L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon látható fehér nyomok nélkül, a lapos és zsíros haj azonnali élénkítéséért a hajmosások között. Volument, friss hatást és hosszan tartó illatot kölcsönöz a hajnak. Rizskivonatot, egy természetes olajfelszívó összetevőt tartalmaz.

5 illatban kapható:

• Rose Tonic (rózsaszirmok és magnólia virág)
  • Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla)
  • Sweet Fusion (pünkösdi rózsa és alma sorbet)
  • Tropical Splash (egzotikus gyümölcsök és sárga frézia)
  • Vegetal Boost (bambuszvíz és fehér tea levelek)

angy1027

2020. május 27.

Nagyon minimális a hatása, ráadásul elfelejtettem lemosni....soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Nagyon minimális a hatása, ráadásul elfelejtettem lemosni....soha többet.

Panu

2020. május 22.

Nekem a rose tonic változat van meg, leértékelve vettem. Igazából nem sokat ér, de azért ha nem annyira nagyon zsíros a hajam, akkor még megment. Az nagy pozitívum, hogy sötét hajúak is könnyen használhatják, hiszen nem hagy fehér nyomot maga után, amit utána úgy kell kiharcolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Andy88

2020. május 17.

Nekem a Tropical Splash verziója van meg, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
Picit meglepődtem az itteni véleményektől.
Nálam hozza az elvárt hatást, a 3. napon használom a vékonyszálú, lelapuló, zsírosodásra hajlamos hajamra.
(Nem is kell sok belőle).
Nekem nem 1, hanem akár 2 napra is kitolja a hajmosást. Az illata sem tokakodó.
Újravevős lesz, de a többi illatot is kipróbálom. 🙂
Ha picit olcsóbb lenne, abszolut a kedvencem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Nekem a Tropical Splash verziója van meg, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
Picit meglepődtem az itteni véleményektől.
(Nem is kell sok belőle).
Nekem nem 1, hanem akár 2 napra is kitolja a hajmosást. Az illata sem tokakodó.
Újravevős lesz, de a többi illatot is kipróbálom. 🙂
Ha picit olcsóbb lenne, abszolut a kedvencem lenne.

GLelle

2020. május 13.

Szerintem is abszolút pénzkidobás, semmit nem ér :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Szerintem is abszolút pénzkidobás, semmit nem ér :(

Inez2003

Korcsoport: < 18
2020. május 12.

Tényleg nem hagy semmilyen nyomot, de ez azért van mert nem csinák semmit(nekem), abból amit ígér, csak illatot ad! Annak jó, tartós és jó illatú, de nem erre van kitalálva,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 12.

leila0803

2020. május 9.

Nekem tokeletesen mukodik. Tenyleg nem hagy nyomot es a hatasa is jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 9.

Nekem tokeletesen mukodik. Tenyleg nem hagy nyomot es a hatasa is jo.

JulcsiToth

2020. május 8.

Az illata jó, de semmit nem ér, sőt még ront is a haj összképén. Kár volt pénztkiadni érte, nem tudom mire fogom elhasználni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. május 8.

A Fresh Crush-nak nagyon kellemes illata van (és enyhe) - szerintem - a többi szárazsamponhoz képest. Tetszik, hogy tényleg nem hagy semmilyen fehér nyomot a hajon, nem is mattítja. Sajnos alig van valamilyen hatása, pedig sokkal többet használok belőle, mint más szárazsamponból általában, talán minimálisan dúsítja a hajam, de nem lesz tőle frissebb. Este pedig már viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 8.

ReTo23

2020. május 5.

Elcsábultam a drogériában, de nem kellett volna... A citrusos illatút próbáltam ki, nekem az illata bejön de semmit nem ér, talán még ront is! Nap végére kész katasztrófa (A legolcsóbb babahintőpor is többet tud!)! A hatása kb 2 percig tart míg elfordulsz a tükörtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

norasmith

2020. április 22.

Gondoltam a bevált Batiste szárazsampon helyett kipróbálok valami mást, bár ne tettem volna!
Sajnos teljes pénzkidobás ugyanis a hajam ugyanolyan zsíros marad, mintha nem csináltam volna vele semmit, max az erős illat árulkodik arról, hogy valamit mégiscsak fújtam rá.
Nem tudom, hogy a L'oreal hogy csúszott el ennyire ennél a terméknél:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Nem tudom, hogy a L'oreal hogy csúszott el ennyire ennél a terméknél:/

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.