyelőre újravevősnek tűnik.

Veronikaa

2018. szeptember 28.

Gyönyörű szine van igazi barackos narancs, enyhe fénnyel, ami nem emeli ki a bőrhibákat pórusokat, de nagyon szép egészségesen hat. Egy csoda! Nagyon finom cukorka illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol