KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300ft postàval , Eladó: kincsö
Állapot: Pròbàlt, Helyszín: Nėmetorszàg, fizetés: Csak PayPal,posta

Lovemakeup

2018. december 4.

Nagy volt a hype körülötte, így Glamour napokon úgy döntöttem, hogy megveszem. Nekem nagyon szép pillákat csinált 2-3 rétegben, csak sajnos néha a sok festéktől összetapadt itt-ott, illetve Nekem is kb. 1,5 hónap alatt beszáradt.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

RMJudit

2018. december 3.

Számomra ez a szempillaspirál az eddig próbáltak közül a lehető legrosszabb. Már az első használatkor csomós, összetapadt szempillákat eredményezett és ez azóta sem változott. Egyszerűen nem lehet vele szépen kifesteni őket. Ezért felvitel után a már majdnem teljesen üres régi keféjével át kell mennem rajtuk még egyszer. Nap közben ugyan szépen fenn marad a szempillákon, de a felvitel miatt mégis hatalmas csalódás! Az ára is igen magas, ugyan akciósan vettem, de még ennyi pénzt sem ér. Soha többé nem veszem meg!

RMJudit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

GGE

2018. december 3.

Azért vettem meg, mert többen is írtátok, hogy nem pereg. Ez igaz is, ezen kívül egyszerű vele festeni, viszont nekem nagyjából 1.5 hónap után csomósodni kezdett, és bőven hamarabb kell új spirált vennem, mint ahogy szoktam. Ígéretes próbálkozás volt, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

GGE
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

lagreta

2018. november 28.

Tudom, hogy sokan szeretik, de nekem nem annyira jött be. A szempilláimat összetapasztotta, de mást nem nagyon csinált ezen kívül velük. Tartósnak egyébként tartós, valamint szép fekete színe van.

lagreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

ZLucaa

Korcsoport: < 18
2018. november 27.

Az első L'oreal termékem amit valaha használtam. :) Eredeti áron nem lett volna rá pénzem, de a glamour napok alkalmával sikerült féláron beszereznem. A keféjét imádom, nem túl nagy, de nem is túl kicsi. A szín egy gyönyörű mély fekete, szépen kiemeli a szemeimet, és amit ígér be is tartja. Tetszik, hogy van benne ricinusolaj, számomra teljes mértékben bevált. Nem sminkelek mindennap, de amikor elősveszem ezt a spirált, mindig boldog vagyok, mert nagyon szeretem használni. Lehet kicsit elfogult vagyok vele kapcsolatban, de az "olcsóbb" szempillaspirálokhoz képest amiket eddig használtam (maybelline, essence) határozottan jobb.

ZLucaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 27.

Tavasz tündér

2018. november 23.

A márka szempillaspiráljaiban általában nem szoktam csalódni. Ez a termék is szuper lenne, ha nem száradt volna be 1 hónap után. De ahogy olvasom, más is ezt tapasztalta. Sokat nem tudtam használni, így nem érte meg az árát, fél áron sem. Egyébként ívelt, látványos pillákat lehet vele kreálni. Nem kenődik, nem pereg. Könnyen lemosható.
Azért pedig mindenképp dicséret jár, hogy becsomagolt állapotban tudtam megvenni. Végre! A drogériákban alig alig van csomagolás a spirálokon, amit utálok. Mert állandóan kinyitogatják, kipróbálják mások. És ugye ez más smink termékre is igaz. Ezért a szavatossági idő csökken, a higiéniáról, baktériumokról meg ne is beszéljünk... Nem tudom, nekem eszembe se jutna mást megkárosítani ily módon sem! Könyörgöm gondolkozzunk kicsit! Vannak teszt videók a neten, ott meg lehet nézni milyen feje van a terméknek, képek ezreit töltik fel, teszterek is vannak! Hajrá!

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Amelie5

2018. november 20.

Már 4x újravettem. Sajnos nem csak azért mert annyira imádom, hanem mert hamar beszárad. De szeretem annyira hogy így is csak ezt használjam. Szóval ezért csak 4☆ot adok neki, mert amúgy minden más tökéletesen működik nálam. Dúsít, hosszabbít, tartós, nem ragasztja össze a pillákat, gyorsan lehet vele dolgozni.

Amelie5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

bigee

2018. október 29.

Szerintem ez egy túlárazott termék, nem csinált extra szép pillákat és gyorsan be is száradt, csalódás volt számomra :(

bigee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Anheszenamon

2018. október 26.

2 hete használom, és 2000 Ft-ért vettem féláron a Dm-ben Glamour-napokon. A legjobb vétel volt amit mostanában eszközöltem. Meg merem kockáztatni, hogy a legjobb spirál amit valaha használtam. Eredeti áron elég borsos ahhoz képest, hogy drogériás termékről beszélünk, de tényleg nagyon bevált. Arról még nem tudok nyilatkozni, hogy tényleg olyan hamar beszárad e, mint amire oly sokan panaszkodnak. Nekem leginkább amiatt lopta be magát a szívembe, hogy elég egy rétegben felvinni és máris látványos, dús, fekete szempillákat csinál. Nem kell százszor újra átmenni vele a pillákon, pikk-pakk készen vagyok, ami valljuk be, 2 éves gyerkőc mellett hatalmas plusz pont. Minden nap sminkelek és nem mindegy, hogy mennyi időbe telik, mire felapplikálok egy-egy terméket magamra. Minden jót elmondhatok róla: szép végeredmény, éjfekete színű, dús pillák másodpercek alatt. Estére sem kenődik el, nem pereg, nem maszatolódik. Ha lesz rá akció, vagy Joy napok keretében kuponnal biztosan újra fogom venni, mert úgy tűnik nekem ő a tökéletes!

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

glau17

2018. október 22.

Talán egy kicsit drága, de fantasztikusan szép pillákat csinál. Nem nehezíti el, nem ragacsos, nem csomósodik. Szerintem nagyon jó. :)

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.