L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon látható fehér nyomok nélkül, a lapos és zsíros haj azonnali élénkítéséért a hajmosások között. Volument, friss hatást és hosszan tartó illatot kölcsönöz a hajnak. Rizskivonatot, egy természetes olajfelszívó összetevőt tartalmaz.

5 illatban kapható:

• Rose Tonic (rózsaszirmok és magnólia virág)
  • Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla)
  • Sweet Fusion (pünkösdi rózsa és alma sorbet)
  • Tropical Splash (egzotikus gyümölcsök és sárga frézia)
  • Vegetal Boost (bambuszvíz és fehér tea levelek)

Ár: 1000 , Eladó: KataNikolett
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után posta, foxpost

timity

2021. május 14.

Elkövettem azt a hibát, hogy úgy próbáltam ki valami"újat", hogy nem néztem meg előtte a véleményeket. Sajnos a nagy többséggel kell egyet értenem. Ez a szárazsampon konkrétan gagyi. Kb. az ISANA-s többet ér (negyed áron). Befújom vele a hajam, jóval azelőtt, hogy kifésülném belőle, látom a nagy fehér port a fejem körül, gondoltam ez már jó jel, és történni fog valami. Na ez volt a "Magic" rész. Aztán a varázslatnak hamar vége lett, mert semmi nem történt. A hajam bár nem maradt fehér, mert kifésültem, de nem is néz ki úgymint ha használtam volna bármit. Ez volument nem ad a hajnak,és látszatra is 0. Maradt olyan mint amilyen volt, vagy egy hajszálnyival lett jobb, ha nagyon jóindulatú akarok lenni. Viszont az illata szerintem nem olyan erős, mint a Batiste-nak, de nem is kellemetlen. Még mindig a Batiste kék flakonos szárazsamponja a legobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

mandulabokor11

2021. április 10.

Fújás után pár percig ha hatott, aztán a hajam kezdett ugyanúgy kinézni, mint előtte:( emellett barna hajon nagyon is nyoma marad, mintha fehér por lenne rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

bioglar

2021. március 29.

Nekem a Vegetal boost változata van meg, senkinek nem ajánlanám, hacsak az illető nincs kibékülve azzal, hogy úgy illatozzon mint egy vécéöblítő. A hatásáról nem is beszélve, semmit nem javított a hajam állapotán, ha lehetséges, még rontott is rajta! Pedig viszonylag sokat is fújtam rá, hátha... De kénytelen voltam zsíros hajjal és büdösen megindulni a buszomra. Még nem tudom mit fogok vele kezdeni, kidobni nem akarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Ajsha920704

2021. március 2.

Sotetbarna hajam van, majdhogynem fekete. Nekem nem hagy nyomot felrazas es kello tavolsagrol valo fujas eseten. Eloszor a rozsaszin-sweet fusion volt a polcomon de annak nagyon nyomasztonak talaltam az illatat. Most azt vasaroltam meg amin a zold levelek vannak, nem jut eszembe a neve, annak finom friss illata van :) Nekem bejott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

AkInImOd

2021. február 8.

Borzasztó volt. Költözéskor "elhagytam". Az illatán kívül (fehér) semmire nem volt jó: porossá tette a hajtöveimet és egyben még zsírosabb megjelenést adott. Jujj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 4.

a lilát vettem meg.Biztosan újraveszem,szerintem nem kísérletezek többet más szárazsamponnal.Nekem bevált, a szőkés-barna hajamon nem hagy fehér nyomot,és ilyen kis porszemek sem maradnak a hajamban,mellesleg az illata is nagyon jó,egy flakon után sem untam meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 4.

HannaHoller

2021. január 12.

Sweet fusion: konnyen zsirosodo, vekonyszalu, kezelhetetlen hajam van.
A zsirosodas miatt nagyon szerettem volna, ha mukodik nalami is egybszarazsampon, az eddigiek sajnos nem ilyenek voltak.
Noverem polcan viszont megtalaltam ezt a CSODÁT, es gondoltam kiprobalom.
Az eddigi szarazsamponoktol szinte sosem volt valtozas, a hajam áramos lett es komolyan mondom meg zsirosan is jobban nezett ki. De ETTOL NEM ILYEN, imadom, egy picit tenyleg hagy feher szint maga utqn, de tobbszor atfesulve kefevel ez is eltuntetheto.
Szoval en imadom 5*
Lattam a negativ velemenyeket, talan ez is olyan, mint minden mas, van akinek bejon van akinek nem. :)
Egy probat meger, mert az ara sem veszes :)
Az illata nem az en vilagom, de ugyhogy legkozelebb a vaniliason a sor. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Sweet fusion: konnyen zsirosodo, vekonyszalu, kezelhetetlen hajam van.
Noverem polcan viszont megtalaltam ezt a CSODÁT, es gondoltam kiprobalom.
Szoval en imadom 5*
Egy probat meger, mert az ara sem veszes :)
Az illata nem az en vilagom, de ugyhogy legkozelebb a vaniliason a sor. :)

Eszti8908

2020. december 5.

A frissítő és volumen növelő hatása valóban jó, nekem az illata is bejött, de sajnos a hatékony adag fehér foltot hagy. Szerintem csak szőkéknek lehet jó ez a termék, sötét hajúaknak mindenképp kerülendő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

kabocika

2020. november 2.

A Fresh illatot vásároltam "akciósan" a Tescoban, kb. 2300,- Ft-ért. Ez a "Magic" sampon tényleg invisible, a szó szoros értelmében. Rengetegt fújtam a hajamra, de semmi hatása nincs. 1*-ot azért adok, mert az illata nem annyira borzasztó erős, mint a többi termékmárkáé. Azonban a hatása miatt teljes pénzkidobás, ha lehetne, igazság szerint 0 csillagot adnék rá:(((
Kérem írjon, aki olyan terméket talált, ami kevésbé vagy egyáltalán nem illatos és tényleg használ a könnyen zsírosodó hajra és nem hagy fehér foltot a hajon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 2.

Beiggi

2020. július 24.

A két csillagot csak azért kapja mert nagyon jó illata van (Vegetal boost) és tényleg nem hagy fehér nyomokat. Ellenben a már 2 napos enyhén zsíros hajamon semmit nem segített, próbáltam variálni azt is mennyit fújok rá. A kísérlet folytatódik, hátha lesz egy olyan ami ér is valamit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.