L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000ft , Eladó: 0808
Állapot: egy próba, Helyszín: --, fizetés: --
saeszti

2019. április 22.

Szerintem egy nagyon szuper spirál. Nem kenődik és tartós.Nekem olajos micellás vízzel simán lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

bogiiiiiixxx

Korcsoport: < 18
2019. április 13.

sajnos elég hamar beszárad...de gyönyörű pillákat varázsol. viszont elég nehéz leszedni.. ár érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 13.

Zsofka54

2019. április 12.

Tartos,nem csomosodik, nem maszatolodik... harmadszor veszem ujra, nekem abszolut kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

amygdala0131

2019. április 10.

Szuper termék, nem maszatolódik, nem potyog, szinte mindent kibír. Tetszik a keféje, szépen fel lehet vinni a terméket vele, nem túl nagy, így a kisebb pillákat is el lehet érni vele. Csak az ára miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

SzofiaEliott

2019. április 10.

Nagyon hamar beszáradt... Egyébként nem rossz termék de ár érték arányban nem éri meg.

Dominika28

2019. március 31.

A 3D pillák előtt használtam nagyon szerettem csak jó véleménnyel lehetek róla hosszantartó sűrű hosszú pillákat eredményez eddigi legjobb szempillaspirál ,amivel találkoztam! 💖

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

brigditd

2019. március 30.

Életembe előszőr dicsérték meg a pilláimat amikor ezt használtam szép dús pillákat eredményez. Azonban nem ajánlom ha gyakran jársz edzeni mert panda szemmel maradsz. Sajnos nekem is elég hamar kezdett besűrűsödni és elég drága is teljes áron. Ha még lesz leárazva biztos veszek még egyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Incuss

2019. március 28.

Eljutottam addig, hogy csak alkalmakkor használok szempillaspirált, alapjáraton pedig "üresen" hagyom a szem körüli területet. Ha ezt a spirált használom, akkor 2-3 rétegben viszem fel a festéket és csodás pillákat varázsol. Szerintem macerás szépen felvinni, valamint tényleg túl sok festéket vesz fel a kefe... Ár érték arányban nem éri meg beruházni rá, maximum glamour napokkor féláron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

ursuska

2019. március 19.

Jó kis spirál, nem maszatolódik, max. néha egy hosszú nap után egy icipicit, pedig egy leheletnyit már spirálozom az alsó pillasort is. Nálam a legkardinálisabb kérdés mindig a maszatolódás, de ez a termék megfelelően teljesít és szép pillákat csinál. Nekem először furcsa volt a vastag sörtés feje, olyan ormótlannak éreztem a pici tüskés szilikonos kefék után.
UPDATE: nagyon elégedett vagyok vele, 5*

UPDATE 2: sajnos csalódnom kellett az újravásárlásnál, nagyon hamar csomós lett a festék, max egy hónapig tudtam érdemben használni, amíg meg nem elégeltem. Így elég lutri a vásárlás. A széria volt rossz,esetleg valaki felbontotta a doboz ellenére? Nem tudom mi lehet a nagy különbség háttere két tubus között, de emiatt inkább nem vásárolom meg többet .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

UPDATE: nagyon elégedett vagyok vele, 5*

LedaKoszegi

2019. március 19.

Dús és ívelt szempillákat csinál egy-két mozdulatból. Nem pereg le, egész nap szépen a helyén marad. Maximum két rétegben bőven elég felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.