L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000ft , Eladó: 0808
Állapot: egy próba, Helyszín: --, fizetés: --
KarVivien

2020. január 12.

Nagyon szeretem a terméket, de csak felbontás 2. hetétől (minimum). Addig viszont annyira híg, hogy csak nagyobb bajt okozok vele, mint szép eredményt. Egy picit kevesebb festék felvételével még jobb lehetne, túl sokat vesz fel egyszerre, így a sok termék "visszakenése" csak gyorsít a beszáradáson, amire alapvetően várok, de tényleges használat során már begyorsul ez a folyamat. 2-3 hónapig tudom használni, amiből majdnem 1 hónap csak várakozás.
Akciósan megveszem, de teljes áron kizárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Akciósan megveszem, de teljes áron kizárt.

dlrexqs

2020. január 5.

Hát... az már biztos, hogy nem ez a L'Oréal legjobb spirálja! "Szépen" összeragasztotta a szempilláimat, ráadásul potyogott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

fekdoraa

2019. december 8.

A felbontástól számított pár hétben nagyon híg volt, így nehezebb volt vele dolgoznom, 2 hónap elteltével viszont már nagyon besűrűsödött. (-1*)
Ha az állagától eltekintek, egy nagyon jó szempillaspirál. Abszolút nem pereg, nem kenődik, viszont könnyen lemosható.
A ricinusolaj hatását nem érzékeltem, mivel én tisztán szoktam este felvinni a szempilláimra.
50%-os kedvezménnyel nagyon megéri. De teljes áron nem venném meg.

Update: de, pereg. Nem nagyon, de ha reggel feteszem, estére a szemem alatt megjelennek az apró, kis pontok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

50%-os kedvezménnyel nagyon megéri. De teljes áron nem venném meg.

dorisza

2019. december 5.

Nekem ez az abszolút kedvenc ! Amikor elfogy és épp nem 5000 forintért szeretnék spirált venni, szoktam mást is használni, de mindig megbánom, hogy nem ezt vettem. Gyönyörűen szétválasztja a pilláimat és hosszítja is őket. Alapból hosszú szempilláim vannak, de ha ezt használom tényleg mindneki azt hiszi, hogy műszempilla van rajtam. Nem csinál póklábakat és nem is maszatolódik. Az egyetlen dolog ami miatt egy csillag minusz, hogy nekem elég hamar beszárad, de lehet csak én vagyok béna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

bambieye

2019. november 24.

Az árához képest nekem nem adta azt a "bumm" hatást, többet vártam tőle.
Elhasználtam, de nem hiszem, hogy újravenném, legalábbis nem ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Az árához képest nekem nem adta azt a "bumm" hatást, többet vártam tőle.
Elhasználtam, de nem hiszem, hogy újravenném, legalábbis nem ennyiért.

Fannnya

2019. november 15.

Glamour napokon vásároltam, de még így is drágán, legalábbis ár-érték arányban. Nem mondanám, hogy rossz, de nem is jó. Semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. november 14.

Annyira nagy örömmel mentem a drogériába megvenni teljes áron ezt a spirált (mind tudjuk nem valami olcsó) a kapott jó vélemények miatt, de sajnos nem tudok róla csak két jó véleményt mondani az is csak annyi hogy elég erős fekete színe van és tartós, egyébként semmire nem jó: rengeteg festéket vesz fel, és még a póklábhatástól is rosszabb ilyen hullámos pillákat csinál. Sajnos szörnyű, az 1000Ft-os szempillaspirálok sokkal többet tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 14.

zs001

2019. november 13.

Ez a szempillaspirál valami borzalom! Sajnos semmi pozitívumot nem tudok írni róla. A keféje bumszli, nehéz vele festeni, és rengeteg festéket felvesz...én már egy papírzsepibe törölgetem, de így sem jó. A festék ragadós, hullik, irritálja a szememet. Könnyen maszatolódik. Se nem hosszít, se nem dúsít. Csak a nyűglődés van vele. Senkinek sem ajánlom, nagyon bánom, hogy a jól bevált spirálom helyett ezt vettem. Ma landolt a kukában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

fruzsi0105

2019. november 13.

Még régebben valamilyen kupon napok alkalmával szereztem be, mert alapjáraton nem adnék ennyit egy spirálért, de az 50%-kal kipróbáltam. Hát nem kellett volna. A sok hype ellenére engem nem győzött meg, nem csinált szebb pillákat mint például egy 1000 forintos essence. Összeragasztotta a pilláimat, rengetek festéket vett fel, napközben pedig potyogott a festék. Egyáltalán nem ajánlom, szerintem ennél sokkal jobbakat lehet találni az ár töredékéért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Nuvola

2019. november 13.

Sokak szerint jó spirál. Az tény, hogy praktikus, könnyen kezelhető, a kefével csak rásimogatjuk a pillákra a kencét. Fenn is marad, amíg kell, aztán nem nagy kunszt leszedni. Eddig rendben. Az egyetlen bibije az, hogy nem teszi igazán széppé a tekintetet, mert (nekem) szemernyit sem marad meg a pillák íve.
Középszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

Középszerű.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.