L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon látható fehér nyomok nélkül, a lapos és zsíros haj azonnali élénkítéséért a hajmosások között. Volument, friss hatást és hosszan tartó illatot kölcsönöz a hajnak. Rizskivonatot, egy természetes olajfelszívó összetevőt tartalmaz.

5 illatban kapható:

• Rose Tonic (rózsaszirmok és magnólia virág)
  • Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla)
  • Sweet Fusion (pünkösdi rózsa és alma sorbet)
  • Tropical Splash (egzotikus gyümölcsök és sárga frézia)
  • Vegetal Boost (bambuszvíz és fehér tea levelek)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

veci

2022. június 14.

Szerintem sok múlik azon, hogy melyik illatot próbálja az ember. A Vegetal Boost verziót vettem először, amivel meg voltam elégedve. Nem hagyott fehér foltot, friss illata van, de nem érzetem magamon egész nap, ami szuper, mert nem versenyzett a parfümömmel. Lehet, hogy van hatásosabb száraz sampon, de én a 3. vagy 4. napon úgyis megmosom a hajam, addig meg tökéletes volt. Pont nem volt a boltban ez az illat, amikor újra akartam venni, ezért a Fresh Crush illatot vittem haza helyette. Ez már hagyott fehér foltot és az illatától is rosszul voltam. Azért vonok le egy csillagot, mert habár azt az egy illatot szeretem, de ha már többfélét csinálnak egy termékből, akkor mindegyiknek ugyanolyan jónak kéne lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

zsazsa

2022. június 4.

A kb semmire nem jó szárazsampon példája… nem frissíti fel a hajat, az illata erős és nem is a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

Hajni89

2022. május 24.

Nagyon jó! Sőt a legjobb amit használtam eddig. A rózsaszínes virágos van meg. Az illata nagyon kellemes. Nem hagy foltot teszi a dolgát. Újravevős. Vékonyszalú a hajam típusa száraz hajvéggel hamar zsírosodó hajtővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

timi35

2022. május 6.

Rengeteg szárazsampont próbáltam már és idáig ez vált be a legjobban. Nekem teljesen jól működik, használata után nem tocsog zsírban a hajam, és fehér foltokat sem hagy. Elég intenzív illatai vannak, ez talán negatívum lehet, annak aki ezt nem szereti. Szerintem egy próbát megér kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 6.

Niki1991

2022. április 30.

Szörnyű!!!! A hajam konkretan még zsírosabb lett! A tobbi szarazsamponnal ellentetben ennek olajos formulaja van, amit nem teljesen értek … a hatása nulla, cserébe jó drága …

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

becu

2022. március 26.

Bár nem rajongok a zsárazsamponokért, viszont vannak napok amikor jól jön. Nekem az eddig próbáltak közül egyértelműen ez vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Puffancs007

2022. március 10.

Büdös, drága és semmi eredménye nincs ha használom. Akciósan vettem de még így is pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

sz.virag0112

2022. március 8.

Azon kívül, hogy megfulladok tőle mert 2 fújástól olyan mintha egy flakon wc illatosítót használtam volna el, nem sok minden történik, főleg nem a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 8.

rstylest

2022. március 7.

A sok negatív véleménnyel ellentétesen nekem ez a termék egy elég kellemes csalódás volt. Nekem a 'sweet fusion' van meg és egyáltalán nem nyomasztó, sőt kellemes illata van. Távolról fújva az én hajamon (sötétbarna) nem hagy fehéres nyomot. A hajam könnyen zsírosodik, de ezzel három napig is akár ki tudom húzni két hajmosás között :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 7.

Cuncilany

2022. március 7.

A sok negatív véleménnyel ellentétben, nekem bevált szóval jöttem felhúzni az átlagot.
Az illata csodás, nem hagy nyomot amit ígért is.
(Sötét a hajam)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 7.

Az illata csodás, nem hagy nyomot amit ígért is.
(Sötét a hajam)

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.