KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3900 , Eladó: Zsofi0417
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Debrecen/Budapest, fizetés: Postán/ személyes átvétellel
Ár: 2990 Ft , Eladó: adri251982
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postán maradó küldemény

peachyglow

2018. február 21.

Karácsonyra megleptem magam vele, mivel még mindig keresem az igazi spirált. Volt 10 %-os kuponom a rossmanban, de az mindenképpen negatívum, hogy egy drogériás spirálért majdnem 5000 forint nagyon sok. A csomagolás nagyon szép, meg ennél nagyobb mennyiség nem is kell, úgyse tudnám elhasználni, csak azt utálom, hogy a drogériákban mindenki kinyitogatja őket, persze, hogy hamar beszárad, ha már 3 hete nyitva van, mikor megveszem.. Viszont...! :) Szerintem nagyon szép szempillákat fest, pont megfelelően dúsít, szépen hosszabbít és természetes az összkép. Nagyon könnyen lemosható ami nálam nagyon nagy pluszpont, és nem is mászott el a helyéről. Nekem panaszom nincs rá, de updatelek majd, mert ez a 2 hét alatt beszáradós probléma, amit sokan írnak, ennyi idő alatt még nem jöhetett ki. Eddig a legjobb drogériás spirálom.

Update: Elkezdett sűrűsödni, beszáradni kb 2 hónap után, tettem bele 2 csepp szemcseppet, 2 perc melegvizes áztatás és olyan mint új korában. :)))

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

briu

2018. február 16.

Netes vélemények miatt mertem megvenni és nem csalódtam. A pilláim látványosan hosszabbak és teltebbek lettek, én csak egy réteget használom, nekem nem pereg le vagy maszatolódik el napközben. Eleinte tényleg kicsit sok festék van a spirálon és igaz, hogy a kefe nagyon nagy, de ezt egy-két használat után lehet "kezelni". Nálam most ez a tuti befutó, lecseréltem rá az évek óta bevált Max Factoros spirálomat.

briu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Man0ka

2018. február 16.

Imádom, életem legjobb szempillaspirál vétele. Többször is újra fogom venni. Most kicsit besűrűsödött így 2 hónap elteltével, de ez nem probléma, mert forralok vizet, 5 percet állni hagyom a spirált a forró vizes bögrében és voilá újra tudom használni. Tartóssága csillagos 5-ös. Olvastam, hogy sokaknak lepereg a festék, én akkor tapasztalom, ha az előző napi szemfestéket nem sikerül alaposan lemosnom.
Ilyen gyönyörű fekete pillám talán tinédzser koromban volt utoljára :)

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ilyen gyönyörű fekete pillám talán tinédzser koromban volt utoljára :)

barbusus93

2018. február 16.

Szerintem a L'Oréal-os szempillaspiráloknak párja nem akad. Annyira imádom, hogy hatalmas szempilláim lesznek tőle plusz, olyan mintha tussal is ki lenne húzva. Szép intenzív, fekete színe van. Viszont jobb egy kicsit lehúzni a festéket a spirálról, mert néha már túl sok és nem lehet olyankor szépen dolgozni vele.

Update: sajnos 1-2 hónap használat után elkezd csomósodni és így már nem az igazi. -1*

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Slushy

2018. február 16.

A pilláimat egyelőre szépen szétválasztja és hosszítja, de iszonyúan potyog! Egy óra után már ott van a szeme alatt és az egész nap során potyognak le a fekete darabkák a szemem alá. :(

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ninus

2018. február 16.

Hát jobbat vártam tőle.. Rég jártam úgy, hogy egy spirálom potyog.. na ez nagyon potyog mar 1-2óra után. A pilláimat se választja szépen szét, csomósak maradnak, az alsó pillákat szerintem kifejezetten nehéz kifesteni vele.. Nagy csalódás volt, mert annyira vártam, hogy kipróbáljam, de csak pénzkidobás volt.. A Maybelline spirálok ezerszer jobbak ennél

Ninus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

fairynorah

2018. február 14.

Alig vártam,hogy itthon is lehessen kapni, annyi ódát zengtek róla a külföldi youtuberek. Nekem nagyon tetszik a hatás, amit elérek vele: dúsít,hosszít (ívelnie nálam nem kell,szóval arról nem tudok nyilatkozni), viszont azt vettem észre, hogy építeni nagyon nem érdemes, mert a 2. réteg már nálam nem nézett ki valami igényesnek (szuperpóklábas). Persze lehet, hogy idővel, ahogy kopik a festék ez másként lesz. Meg hát ahány szempilla-ízlés, ugye :) Nálam eddig ez a spirál és az YR Sexy pulp-ja hozta azt a hatást, amire azt mondom, hogy újravevős. Kár,hogy csak 6 ml, így tartok tőle, hogy nem fog sokáig kitartani, főleg, ha ez is olyan hamar beszárad, mint a Miss Baby Roll (pedig az 9ml-s...). Legyünk optimisták, addig is 5*
*ehhh. Nem maradhat az 5*... számomra az, hogy 2-3 hétig hasznàlható egy spiràl (főleg az árát is figyelembe véve) csak 3*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

DoriBal

2018. február 14.

Már 2 hónapja használom körülbelül, eddig ezzel a szempillaspirállal sikerült a leglátványosabbra megcsinálni a pilláimat, határozottan hosszított nálam. Viszont hihetetlen maszatolódós a termék, túl sok festéket visz fel az ecsetre és lehetetlen úgy lehúzni, hogy ne kenjem össze a tégelyt. Festés után mindig ki kell fésülnöm a pilláimat is. Szeretem, de nem veszem újra, ezért az árért lehet jobbat is találni szerintem.

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Orsolya13

2018. február 10.

Eddig nagy kedvencem ez a szempillaspirál. Azt adja, amit ígér. 3000 Ft-ért sikerült hozzájutnom, noha ez is húzós ár, de nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Hosszabbnak, dúsabbnak tűnik tőle a szempillám, rétegezni is lehet, bár akkor kicsit összeragaszt egy-két pillát, de könnyen szét lehet választani őket. Nem kenődik és nem fog amikor pislogok. Eddig szuper.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

tiamoitalia

2018. február 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és én is beálltam a rajongói közé. Valóban müszempilla hatást lehet elérni vele, szépen rétegezhetö. Amiatt meggondolom, hogy újraveszem-e, az az ára. Drogériás spirálért azért sok az a majd'5000 Ft...

Update:

A többiekhez hasonlóan sajnos nekem is besürüsödött 3 hét használat után olyannyira, hogy használhatatlan. Levonok két pontot, mert nyilván nem 3hetente szeretnék spirált venni, pedig eleinte hü, de szép pillákata csinált! Kár érte...

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Update:

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.