KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3900 , Eladó: Zsofi0417
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Debrecen/Budapest, fizetés: Postán/ személyes átvétellel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dtimani

2018. április 21.

Az kezdeti használatkor gyönyörű végeredményt adott, álmaim szempillaspirálja, gondoltam. Majd nem telt el egy hónap és valószínűleg kiszáradhatott mert már semmit nem csinált a szempilláimmal... Nekem 1 hónapnyi használatért kicsit drága volt...

Dtimani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Blackxentric

2018. április 20.

Ma próbáltam ki először és meglepett a hatása. Nagyon szépen szétválasztotta a pilláim és megemelte őket. Hosszabbító hatása átlagos, de nagyon szép lett az eredmény. Nem potyogott és nem kenődött el, tehát tartóssága rendben van. A keféje valóban puha, de lehetne kisebb is és a lehúzója az enyémnek nem a legjobb.

Update: Felkenődik a szemhéjamra. Jóval olcsóbb spirálokat használok és egyik sem csinálja ezt. Az enyém is nekiállt hamar beszáradni és annyira már nem csinál szép pillákat. Így már csak három csillagot érdemel.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

szeliger

2018. április 20.

Muszáj volt megnézni most már mit tud, Glamour kuponnal be is neveztem rá. Alapvetően szerintem ez a spirál rendben van, kuponnal vásárolva megéri a beruházást. Szép, ívelt pillákat csinál, jól szétválaszt, a pilláim a nap folyamán sem konyulnak le. Időnként azért ellenőrizni kell, mert van egy kis pandázás, az EL Little Black Primer tartósabbá teszi. Viszonylag könnyen lemosható, nem igényel sok sikamikát. Hétköznapokra szaladgálós spirálnak megfelel, kuponnal az sem olyan fájdalmas, ha idő előtt besűrüsödik (bár az egy hetes használat után még semmilyen minőségváltozást nem tapasztaltam.) Simán újra fogom venni.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

Mancsoska

2018. április 17.

Az első szempillaspirál, ami egy egész napot kibír rajtam. Dúsítja és hosszabbítja a szempilláimat, nem tapasztja össze őket.

Update: Másfél hónap alatt besűrűsödött, csomós lett, így úgy döntöttem, kipróbálok más szempillaspirálokat is. Egyikkel sem értem el olyan szép hatást, mint ezzel, ráadásul azok maszatolódtak is rajtam a nap folyamán. Szóval, vettem még egyet ebből, de ugyanaz történt, mint az előzővel. Egy barátnőm tanácsára cseppentettem bele egy pár csepp kontaktlencse folyadékot, amitől ismét jó lett az állaga, de le kell vonnom egy csillagot, ennyi pénzért nem kéne ez a macera.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Kacsuuszh

2018. április 17.

Nagy huzaavona után a glamour kuponoknak hála rávettem magam, hogy kipróbálom. Abszolút pozitív a véleményem! Egy rétegben is gyönyörű pillákat eredményez, szépen szétválasztja és hosszabbítja őket, DE a 2. réteg már csoda. Akinek picike, szőke, alig látható szempillái vannak, az tudja milyen kín szenvedés egy normálisnak mondható spirált találnia. Ez 2 réteg után olyan pillákat varázsol, hogy először el sem hittem. Ha valaki sajnál is érte ennyi pénzt, akárcsak én, az is próbálja ki egy akció keretein belül. Megéri!

Kacsuuszh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

VelvetTeddy91

2018. április 16.

Nagyon nagy csalódás. Összeragasztja a pilláimat, egy kiló festéket vesz fel, nem lehet róla rendesen lehúzni, olyan, mintha egyre több és több lenne rajta. A végeredmény pedig ocsmány, igazi póklábak. Ezen az áron egy vicc.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

peachyglow

2018. április 15.

Karácsonyra megleptem magam vele, mivel még mindig keresem az igazi spirált. Volt 10 %-os kuponom a rossmanban, de az mindenképpen negatívum, hogy egy drogériás spirálért majdnem 5000 forint nagyon sok. A csomagolás nagyon szép, meg ennél nagyobb mennyiség nem is kell, úgyse tudnám elhasználni, csak azt utálom, hogy a drogériákban mindenki kinyitogatja őket, persze, hogy hamar beszárad, ha már 3 hete nyitva van, mikor megveszem.. Viszont...! :) Szerintem nagyon szép szempillákat fest, pont megfelelően dúsít, szépen hosszabbít és természetes az összkép. Nagyon könnyen lemosható ami nálam nagyon nagy pluszpont, és nem is mászott el a helyéről. Nekem panaszom nincs rá, de updatelek majd, mert ez a 2 hét alatt beszáradós probléma, amit sokan írnak, ennyi idő alatt még nem jöhetett ki. Eddig a legjobb drogériás spirálom.

Update: Elkezdett sűrűsödni, beszáradni kb 1,5 hónap után, tettem bele 2 csepp szemcseppet és olyan lett mint új korában.

Update: A másodikat használom el belőle, pedig az elmúlt időszakban kísérleteztem újabb darabokkal, de egyik borzalmasabb volt mint a másik, pedig voltak köztük agyonsztároltak is. Egyelőre ő viszi a prímet, szerintem csodálatos! :)

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

aidanne

2018. április 15.

Jol jott a Glamour napok, mert epp kifogytam a nagy volumenu spiralokbol. Direkt ezt vettem a sok negativ velemenyek ellenere, mert tudtam, hogy nekem be fog valni, mar csak ha ra neztem a kefejere tudtam: ez sem fog csalodast okozni. Tudni kell, hogy nekem bar hosszu, de erdemtelen surusegu, ergo olyan a szemem , -ha nincs kifestve- mint ha nem is lenne szempillam.
Ezzel egy vonasra gyonyoru, dus, es meghosszabb pilakat csinalt. Csodalatos. Nem us kell jobb. Bar, en egyetlen egy L'orealos szempillaspiralban nem csalodtam meg.

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

EricaKing

Pereg, semmi extra

EricaKing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Pereg, semmi extra

metzaniko

2018. április 13.

Dúsít, hosszabbít, viszont sajnos nem sikerül csomómentesen felkenni. Nálam a két réteg teljesen esélytelen. Leárazva vásároltam, de még így sem érte meg, nem venném újra. Negyedannyi áron sokkal jobb drogériás spirálokat lehet venni.

metzaniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.