L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2020. június 17.

Kiszerelés:   6,4 ml

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.

Ár: 1500ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Agnes91P

2020. július 25.

A kedvenc Rimmeles spirálom kivonása után megtaláltam az új kedvencet (és nem hiszem el, hogy erre is az van írva, hogy már nem gyártják). Kicsit sűrű a festék, de nagyon szép szempillákat csinál, mintha műszempillám lenne. Remélem, azért még újra tudom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

violetti

2020. június 16.

Önmagában szerintem semmi extrát nem ad és ahhoz képest még sokba is kerül, viszont megmaradt a NYX Doubled Stacked szempillaspirálom primere és azzal használom, úgy viszont elégedett vagyok. Később vettem csak észre, hogy a Paradisenak is van primere, lehet igazából csak úgy van értelme megvásárolni. Egyébként ez most mellékes kicsit, de már csak primerrel vagyok hajlandó szempillaspirált használni, tényleg annyival jobb úgy a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Nutellabella

2020. június 13.

Hát, felültem a hype-vonatra, de alig várom a következő megállót, hogy leszállhassak... A kefe RENGETEG anyagot vesz fel, szűkítő mintha nem lenne. A kence sűrű, nem egyenletesen oszlik el a kefén, és garantáltan pandaszemeket okoz.
Nagy csalódás volt, ennél sokkal jobb spirálok vannak feleennyiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Nagy csalódás volt, ennél sokkal jobb spirálok vannak feleennyiért.

audreyenn

2020. május 31.

A kedvencem. Látványos, hosszabb pillák, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

A kedvencem. Látványos, hosszabb pillák, szeretem.

Lewanda

2020. május 21.

Évek óta ez a kedvenc szempillaspirálom. Szép nagy, hosszú fekete pillákat varázsol, nem ragad össze, nem pereg le - mint az eddig használtak, a nap végéig tart. Árban nem a legkedvezőbb, Notinoról szoktam beszerezni, ott olcsóbb és sokszor van kedvezmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

gomoripetra

2020. május 12.

Egy időben nagyon népszerű volt ez a szempillaspirál, így mindenféleképpen szerettem volna én is kipróbálni, hogy valóban mit is tud nyújtani a számomra. Őszintén szólva, egy szempillaspirálhoz képest én személy szerint sokalltam az árát. Kivártam az időszakos kupon napokat, amikor féláron betudtam szerezni, bár még így is szívtam a fogam. Igaz, hosszú évek óta megvan a már jól bevált szempillaspirálom, amit rendszeresen újra vásárolok, de mindig hajt a kíváncsiság, hogy kísérletezzek velük. Nos, ár-érték arányban számomra pénzkidobás volt a termék. Az újonnan bontott termék is gyanúsan sűrű volt a jól megszokott állagtól, amit várunk egy normál szempillaspiráltól, szóval nem ért meglepetés, mire levontam a végső konzekvenciát. Magát a szempilla hosszát szépen íveli, azzal nem volt problémám, viszont az első vonásnál/felkenésnél csomósak és póklábszerűek voltak a pilláim. Ha már többször át szerettem volna menni rajtuk, nevetségesre sikeredett az összhatás. Emellett tipikusan az a potyogós fajta, ami elkenődik az adott nap folyamán, az idő teltével. Egy-két alkalommal megpróbáltam neki futni még egyszer, de kidobós lett. Nekem hatalmas csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

danna113

2020. május 4.

Ára ide vagy oda, amióta megjelent én csak ezt használom. Borzasztóan sok spirálom volt otthon, mindegyik az adott márka legjobbja (ez az egyik legfontosabb pont a rutinomban) és szépen lassan egytől egyig mentek a kukába. Nagyon gyorsan lehet vele folgozni, gyönyörű pillákat csinál, építhető. Lehet vele természetesebb és dramatikusabb hatást is elérni. Nem fogy gyorsabban mint egy 1000 Ft-al olcsóbb verzió, de ezerszer többet tud. Nekem tartós, nem pereg, az olajos szemhélyam miatt ugyanúgy felkenődik a szemhélyamra, mint bármelyik másik spirál, így ez már nem szempont. A legtöbb, tartósságban hasonló termék olyan ragaszkodó, hogy háromszor is meg kell próbálni leszedni, mire megszabadulok tőle, ennek pedig pont ez az előnye, hogy simán lejön, nem hagy foltot, nem kell dörzsölni, olajos lemosóval szórakozni (kontaklencsés vagyok, így az kifejezetten utálom)..
Nekem örök kedvencem lett, ha nem ezt viselem, meg is kérdezik, hogy hova tűntek a szempilláim (és itt egy 4500 Ft-os, saját idejében legjobb, Max Factor termékről beszélünk). Mindig akcióban veszem meg, vagy Glamour-/Joy-napokon, egyszerre többet. De még teljes áron se sokkal több, mint más hasonló darabok. Imádom és melegen ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

platinakuka

2020. április 4.

A kezdeti nehézségek után (rengeteg festéket vett fel) egy darabig jól tudtunk együtt dolgozni. A festék jó minőségű, nem lesz pandahatás spirál alapozó nélkül se! 😁
Szép pillákat lehet varázsolni vele. Ívelt, szétválasztott, nem ragacsos, hosszít. Azt hittem, tartós kapcsolatot alakítottunk ki, de ahogy telnek a napok, NEM BIZTOS.
Ami miatt levonok:
-az ára viszonylag magas, nyilván van drágább is, de azért a realitás talaján maradva nem hinném, hogy 5000 forintot három havonta kiadok, úgy, hogy az első 1 hónap arról szól, hogy omg ennyi festék, majd 1,5 hónapig minden happy, és utána már érezni, hogy szárad be rohamosan
-ennyi idő alatt ne száradjon be! 😀

Nem fogom higítgatni, mert nem vagyok kémikus (ki tudja, hogy reagálnak az anyagok), nincs kontaktlencse izém se szemcseppem, és amúgy is, ha olcsóbb árfekvésű termék 6 hónapig jól teljesít (utána kidobom) akkor a L'Oréal miért nem?

A "nem-CFség" miatt nem vonok le, de bánt.

Ötleteket a "Keresem az igazit" jeligére várok. (oké, nem, de keresek tovább, bocsi Paradise)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Ami miatt levonok:
-ennyi idő alatt ne száradjon be! 😀

A "nem-CFség" miatt nem vonok le, de bánt.

kocsan98

2020. április 4.

Nagy kedvencem lett ez a spirál, már évek óta csak ezt használom. Sokáig elég és szép pillákat varázsol a szinte átlátszó szempilláimból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

vgeorgina

2020. március 19.

Ajándékba kaptam ezt a szempillaspirált még tavaly, gyűlöltem az első kipróbálástól kezdve :D Első felbontásnál már teljesen ragacsos volt, mintha épp beszáradás előtt lenne vagy legalábbis valami hamisítványt sikerült volna szerezni. A paraffin benne az ősellenségem a szemem alatti miliák miatt, illetve porzott le a pilláimról, leszedni pedig külön kihívás. Nekem a keféje volt az egyetlen, amivel nem volt bajom, szerintem szép, dús szempillákat lehet vele csinálni, de maga a termék katasztrófa nekem. Szerintem még mindig meg van valahol felbontva, és bár igyekszem nagyon kevés hulladékot termelni, de ő bizony a kukában fogja végezni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.