KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3900 , Eladó: Zsofi0417
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Debrecen/Budapest, fizetés: Postán/ személyes átvétellel
Ár: 3300 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: Egyszer-kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel/postai úton

Reni39946

2018. augusztus 14.

Hú, ő az, akit imádtam és nagyot csalódtam benne. Amikor megvettem az első ilyen spirált, instant szerelembe estem vele, így kb két hét múlva vettem mégegyet, kuponnapokon. A másodikat szépen félretettem, de alig múlt el néhány hét, már elő kellett vennem, hiszen az első beszáradt. Naponta használok szempillaspirált, de olyannal még soha nem találkoztam, ami 4-5 hét után annyira beszáradt volna, hogy használhatatlanná vált. Gondoltam először, hogy biztosan épp egy selejtet sikerült kifogni, vagy talán nem jól zártam le használat után, de nem bánkódtam, mert volt másik. Csakhogy a második se bírta sokáig, így harmadikra már nem fizettem be. Kb két és fél hónap alatt fogyasztottam el a kettőt. Nekem ő lett volna a tökéletes, ami ár-érték arányban is jó, de bebukta a dolgot ezzel. Azóta gondolkodom, hogy megveszem a TF Better than Sex spirált, amit állítólag ez dupeol, de még nem sikerült rábeszélni magam erre.
Azért nem pontozom le jobban, mert amíg használni tudtam, addig tényleg imádtam, csak hát rövidre lett fogva a románcunk. :/

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Trutex

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 10.

Összeragasztja a pillákat, pókháló hatást érsz el vele. Fele ennyiért sokkal jobb szempillaspirállokat veszek.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

Kicsit nagyobb a hype, mint ennek a terméknek a hatása. Több youtubernél láttam és ezért adtam neki esélyt, de sajnos még az alverdés spirálom is jobban teljesít és az nem ragasztja össze a pilláimat. Elhasználom, de nem fogom újra venni!

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

devcat

2018. augusztus 7.

Szempillaspirálból csakis L'oreal-t veszek, nem igazán csalódtam még egyikben sem. Ezzel is meg voltam elégedve, bár kissé csomósodik, túl sok festéket visz fel. Szép tömött, fekete szempillákat varázsolt, este könnyű lemosni. A ricinusolaj hatását nem érzékeltem. Kissé drága, ha van rá akció, akkor veszem.

devcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Nagy csalódás. Agyon dícsért szempillaspirálhoz képest semmit nem ér. Összeragasztja a pillákat, sokat visz fel, csomós a végeredmény. Pénzkidobás, ráadásul drága...

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Quwer

2018. július 31.

Haj jaj ! Nagyon nagy csalódas! Nagyon drágának találtam de kiszerettem volna próbálni hát megvettem , de többé soha . Szinte egy két használat után tönkrement, nagyon vékony az üveg és ahogy tetem vissza a spirált mindíg kikenődött a szélére , kárbent rengeteg festék és be is száradt. Sokszor jártam úgy hogy felkentem próbáltam igazgatni mert csomós lett vagy összetapadt de 5/3x inkàbb lemostam az egészet! Pénzkidobás, fele ennyiért is találni olyan spirált ami lekörözi!

Quwer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

fekdoraa

2018. július 30.

A felbontástól számított pár hétben nagyon híg volt, így nehezebb volt vele dolgoznom, 2 hónap elteltével viszont már nagyon besűrűsödött. (-1*)
Ha az állagától eltekintek, egy nagyon jó szempillaspirál. Abszolút nem pereg, nem kenődik, viszont könnyen lemosható.
A ricinusolaj hatását nem érzékeltem, mivel én tisztán szoktam este felvinni a szempilláimra.
50%-os kedvezménnyel nagyon megéri. De teljes áron nem venném meg.

fekdoraa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

50%-os kedvezménnyel nagyon megéri. De teljes áron nem venném meg.

playergirl20

2018. július 29.

Még galmour napokon kedvezményesen jutottam hozzá, nekem nagyon bevált. Szép tartós, nagy és dús pillákat csinál. Picit potyog.

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

ppetra000000

2018. július 27.

A reklámhoz képest nem annyira jó. Viszont tényleg gyönyörű szempillát csinál.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

A reklámhoz képest nem annyira jó. Viszont tényleg gyönyörű szempillát csinál.

Nairam

2018. július 24.

Amekkora reklám van körülötte, akkorát pislogtam, amikor kipróbáltam. Semmi extra, valóban sok festèket vesz fel, kenődik, csomósodik, elhasználtam, de ennyi, másikat nem veszek.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.