L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon látható fehér nyomok nélkül, a lapos és zsíros haj azonnali élénkítéséért a hajmosások között. Volument, friss hatást és hosszan tartó illatot kölcsönöz a hajnak. Rizskivonatot, egy természetes olajfelszívó összetevőt tartalmaz.

5 illatban kapható:

• Rose Tonic (rózsaszirmok és magnólia virág)
  • Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla)
  • Sweet Fusion (pünkösdi rózsa és alma sorbet)
  • Tropical Splash (egzotikus gyümölcsök és sárga frézia)
  • Vegetal Boost (bambuszvíz és fehér tea levelek)

AszusZ

2019. november 19.

Egy nagy ócskaság csak pénz kidobás. Semmit nem ért. Befújtam vele a hajam megcsináltam mindent amit kellett 10perc múlva vissza mentem a tükör elé és ugyan olyan volt a hajam mint a használat előtt. Zsíros. Az illata nagyon erős kissé fullasztó. Nem mindig hallgatok az itt le írtakra de most kellett volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

eszterszekely

2019. november 13.

Alapvetően jó termék. Viszont ár-érték arányban csapnivaló. Ritkán használok szárazsampont de így is megdöbbentett milyen gyorsan elfogyott. Tetszett viszont hogy nem hagyott fehér nyomot és egyébként tette a dolgát. Azon kívül hogy túlárazott nincs hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

HRenata

2019. október 27.

Hát én nem tudom...elhasználtam egy flakonnal és életem legjobb szárazsamponja volt, nem hagyott fehér nyomot de abszolút felfrissítette a hajam, frissen mosott hatást hozva és az illata is jó volt. Most ennek örömére újravettem, csak más illatban és teljesen használhatatlan...olyan mintha cukros vizet fújnék a hajamra, a zsírosságot nem csökkenti, cserébe összetapasztja a hajat. Az előző flakonnál semmi ilyet nem tapasztaltam, nem értem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Gabria

2019. október 27.

Általában Batiste-ot szoktam használni, az nálam nagyon bevált. Most a Batiste mellett elhoztam egy ilyet is, a sárga színűre esett a választásom. Ha nem lett volna előtte egy jó nézőpont, hogy mit tud egy szárazsampon tenni a hajjal, sajnos akkor is egy csillaggal értékelném, mert ez a cucc egyáltalán nem csinál SEMMIT sem a hajammal, pedig szerintem az 1/3-át elhasználtam egy alkalommal [mondván, hát ha valamikor történik majd valami]. Abszolút semmi változás nem történt és még csak nem is éreztem azt sem, hogy a hajamra ment volna belőle, mert lehet azelőtt elpárolgott, vagy fogalmam sincs. Az illata az első fél másodpercben finomnak tűnt, aztán ez átvedlett valami bűzös, nagyon olcsó citromos légfrissítővé. Ráadásul ez még egyetlen egy szárazsamponnal sem fordult elő, de a számban éreztem az ízét és egyáltalán nem volt kellemes. Apropó, eddig még egy ilyen sampon sem akart megfojtani, ettől ki kellett szaladnom a fürdőből, hogy egy kicsit frissebb levegőt szívhassak. Egyáltalán nem vált be, abszolút pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Regina0206

2019. október 21.

Az illata nem rossz és ennél többet nem is igazán tud. Legalábbis nálam. Akármennyit fújok rá, azon kívül h vizes érzetet ad, nem történik a hajammal semmi. Ugyanolyan zsírosnak tűnik, mint előtte. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

novembermesi

2019. október 19.

A rózsaszín színűje van meg Rose tonic, még egy akció alkalmával vettem kipróbálni. Hát az illata borzalmas!! A befújás után is egész nap érezni a hajamon. Nem igazán frissíti fel a hajat, nem érezni a hatását, csak ha jóval többet fújok a hajamra. Eléggé vizes hatást kelt, porzik is. Elhasználom, hogy ne vesszen kárba, de többet tuti nem veszek. A syoss ettől ezerszer jobb, nem fullasztó az illata nem is porzik és a hatása is sokkal jobb. Ez ahogy elnéztem teljes áron is elég drága, pénzkidobás. Soha többet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Vivo33

2019. október 17.

UPDATE II: Már nem tudom az életem elképzelni nélküle.

Update:
Egyre inkább megvagyok vele elégedve. Rohanósabb napjaimon számíthatok rá. Plusz pont hogy sokáig kitart (még mindig azt az egy flakont használom) és ha ügyesen fújom jobban néz ki a hajam tényleg. Az illatát még mindig szeretem (Sweet Fusion). Korrigálon a 3at 4 csillagra.

A Sweet Fuison típust vettem meg belőle, és hát azért hagy fehér nyomot...igaz, ha nagyon eldolgozom annyira nem feltűnő mint egyéb száraz samponoknál. Nem mondanám olyan nagy horderejűnek, sokat kell fújnom hogy a zsírosság ne látszódjon, annyira nem magic azért. De kellemes illata van, meg 1-2 nap elmegy a viselése is. Talán kipróbálom a Fresh Crush típust, hátha az jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

UPDATE II: Már nem tudom az életem elképzelni nélküle.

Update:

Pomelo

2019. szeptember 23.

A legrosszabb száraz sampon, amit valaha próbáltam. A legfőbb probléma, hogy nem igazán frissíti fel a hajat. Kb mintha semmit sem tettem volna vele. Legalább a fehér por enyhe... De az a szag!!! Egy napig mindenki érzi rajtad 10 méteres körzetben. A Rose tonic rettenetesen fullasztó, a Tropical splash egy fokkal jobb.
Akinek tetszik az illata és nem használ parfümöt, annak ajánlom (bár a kölni olcsóbbra jön ki), senki másnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Szofe

2019. szeptember 16.

Én kellemesen csalódtam, a sok negatív hozzászólás láttán nagyon megijedtem, hogy feleslegesen vettem meg. Sweet fusiont választottam. Az illata nagyon kellemes. A hajam pedig totál olyan lesz befújás után mintha megmostam volna. Hatalmas segítség lesz ez számomra a mindennapokban, eddig sokszor kellett hajat mosnom egy héten. Ráadásul akciós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Babooca

2019. augusztus 26.

A Rose Tonic változatot nyertem meg tavaly tesztelésre, de nem lett kedvenc. Iszonyatosan fullasztó a szaga, húzza a csíkot. Inkább vesződök a hajmosással fáradtan, minthogy ezt magamra fújjam. A felfújáskor még szép a hajam, de órákkal később sajnos nagyon összeáll. Foltot legalább nem hagyott, csak ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.