L'Oréal Paris

Ár:   €13   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   €13

"Azonnal csodálatosan friss, rózsaszínes ragyogást idéz elő az arcán. A titka a fényvisszaverő pigmentekben rejlik, amelyek a bőrt beragyogják. A selymes-puha textúrának köszönhetően különösen könnyen felvihető. Tápláló összetevőkben gazdag, mint például a kókuszolaj és a dinnye kivonat a bőr további kényeztetéséhez."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

juccpucc

2021. február 10.

Nem sok helyen lehet kapni, de megérte hogy nem adtam fel a keresést! Szép a színe, egyszerű felvinni és tartós is, és egy kis pussz a lightos kis dinnye illat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Kamea

2020. július 22.

2020. 07. 22. Ez egy nagyon üde, friss rózsaszín, amit nem csak hófehérkék tehetnek fel magukra. Olyanfajta színnek gondolom, ami nagyon sok mindenkinek jól állhat. Kellemes az illata, és rajtam van egy kis fénye is, ami semmiképpen se nevezhető csillámosnak. Építgetni kell ugyan, de velem együtt biztosan sokan gondolják még úgy, hogy egy pirosító esetében ez nem hátrány, sőt! Eldolgozás után egy aránylag tartós és rendkívül természetes végeredményt kapunk. Úgy sejtem, jóban leszünk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 22.

leili

2020. június 9.

Rá kellett jönnöm, hogy a L’oreal sok terméke egyáltalàn nem győzött meg (pl. Szemhéjtusaik, alapozók), de drogériás viszonylatban pirosítókban ők az ászok nekem. Nagyon jó textúra, nem túl sok és nem is túl kevés szín, gyönyörü egészséges enyhén csillámos finish. Bár ez csak egy kis plusz, de enyhe dinnye illata van, ami nekem teljesen hozza a summer-feelinget, amikor hasznàlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

2020. május 29.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy beszerezzem-e, attól féltem, hogy túl narancsos lesz nekem, de végül akciósan csaptam le rá. Nagyon kis aranyos és a színe is pont jó, barackos-rózsaszínes egy kis fénnyel. Szeretem, hogy nem túlzottan pigmentált, így nem lehet vele túlzásba esni. Tartós az arcomon, szépen mutat, nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

sztike

2020. február 18.

Notinoról rendeltem, mert boltban valahogy nem találkoztam még vele. Nagyon elégedett vagyok vele, több okból is. Először is, ott a mennyisége. Elég sokat kapunk a pénzünkért, főleg, ha megnézzük, mekkora a márka Le Blush pirosítója . A színe gyönyörű, abszolút egyedülálló drogériás vonalon. Tényleg nincsenek benne nagy, látható csillámok, csak egy egészséges bőrfénye van. Nagyon szeretem benne, hogy nem erősen pigmentált, így nem lesz belőlem bohóc. Abszolút nem harsány, tolakodó, csak ad egy pluszt, amitől a smink életre kel. Szóval pont olyan, amilyenre vágytam. :) Nekem megér minden forintot, de hát kinek a pap, kinek a paplan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Panni21

2020. január 11.

Hááát, az eredeti árát egyáltalán nem éri meg, bevetettem minden kedvezményem, hogy megvehessem, mivel nagyon tetszett a színe a képeken, dobozban, más márkánál nem találkoztam még ilyennel. Illetve az is szimpatikus volt, hogy fényes.
Na, ezen tulajdonságok egyike se jött át rajtam úgy, ahogy én azt elképzeltem, csalódás.
Színe valahogy túl élénk, narancsos, mindegy, milyen keveset próbálok felvinni, elüt, lehet, hogy túl fehér vagyok hozzá, nem tudom. Majd nyáron, mikor már lesz egy kis színem, megpróbálkozom vele újra, hátha.
Meglepett, hogy van illata, de egész kellemes. Megmarad egy kicsit felkenve is.
Nem akarom nagyon lepontozni, mivel inkább magamra haragszom, minek kísérletezgetek, mikor már van egy kedvenc pirosítóm (Catrice Blush Box 010 Soft Rose), megkímélhettem volna magam egy felesleges kiadástól meg egy csalódástól.
1500Ft-ért vásároltam, minőségileg ennyit is ér körülbelül. Túl van árazva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Meglepett, hogy van illata, de egész kellemes. Megmarad egy kicsit felkenve is.
1500Ft-ért vásároltam, minőségileg ennyit is ér körülbelül. Túl van árazva.

Moni1980

2019. december 17.

Nagyon szeretem. Gyönyörű, természetes a színe, finom az illata, tartós, könnyen felvihető. Ár-érték arány összhangban van. Számomra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 17.

Ancsuk

2019. október 23.

Imádom az enyhe rozsaszines arany fényet szerintem kulonleges es szamomra ezzel az arany fenyevel a Nars orgasm pirositojara emlekeztet,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Cosette

2019. október 22.

Féláron vettem, így igazából nem volt vészes az ára. Pigmentáltságot tekintve nem egy Nyx, de szépen lehet dimenzionálni vele az arcot. Ha lekopik a felső réteg, pigmentáltabb lesz. A csillogás egyáltalán nem zavaró, sőt nem igazán feltűnő. Én viszont érzem felkenést követően az illatát, ami azért elmúlik, de ilyet nem gyakran tapasztaltam. Kellemes, természetes pírt lehet vele alkotni, ami szerencsére pont illik az alaptónusomhoz. Kedvelem, bár a csomagolása nem igazán a legmasszívabb, amit azért a L'orealtól elvárna az ember. Amíg tartja magát, megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Shelly

2019. október 14.

Habár csak most vásároltam, első benyomás: valóban üde, kislányos, nem hivalkodó arcpírt varázsol, nem erősen pigmentált, légies, nem túlzottan csillogó/csillámos, de azért nem is matt. Elég sokszor kell az ecsettel mókolni, míg elég pirosítót felvisz az arcra, de alapjában véve jó kis termék, barack szín, dinnye illattal. Előtte Bourjois pirosítót használtam, ez egyelőre jobban tetszik, bár a kis ecsetet hiányolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.