KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon látható fehér nyomok nélkül, a lapos és zsíros haj azonnali élénkítéséért a hajmosások között. Volument, friss hatást és hosszan tartó illatot kölcsönöz a hajnak. Rizskivonatot, egy természetes olajfelszívó összetevőt tartalmaz.

5 illatban kapható:

• Rose Tonic (rózsaszirmok és magnólia virág)
  • Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla)
  • Sweet Fusion (pünkösdi rózsa és alma sorbet)
  • Tropical Splash (egzotikus gyümölcsök és sárga frézia)
  • Vegetal Boost (bambuszvíz és fehér tea levelek)

Ár: 700 , Eladó: Dominika02
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

A Tropical Splash-t vettem meg, az illata jó, bár szerintem szárazsamponhoz képest kicsit erőteljes. Csalódás ez a termék, egy L'Oreal-tól többet vártam volna. Nem sokat javít a hajam állapotán, pedig nem akkor használom, amikor már menthetetlen a helyzet. Biztosan nem lesz újra vevős, ennél sokkal jobbak is léteznek.

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

jaranyizso

2018. augusztus 14.

A Sweet Fusion-t választottam. Nagyon jó és tartós az illata, tényleg nem hagy fehér nyomot. Valamennyire felfrissíti a hajat de akinek jobban zsírosodik a haja annak nem ajánlanám.

jaranyizso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

veressilona

2018. augusztus 13.

Terméktesztelésre kaptam, a rózsa illatú változatát, az illata borzalmas, és sajnos a hatása egy nagy nulla, más általam kipróbált termék nyomába sem ér, nem adnék ki érte pénzt

veressilona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

szaszkoj

2018. augusztus 13.

Hát, ez a termék elég meh... Nem arról van szó, hogy rossz lenne, csak semmivel nem tud többet egy átlagos szárazsamponnál. Nekem szépen felfrissíti a hajamat, tényleg dúsabb lesz egy kicsit, de ennyi. Fehér port igenis hagy maga után, nem nagyon látványosat, de az én sötét hajamban azért meglátszik. Amit meg egyszerüen nem értek, az az, hogy miért, MIÉRT nem lehetett belöle kihozni egy illatmentes változatot? Értem én, a szép színes-szagos cuccokat mindenki szereti, de most õszintén, ki szereti, ha a hajtisztítója erõsebb szagú, mint a parfümje? Nem mintha büdös lenne, de engem zavar...

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Ophelia

2018. augusztus 12.

Számomra csalódás. Az illata nagyon finom, nekem a fresh crust van meg, de a hatása gyakorlatilag semmi, pedig nem is akkor szoktam használni, amikor már menthetetlen a hajam. Semmit nem javít a helyzeten, lelapuló, összetapadt hajtöveket eredményez. Maradok a batistenál, nem kísérletezek többet.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Imádom a Loreal termékeket, de ez most nagyon nem vált be. Bár nem hagy foltot, nagyjából fél órára tartást adott a hajamnak, aztán teljesen lelapult, rosszabb volt, mintha semmit nem használtam volna. Ráadásul ebben sincs kevesebb káros anyag, mint a samponomban, így egyszerűbb újra hajat mosni.. Nagyon sajnálom, szerettem volna ha beválik és kényelmesebbé teszi az életemet, többet nem próbálkozom száraz samponnal.

Caitlin1222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 11.

Nekem nagyon bevált. Sajnos egy nap alatt nagyon zsíros lesz a hajam, amitől borzalmasan áll. Viszont ennek köszönhetően megúszok egy hajmosást. Foltot akkor nem hagy, ha alaposan eldolgozod.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

szsuzsanna

2018. augusztus 7.

Egyáltalán nem vált be, olyan mintha semmit sem csinálna a hajammal. Nem hagy fehér foltot, de porszerű valamit igen, ráadásul hatása sincs. A rózsás illatú van meg, legalább az illata kellemes. Eddig többféle száraz sampont próbáltam már (mindegyik olcsóbb volt), Isana színezett (barna hajra), Syoss volumennövelő, illetve Batiste. Mindegyik jobb volt ennél sokkal. Maradok a Batiste-nál.

szsuzsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Dominika02

2018. augusztus 7.

Nagyon finom illata van, átlagos terméknek mondanám.

Dominika02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nagyon finom illata van, átlagos terméknek mondanám.

katonafanni

2018. augusztus 7.

Nekem a tropical van még és nagyon szeretem. Nagyon hosszú hajam van (fenék alá ér) és igyekszem csak 4 naponta mosni de ebben a melegben hamar zsirosodik. De ezzel a termékkel 3.napon nagyon szépen felfrissul a hajam mintha frissen mosott lenne, a 4.napon pedig általában osszefogom és olyankor is fujok rá és szép, ápolt megjelenést kölcsönöz. Nagyon lassan fogy, jó az illata. Mindenképp ujravevos

katonafanni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.