L'Oreal Paris

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. június 29.

Azonnal meleg, barackos ragyogást ad a bőrnek. Lágy, selymes textúrát kölcsönöz mikro finomságú por állagának köszönhetően. Lágy gyümölcsös-barackos illata van. Minden bőrszínre használható, univerzális árnyalat. Jól építhető, púderes formula.

lbetti

2018. szeptember 16.

Ár-érték arányban szuper termék. Kellemes barackos illata van, jól pigmentált, jól epíthető, tartós.

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

mlilla

2018. szeptember 15.

Nekem az illatáról a barackos icetea ugrik be, a színe szuper, a csomagolás szép, más nem is kell egy jó pirosítóhoz!

mlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 11.

Nem bántam meg. hogy megvettem. Nagyon üde, bájos, szolíd színt ad az orcáknak, icipici aranyló szemcsékkel. Nyáron, mikor le volt barnulva az arcom, akkor is jól mutatott, pedig féltem, hogy semmi nem fog látszani belőle. Nagy mennyiség, az illata nekem kicsit fura, nem teljesen barackos, van egy kis klóros mellékszaga, de mindegy, a bőrön már nem érezni. Tartós és nehéz túladagolni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

blairIRL

2018. szeptember 10.

Az illata borzalmas, kivehetőek a barackos jegyek, de ha bekötött szemmel kellene kitalálnom, mi lehet, inkább tippelnék egy illatosított radírra! :( Egy olyan ócskára. Egyébként nagyon szép a színe, nyáron sokat viseltem! <3

blairIRL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

juditjanka

2018. augusztus 21.

Annyira jó kis kompakt az egész. Kicsit fájt az ára (sajna pont akkor nem volt kuponom sehova), de utána láttam meg, hogy van benne tükör. Ez kicsit kárpótolt. A termék egyébként tényleg szuper! Fincsi barack illata van, ami nekem egyáltalán nem művi, a színe nagyon szép, szolid, jól illeszkedik, nem hivalkodó. Az ecset, amit adnak hozzá, baromi jól kihasználható. Szerintem kb. a harmadik termékem életemben, aminél haszna van a kapott ecsetnek, az én pirosításra használt ecsetem konkrétan fel sem vette belőle a festéket. Az előttem szólót erősítve, tényleg szuper szemhéjra csempészve is. :))

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Mandulaszem

2018. augusztus 2.

Nagyon szeretem. Gyönyörű a színe,különleges,enyhén csillog,finom és elegáns,az illata pedig isteni...🙂 Szemhéjon is zseniálisan mutat.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kitty9526

2018. június 12.

Kedvenc pirosítóm! Vannak benne pici arany csillámok, szóval azok, akik mattot keresnek ne ezzel próbálkozzanak. Bronzerével együtt viszik nálam a prímet, egész nyáron ezeket fogom használni, az már biztos :)

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Mancsoska

2018. június 3.

Az Árkádban és a Sugárban lévő összes drogériába kerestem, végül kicsit messzebb, az Alleeban találtam rá. A hosszú utat figyelembe véve nagyon reménykedtem, hogy nem volt a termék csalódást okozni, mivel féltem, a bőrömhöz ez a szín túl világos lesz. Elsőre nem is tetszett, úgy tűnt semmi sincs az arcomon és porol, végül kipróbáltam az ecsetet amit hozzá jár, amivel nagyon jól fel tudtam vinni az arcomra, a rendes ecsetemmel pedig eldolgoztam. Szép narancsos-barackos színe van, a nyárra tökéleltes lesz, természetes színt és fényt ad az arcnak. Az illata is nagyon finom, nem túl mű, aminek örülök.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Sheila

2018. május 30.

Tényleg barack illatú :-)
A színe nagyon szép, de van egy igen erős arany fénye, ami a képen (illetve a tégelyben) nem látszik, de az arcon azért eléggé feltűnő.
Úgyhogy aki matt, vagy diszkrét fényű pirosítót keres, az ne ezt válassza. Valamint azt is túlzásnak érzem, hogy minden bőrszínre jó, ugyanis elég világos. Én nem vagyok fehér bőrű, de azért kreol sem, viszont most, pár alkalom szoli+kevés napozás utáni bőrszínemen még éppen elmondható, hogy látszik is és jól is mutat, de egy sötétebb bőrön már szerintem csak az arany fény látszana, mert amúgy a barack elég halovány. Szóval világos bőrűeknek jobban bejön. Ami pozitívum, hogy a szokásos L'Oreál pirosítókhoz képest hatalmas adag (a púder méretével egyezik meg), maga a por nagyon finom, szépen eloszlatható, nem porol és a szín is építhető. A színnel a fentiek niatt nem lehet túlzásba esni, nem lesz bohócos, csak a csillogással érdemes óvatosan bánni.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Tényleg barack illatú :-)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol