KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: Egyszer-kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton
Ár: 2300ft postàval , Eladó: kincsö
Állapot: Pròbàlt, Helyszín: Nėmetorszàg, fizetés: Csak PayPal,posta

kamcsi28

2018. október 11.

Tényleg hamar beszáradt.. illetve sokkal többet vártam tőle. Semmi extra kategória, egy teljesen átlagos szempillaspirál, egyáltalán nem éri meg az árát.

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

pancsolos84

2018. október 6.

Szerintem is dupe-ja a Too Faced-nek. Teszteltem őket úgy, hogy egyik pillára egyiket, másikra a másikat tettem. Csak ez pikk-pakk beszárad. Glamour kuponnal hazahozom, anélkül én drágának találom.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

busa01206

2018. október 6.

Szerintem egy nagyon jó spiráról van szó. Sokan a too faced better than sex spirálhoz hasonlítják, ami nekem egy csalódás volt abból a szemponból, hogy annyi pénzért rajtam az nem volt tartós. Ez a spirál nekem tartós is, szèp pillákat is csinál, nagyon gyakran nyúltam érte, ha biztosra akartam menni. Valóban nagyon gyorsan sűrűsödött majd beszáradt, de ez a negatív tulajdonsága annyira nem zavar :)

busa01206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Aniiii

2018. szeptember 26.

A legrosszabb termék amit valaha használtam. Olyan sok festéket vesz fel, hogy minden alkalommal le kell törölnöm róla. Pocsékolás így.

Aniiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

2018. szeptember 19.

Fantasztikus. 2xAtmesz a pillakon es olyan mintha egy perce piruetteznel mar a tukor elott a pillajat festve. Nem kenodik nem pereg. Az ara miatt minisz 1csillag. Mert ennyi penzert nem kene beszaradnia..l

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

2018. szeptember 19.

Fantasztikus. 2xAtmesz a pliullakon es olyan mintha egy perce piruetteznel mar a tukor elott a pillajat festve. Nem kenodik nem pereg. Az ara miatt minisz 1csillag. Mert ennyi penzert nem kene beszaradnia..l

feredith

2018. szeptember 12.

Mostanában ez a kedvenc spirálom. Eddig szinte sohasem sikerült megtalálnom azt a spirált, amit 1-nél többször megvásárolok, de már a másodikat használom. Nem pereg/potyog, szénfekete, dús, hosszú pillákat tudok elérni. Abban egyetértek, hogy gyorsabban szárad be, mint a többi. Abban nem hiszek, hogy lenne olyan szempillaspirál, ami tényleg mindenkinek tökéletes, de nálam ez közelít már ahhoz.

feredith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Zorica

Korcsoport: >54
2018. szeptember 11.

Nem olyan rossz spirál ez. Szép pillákat csinál, jó a keféje, szép fekete a festék, de kb. 3 hét alatt besűrűsödik.
kuponnal, fél áron mindenképp megér egy próbát. Csodaszernek nem titulálnám azért.

Zorica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Juditka84

2018. szeptember 8.

A legjobb szempillaspirál amit valaha használtam! Dús és hosszú pillák, hajnal 4orakkor kentem fel a pilláimra, most este 8 óra van, és ugyanolyan mint amikor frissen felkentem. Nem kenődött abszolút, nem pergett! Gyönyörű pillák, 16óra után is! Nem nehezíti el a pilláimat, hanem könnyűek mintha semmi sem lenne rajtuk! Nekem nagyon bejött! Viszont van egy hibája, elég hamar beszárad sajnos, ennyi pénzért nem ezt várnám. Én naponta használom szinte volt amikor már egy hét után becsomosodott. Emiatt vonok le 2csillagot. Ezt leszámítva tényleg a legjobb!

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Ejszakaikoboldmaki

2018. szeptember 3.

Vannak jó L'oreal spirálok.
De ez nem az.
Semmivel nem tud többet, mint egy random ezer forintos spirál.
Nem jutottam addig, hogy beszáradjon, a második használatnál döbbentem rá, hogy bizony irritálja a szemem, ettől szivárog a könnyem. Lassan kapcsolok ...
Így aztán kuka.

Ejszakaikoboldmaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Vannak jó L'oreal spirálok.
De ez nem az.
Semmivel nem tud többet, mint egy random ezer forintos spirál.
Így aztán kuka.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.