KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon látható fehér nyomok nélkül, a lapos és zsíros haj azonnali élénkítéséért a hajmosások között. Volument, friss hatást és hosszan tartó illatot kölcsönöz a hajnak. Rizskivonatot, egy természetes olajfelszívó összetevőt tartalmaz.

5 illatban kapható:

• Rose Tonic (rózsaszirmok és magnólia virág)
  • Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla)
  • Sweet Fusion (pünkösdi rózsa és alma sorbet)
  • Tropical Splash (egzotikus gyümölcsök és sárga frézia)
  • Vegetal Boost (bambuszvíz és fehér tea levelek)

dandy93

2019. január 22.

Hatását tekintve nálam egész jól bevált, jól bedörzsölve majd kifésülve valóban sokat javít a hajam állapotán, nem hagy ragacsos érzést, mint néhány másik szárazsampon, de könyörgöm, ennek nem illata van, hanem szaga! A Rose Tonic boldogtalan tulajdonosa vagyok - aminek köze nincs a rózsához, helyette valami fullasztó fás-kesernyés borzalom csapja meg az orrom minden használatkor. Esténként elfújogatom, mert nekem kicsit jobb hatású, mint a S***kopf kékje, amit ez előtt próbáltam ki, de újra nem veszem.

dandy93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

shaddix

2019. január 13.

Nekem egész jól bevált, eddig talán ez a legjobb. Viszont nagyon hamar elfogy, és az árát is soknak találom, így nem éri meg.

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

JErzsi

2019. január 4.

A Rose Tonic illat nem túl boldog tulajdonosa vagyok, az egyetlen és utolsó pozitívum az ez az illat. Elhasználtam már egy jópár márkájú szárazsampont, de ennél még a Balea is jobb (500Ft-ért!). Ez nem tolja ki a hajmosást, annyi hatása van, hogy ha 3 napja nem mostam hajat, olyan, mintha 2 napja nem mostam volna. :D Az illat viszont töményen ott marad a hajamban. Ezért az árért már-már felháborító, hogy milyen semmilyen ez a cucc. Eddig se szerettem a Loreal hajápolási termékeit és sajnos ez sem győzött meg.

JErzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

maggiess

2019. január 3.

Ettől a terméktől többet vártam a szerintem gyönyörű kinézete és a nem olcsó ára miatt. A Fresh Crush illatot vettem meg, és egyetértek az előttem szólókkal: annak ellenére, hogy tetszik az illata, ez már TÚL SOK. Ha alaposan befújom vele a hajam, szinte fulladozom a szobában. Az is eléggé idegesít, hogy ha használom, utána sokáig ezt az illatot érzem magamon, ami bár kellemes, de nem ez lenne a célom egy száraz samponnal. Nem hagy nyomot, ez plusz pont, viszont én dúsító hatást egyáltalán nem tapasztaltam. Amit én igazán várnék egy száraz sampontól, hogy frissebbnek és kevésbé zsírosnak tűnjön tőle a hajam, ha éppen sietek és nincs időm hajat mosni. Na, hát ezt sem teljesíti ez a termék.

maggiess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Boby90

2018. december 18.

Tropical Splasht vettem. Amiért csak 3 csillagot kap az az ára és az erős, fullasztó illata.
Eddig a Batiste és a DM-s szárazsampont próbáltam. Véleményem szerint egyik sem tud többet, nálam mindegyik egyformán megtette a dolgát. A különbség mindegyiknél az ár volt. Ami még nem tetszik a L'OREAL száraz samponban, hogy jó illata van, csak nagyon fullasztó és erős. Környezetemnek tetszett, de amikor én fújom magamra, iszonyatosan fullaszt, alig kapok levegőt tőle.
Összességében jó szárazsampon, de az olcsóbb DM-s változat is ugyanezt tudja.

Boby90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Összességében jó szárazsampon, de az olcsóbb DM-s változat is ugyanezt tudja.

szaszkoj

2018. december 14.

Hát, ez a termék elég meh... Nem arról van szó, hogy rossz lenne, csak semmivel nem tud többet egy átlagos szárazsamponnál. Nekem szépen felfrissíti a hajamat, tényleg dúsabb lesz egy kicsit, de ennyi. Fehér port igenis hagy maga után, nem nagyon látványosat, de az én sötét hajamban azért meglátszik. Amit meg egyszerüen nem értek, az az, hogy miért, MIÉRT nem lehetett belöle kihozni egy illatmentes változatot? Értem én, a szép színes-szagos cuccokat mindenki szereti, de most õszintén, ki szereti, ha a hajtisztítója erõsebb szagú, mint a parfümje? A Fresh Chrush-t vettem meg, nem mintha büdös lenne, de engem zavar...

Update: Másodjára már egy másik illatot választottam, a Vegetal Boost-ot, gondoltam, ez nem lesz olyan fullasztó, mint a másik. Hát, hogy bambusz és fehér tea illata nincs, az biztos. Konkrétan sárgadinnye szaga van, és én ki nem állhatom a sárgadinnyét... Egyik kollégám meg is kérdezte valamelyik nap, hogy valami dinnyéset használok-e. Ha már a környezet is rákérdez, az szerintem már egyértelműen sok, bármilyen illatról is legyen szó. Szóval a brutál erős illatosításért továbbra is haragszom, de amúgy nem rossz szárazsampon, teszi a dolgát. Remélem, kijön majd belőle illatmentes változat :)

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

nettencs

2018. december 11.

először is fullasztó (szó szerint) az illata, ki kellett jönnöm a fürdőből, mert összeszorult a torkom tőle. másodszor, ha van öregasszonyos szag a világon, akkor ez az, a rózsaszínt vettem meg sajnos. harmadszor, bár tény, hogy nem hagy fehér nyomot, de úgy igazán semmilyen nyomot nem hagy, mivel nincs hatása. szóval összegezve: büdös és nem csinál semmit. jobban jártam volna a 400 forintos Shauma szárazsamponnal

nettencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

csorsika

2018. december 10.

Valóban nem hagy fehér nyomot a hajon, viszont a zsíros hajamon nem ér el nagy hatást. Nem győzött meg, nem fogok újból ilyet venni.

csorsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

gre05

2018. december 4.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, nekem is nagy csalódás volt. Annyira megtetszett a reklámokból, hogy végül úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt. A Fresh Crush változatot vettem meg. Általában kétnaponta mosok hajat és a második nap reggel már szárazsampont használok. Van valamennyi hatása, de csak annyi, hogy lófarokba kötve nem néz ki zsírosnak a hajam, leengedve ugyanolyan. Nekem is foltot hagy az egyébként világosbarna hajamon és nekem az illata sem tetszik, már-már rosszul vagyok a virág illattól nap végére, mert én még akkor is érzem a hajamon. Egyébként nekem ez nagyon gyorsan elfogyott, mert sokat kell használni belőle, de biztosan nem veszem újra.

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Bradshaw

2018. december 3.

Mekkora reklám volt körülötte. És semmit nem ér. Sűrített levegő. :D Valóban semmit nem csinált a hajammal. Még szomorú is lettem, h ennyi pénzt kidobtam az ablakon. Szomorú, zsíros hajjal :D ha tehetném, nem is csillagoznám.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.