KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon látható fehér nyomok nélkül, a lapos és zsíros haj azonnali élénkítéséért a hajmosások között. Volument, friss hatást és hosszan tartó illatot kölcsönöz a hajnak. Rizskivonatot, egy természetes olajfelszívó összetevőt tartalmaz.

5 illatban kapható:

• Rose Tonic (rózsaszirmok és magnólia virág)
  • Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla)
  • Sweet Fusion (pünkösdi rózsa és alma sorbet)
  • Tropical Splash (egzotikus gyümölcsök és sárga frézia)
  • Vegetal Boost (bambuszvíz és fehér tea levelek)

bettina.tarin

2018. október 20.

Nem csinál semmit, fullasztó az illata és még drága is. Maradok a sima dm-esnél, attól ugyan fehér lesz a hajam de legalább száraz hatású.

bettina.tarin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

hildi

2018. október 13.

Botrányosan rossz termék. Semmire sem jó. Nem felfrissítette a hajamat, hanem még zsírosabbá tette . Háromszori használat után a kukában landolt. Felesleges pénzkidobás.

hildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

Toscana

2018. október 7.

Az illata tény, hogy kellemes viszont maximum ennyi a szuperereje... botrányosan viselkedik az ember haján, fehér foltokat/csíkokat hagy maga után bármennyire is próbálja az ember eldolgozni. Maradok a baba púder mellett.

Toscana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

nikiii.*

2018. október 5.

Egyszer dőlök be a marketingnek egész életemben, és ez történik. SOHA nem fogadtam meg mások ajánlásait youtube-ról, hacsak nem láttam az eredményt és nem próbáltam ki a drogériában, de ugye elég furcsán néznének rám, ha elkezdeném a polcról levett szárazsamponnal fújkálni a hajamat. Ez az izé szerzett egy pár vidám pillanatot nekem, ugyanis hiába fújom, fújom, SEMMIT nem kezd a hajammal. Ma reggel nagyjából négy adagot fújtam rá, tartást azt ad, de ugyanúgy megmarad a zsíros kinézet. Azért választottam, mert a Balea-s sampont nehezen tudtam úgy használni, hogy ne látszódjon a hajamban. Az legalább megszüntette a zsíros csillogást. Ez semmit nem csinál a minimális tartáson kívül, egyáltalán nem ajánlom. Senkinek.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

kovacsrekaa

2018. október 2.

Nekem a puderszinu van. Nagyon megtetszett a csomagolasa, de nagyjabol ennyi a termek.
Az illata tetszik, legalabb nem zsirszagu a fejem. Viszont ra fujom a kb 3 napos hajamra es semmi. Nem szivja fel a zsirt... De legalabb nem feher a fejem. Ugyanezt a hatast tudja a 400 forintos Balea vagy Isana is...

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 25.

Nagy nagy csalódás semmit se tett a hajammal...igaz nem hagyott fehér foltot de nekem csak rosszabb lett a hajam...és zsírosabb

maradok a jó öreg bevált batiste termékeknél ezen a téren

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

maradok a jó öreg bevált batiste termékeknél ezen a téren

dorinakemeny

2018. szeptember 25.

Rose Tonic illatút vettem meg (nem tudom mért, nem szeretem a rózsa illatát :D) A hatásával nem vagyok teljesen kibékülve, abból a célból vettem hogy mikor összekötöm a hajam ne csillogjon. Hát sajna nem tudja. Az "illata" nagyon fullasztó, a rózsa illat nem érvényesül helyette hajtógáz szagú, ami a hajamon nem marad meg szerencsére. Nem hiszem hogy újra veszem.

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

EszterS05

2018. szeptember 11.

Nem lenne annyira rossz, ha nem fulladnék meg tőle rögtön. Valóban nem hagy fehér nyomot, bár szerintem a többi se ha nem fújsz rá egy flakonnal, de annyira fullasztó, hogy többet biztos nem veszem meg!

EszterS05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Annie25

2018. augusztus 30.

Semmire sem jó... tulajdonképpen azért vettem meg, mert L'oreal és tetszett a reklám is gondoltam csak jó lehet, de hatalmas csalódás. 5 percig sem lesz tőle friss hatású a hajam. Pénzkidobás volt.

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Pacsi

2018. augusztus 30.

Sajnos bedőltem a reklamnak, a szép csomagolasnak, de nem kellett volna. Semmit nem használ nekem sem.

Pacsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.