L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
req

2019. február 16.

Szép szempillákat csinál, ívelt, dús, hosszú lesz, de hogy ezt elérjem két rétegben kell felvinnem a festéket. Könnyen maszatolódik, a szemhéjamra is szokott belőle kerülni, nem szárad gyorsan. Tartósságával meg vagyok elégedve, nem potyog le a nap végére. Kuponnal féláron teljesen megérte, de teljes árat nem fizetnék érte.

req
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

And1

2019. február 3.

Rengeteg festéket vesz fel, összetapasztja a pillákat és ez többszöri használat után sem változott. Nem ad semmilyen tartást a pilláknak viszont kopik, potyog nem tartós. A kefe kialakítása egyébként jó lenne de így használahatlan.

And1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

lovrekszava

2019. január 27.

Nagyon szep pillakat csinal, de csak egy honap hasznalat utan. Elotte viszont osszeragad, tul sok a festek az applikatoron, plusz pamfa szemeket csinal nal vegere, teljesen osszefesti a felso szemhejat. De amint kicsit szarad a festek, egy honap utan, akkor megszunik a pandaszem es az osszetapadas is, akkor egyszeruen gyonyoru, muszempilla hosszusagu es surusegu pillakat csinal. Az elso nehany het kuzdelme miatt sajnos nem veszem ujra, pedig imadom az ilyen spiral formakat, es sajnos egyre kevesebb van mar belole.

lovrekszava
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Szlilla0504

2019. január 25.

Kuponos napok alkalmával vettem meg a húzós ára miatt szerencsére féláron. Ami pont jókor jött, mivel nem sokkal előtte lett leszedve a műszempillám. Mivel lusta vagyok kenegeti a szempilláimat ricinusolajjal rendszeresen, gondoltam két legyet egy csapásra. Lehet csak beképzeltem, de úgy vettem észre nekem tényleg gyorsan visszanőttek a letöredezett pilláim helyére a szép újak. A kefének jó formája van, én nem vettem észre, hogy sok festéket venne fel. Viszont ahogy a többiek is sokan írták előttem.. 1-2 hónap és teljesen beszárad. Amiért nagyon szomorú vagyok, mert még féláron is sokba kerül és a fele festék benne marad. Ha újra rossz állapotba kerülnek a pilláim és nem horror áron lesz, talán újra veszem, de sok a ha.

Szlilla0504
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Fruzsina0620

2019. január 20.

Nagyon szép, ívelt, dús pillákat csinál nekem. Ahogy olvasom a kommenteket/véleményeiteket sokatokat zavar, hogy sok festéket visz fel. Engem ez egyáltalán nem zavar! Legalább látszik, hogy van rajtam valami :D! Tetszik benne, hogy ricinusolajjal van gazdagítva így még ápolja is a szempillákat. A keféjét is szeretem.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

bogi19

2019. január 18.

Nagyon jó, gyönyörű pillakat csinál de nekem is kb. 3 hónap utan használhatatlanul besűrűsödött.

bogi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon sok terméket visz fel, összeragasztja csúnyán a pilláim, alig hosszabbít, és szinte egyből elkenődik bármennyire is vigyázok, nagyon drága a teljesítményéhez képest.

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

FReka

2019. január 12.

Nem rossz spirál,szépek voltak tőle a szempilláim,de nincs igazán látványos hatása,inkább természetesebb. A keféje nagyon jó. Ami nagyon nem tetszett,hogy olyan mintha alig lenne festék a tubusban,nagyon hamar be is száradt és kibontás után is szárazkásnak tűnt a festék állaga.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Stefania80

2019. január 11.

Imádnám, mert a valaha volt legszebb, hosszú, göndör pillákal varázsolta, úgy, hogy nap végére sem mászott sehová, pedig rejtett a szemhéjam, DE sajnos kb 1 hónap alatt beszáradt, és utána már nem volt az igazi. Ennyi pénzért azért bírja már tovább, hogy azt a kevéske mennyiséget amit beletettek a tubusba el tudjam használni... Sajnálom, simán lehetne csillagos 5-ös, de így nem veszem újra mert pénzkidobás.. Azért 4 csillag megy, mert amíg használtam imádtam.

Stefania80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Newsee89

2019. január 11.

Életem legrosszabb spirálja. Drága, sok festéket visz fel és emiatt tapaszt, és EGY CSOMÓ SZEMPILLÁM KIHULLOTT TŐLE 😤 Nem is lenne szabad ezt a terméket tovább forgalmazni.

Newsee89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.