KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.

Ár: 3999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: ylexe
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta esetén előreutalást kérek
Ár: 3900 , Eladó: Zsofi0417
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Debrecen/Budapest, fizetés: Postán/ személyes átvétellel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Marcsykamama

2017. december 11.

Nekem nagyon bejött. Tetszik, hogy nem lesznek kemények a pilláim, nem pereg és szép dús hatást kelt... Azért kap csak négy pontot, mert a L'oreal már csinált énel jobbat.

Marcsykamama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

kissd

2017. december 9.

A nagy bereklámozás és a sok pozitív visszajelzés miatt bátorkodtam kipróbálni és leváltani (a már 5 éve jól bevállt) szempillaspirálomat. Nem kellett volna :( Ami pozitívum: szép igényes csomagolás (szuper ötlet a papírdoboz, így tényleg kevesebb az esély a nyitogatásra), nincs bumszli nagy tégelye, nem pereg le, szépen fent marad. Negatívum: rengeteg de tényleg nagyon sok festéket visz fel a kefe, szinte használhatatlan, mert ha le akarod szedni az egész spiráltégely teteje full fekete lesz...... közel sem csinált olyan extra pillákat nekem, mint amit ígért...., és valóban nagyon gyorsan beszárad. Nem venném újra.... 3*

kissd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

kisnyuszi83

2017. december 8.

Elnézve az itteni pozitív véleményeket, én leszek az, aki egy kicsit le fogja húzni a L'oreal legújabb spirálját. Nagyon szerettem volna szeretni, de az egy hónapos tesztidőszakot követően ez egyszerűen nem sikerült. A csomagolás és a kefe igényes, szép, a régi klasszikusokat idézi. Már az elején feltűnt, hogy a kefe egyszerűen túl sok festéket vesz fel, ami a pillákra egyszerűen sok, pedig alapból én is több réteget használok. Tartósnak tartós, ne pereg le, nem töredezik le nap végére, ez pozitív. Na de, és ami miatt nagyon mérges vagyok: kicsivel több, mint egy hónap használat után a festék besűrűsödött és gyakorlatilag teljesen beszáradt. Ebben az árkategóriában szerintem ez nem megengedhető. Összességében három csillagot adok neki, mert kedvelem a cég termékeit, vannak kifejezetten jól eltalált dolgaik. A hasonló árfekvésű Bourjois spirálok simán verik L'oreálos vetélytársnőjüket. Ez van. A L'oreálnak egy picit igyekeznie kellene, nem elegendő a szép celebnők mosolya, hogy mi ezt megérdemeljük. Szerintem ennél jobbat érdemlünk.

kisnyuszi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

kory94

2017. december 7.

Soha nem értettem a szempillaspirálok körüli felhajtást, én mindig csak lekaptam egyet a polcról, nem láttam/éreztem különbséget 1000 és 6000 forintos között. Na de most! Az újdonságok azért érdekelnek és olvasva a sok pozitív hozzászólást, beszereztem én is ezt a kis csodát. Rögtön újra is értékeltem magamban a szempillaspirál fogalmát, hiszen ez a leggyönyörűbb amit eddig használtam! Az előzőekhez képest sokkal-sokkal feketébb, nagyon szép a színe, ívelt, hosszít a pillákon, szétválasztja őket - TÖKÉLETES. 5 CSILLAG.

kory94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

mellcsiii

2017. december 5.

Nem számítottam rá, hogy ennyire szeretni fogom, de valóban egyedülálló eddig, pedig elég sok spirált próbáltam már. A színe extra fekete, dúsítja, hosszítja és kicsit meg is emeli a pillákat (igaz én mindig használok göndörítőt). Nem pereg, a nap végéig még az ív is megmarad. Nem irritálja a szemem, viszonylag könnyen eltávolítható. Röviden, ő a nagy ő:)))

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

lujzi

2017. december 5.

szép pillákat csinál, és tényleg jó, hogy nem keményednek meg a szempillák, de nehéz ezzel a kefével bánni, túl bumszli az én ízlésemnek. tartós, nem potyog, korrekt - de eléggé túlárazott. még barátkoznunk kell, addig erős közepes.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

kkinga07

2017. december 4.

Itteni vélemányek hatására vettem meg. Csodát vártam tőle, mert ódákat zengett mindenki, a polcokat is lepusztították az első hetekben, alig lehetett találni. Nos, nem rossz, de ezért az árért nem kiemelkedő. Úgyhogy nagyok voltak az elvárásaim, csalódást okozott. Visszatérek a jó öreg Bourjoishoz.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

barbusus93

2017. december 2.

Szerintem a L'Oréal-os szempillaspiráloknak párja nem akad. Annyira imádom, hogy hatalmas szempilláim lesznek tőle plusz, olyan mintha tussal is ki lenne húzva. Szép intenzív, fekete színe van. Viszont jobb egy kicsit lehúzni a festéket a spirálról, mert néha már túl sok és nem lehet olyankor szépen dolgozni vele.

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

susanna

2017. december 2.

Temes Anikó youtube videójában ’leltem’ erre a spirálra. Joy-napon meg is vettem. Így kb. 2300 ft-ba került. Kedvelem, mert szépen ível, de nem tudok rá maximális csillagot adni. Jobban szerettem vele dolgozni, miután felbontottam. Most, hogy kezd ’beszáradni’ már annyira, nem szeretem + a keféje számomra nagy.

susanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Anett0721

2017. november 30.

Megvettem, hajtott a kíváncsiság. Megmondom őszintén, jó, jó, de nem a legjobb.
Pro:
- szép sűrű pillákat csinál
- jó mélyfekete színe van
Kontra:
- nekem lekenődik vagy épp fel pár óra után
- a hosszú pilláimat "összekócolja", nem vicc, kuszák lesznek, míg a kedvenc spiráljaim szépen "kifésülik".

A kedvencem egyébként a Maybelline Big Shot de az brutál gyorsan beszárad, mégis jobban szeretem használni.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Megvettem, hajtott a kíváncsiság. Megmondom őszintén, jó, jó, de nem a legjobb.
Pro:
- szép sűrű pillákat csinál
- jó mélyfekete színe van
Kontra:
- nekem lekenődik vagy épp fel pár óra után

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.