KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon látható fehér nyomok nélkül, a lapos és zsíros haj azonnali élénkítéséért a hajmosások között. Volument, friss hatást és hosszan tartó illatot kölcsönöz a hajnak. Rizskivonatot, egy természetes olajfelszívó összetevőt tartalmaz.

5 illatban kapható:

• Rose Tonic (rózsaszirmok és magnólia virág)
  • Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla)
  • Sweet Fusion (pünkösdi rózsa és alma sorbet)
  • Tropical Splash (egzotikus gyümölcsök és sárga frézia)
  • Vegetal Boost (bambuszvíz és fehér tea levelek)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

2018. június 12.

Amennyire tetszett elsőre, annyira csalódás lett végül. A trópusi és a fresh cut változatból van 1-1 flakonom. ELeinte nagyon tetszett hogy finomabbra porlasztja a szórófej a cuccot mint a többi szárazsampon esetében, tetszettek az illatok (azok még most is), és a hatása is jó volt. Viszont pár használat után feltűnt, hogy hiába van apróra porlasztva a cucc, konkrétan megül a hajamon akárhogy is próbálkoztam kifésülni, törölközővel ledörgölni, mégis ott marad, mintha apró kis porszemek lennének a hajmban, vagy szöszök, ami konkrétan ellenáll mindenféle fésülgetésnek és ragaszkodik a hajamhoz. Messziről nem látszik, csak közelről, valószínűleg ezért is nem tűnt fel elsőre. Számomra ez így felejtős mert baromira igénytelen látvány, akkor is ha 1 méternél közelebbről nem látszik. Jobb híján a mellékhelyiség illatosítására használom most őket, más funkciót nem tudtam nekik kitalálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Vogue83

2018. június 7.

Rendszeresen használok száraz sampont. Tesztelésre kaptam, nagyon megörültem neki, mert egyébként kicsit drágának tartom.
Nem túlzok, ez a termék az eddigieknél sokkal jobban teljesít. Minden szempontból megfelel. Tökéletes!

Vogue83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Kinleyni

2018. május 27.

Sweet fusion illatú terméket használom. Az illata nagyon kellemes viszont elég erős, olyannyira, hogy minden más illatot elnyomott a környezetemben. Ez jó vagy rossz, mindenki döntse el maga.
Fújáskor tömény illat és porfelhő lengi be a helyiséget. Viszont 1-2 napos alig zsíros hajra tökéletes. Nem hagy nyomot, és a kevés áll alá érő hajamnak volument adott. Kibontva is tudtam hordani.
Másokat tökéletesen be lehet csapni vele.
Legközelebb más kevésbé hivalkodó illatot igyekszem választani, de biztos újraveszem.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Másokat tökéletesen be lehet csapni vele.

2018. május 25.

Tesztelésre kaptam. Jó az illata, nem hagy fehér foltot. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Tesztelésre kaptam. Jó az illata, nem hagy fehér foltot. Szeretem.

wishes

2018. május 25.

Nem hagy fehér nyomokat és jó az illata ez igaz, viszont iszonyúan fullasztó (kb. 10-15 mp után szó szerint ki kell rohannom a fszobából..) és nem is annyira bika a zsírfelszívó hatása, mint vártam. 1 napos hajon még oké, de 2-3 naposon már csak a Klorane segít nálam. :( Amire talán még egész jó a láthatatlanság miatt, hogy a választékba felfújjam, de akkor a haj alsóbb rétegeire meg rendes szárazsampont kell h tegyek. Összességében nálam 2 csilllagocska...

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Viki986

2018. május 23.

Terméktesztelésre kaptam a Fresh Crush illatú száraz sampont. Valami csoda... Szándékosan mivel tudtam, hogy nem kell közösségbe mennem 8napig nem mostam hajat. Szerintem mindenki maga elé tudja képzelni, hogy hogy nézhetett ki.. Ráfújtam ezt a csodát és mintha frissen mostam volna. Eszméletlen. A zsírt magába szívta teljesen és a barna hajam nem lett ősz, mint más szárazsampontol. Csodás termék tényleg, ezentúl csak ezt fogom venni.

Viki986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

zsofia960217

2018. május 18.

(Tropical splash) 3 napja használom, eddig az illata tetszik nekem a legjobban benne. Valóban egy gyümölcsös illat, de csak halványan van jelen, ami szerintem nem is probléma. Ezen kívül olyan, mint minden más jobb szárazsampon: valóban jobban néz ki a hajam a használat után, nem hagy fehér foltot a fejemen. Nem egy kiemelkedő termék, de teszi a dolgát.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

borondibibi

2018. május 18.

Terméktesztelésként kaptam meg a Fresh Crush nevű illatot. Az illata tényleg isteni, egész nap tartós, és ami a fő reklámprofiljuk, tényleg nem hagy fehér nyomokat. Azonban a volumen hatás nálam teljesen elmaradt. Még egy napot vész esetként túl lehet vele élni, de jobb és frissebb hatást vártam a hajam élénkítését illetően.

borondibibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Zsanci02

2018. május 17.

Tesztelésre kaptam a tropical splash illatút. Használat közben nem érezni semmit, viszont napközben igen. Olyannyira, hogy azt hittem munkaközben, hogy valamelyik kolléganőmön érzem ezt az édeskés, gyümölcsös illatot, és rá kellett jönnöm, hogy nem. Wolument ad használat után a hajnak. Ami nagyon fontos egy szárazsamponnál, hogy TÉNYLEG nem hagy fehér foltot. Összességében nekem tetszik!

Zsanci02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

széva

2018. május 16.

Tegnap kipróbáltam. Nagyon tetszik semmi púder ,tökéletes a hatása. Az illata is jó alig tudtam választani. Egy napot meglehet spórolni,ha nincs időnk hajat mosni. Lehet,hogy többet is....

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.