L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 17.

Kategória:   Samponok

Szulfát mentes színvédő sampon a rezes, vörös, mahagóni és irizáló hajszínekre.

Melanie77

2017. március 18.

Na ez maga a pokol. Annyira zsírosította ahajam, hogy egy órával a mosás szárítás után csatakokban állt, pedig szőke festett hajam van.
Nagyon tönkrement, kiszívott hajra való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Nagyon tönkrement, kiszívott hajra való.

Nicu

2013. november 12.

Ajándékba kaptam egyet. Nagyon szép, fényes lett tőle a hajam, lehet újraveszem, bár kicsit húzós az ára a mennyiséghez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

annapanni

2012. szeptember 12.

Nagyon szerettem, kellemes illata volt. Ajándékba kaptam a festett szőke hajamra, a hajam szép fényes volt tőle. Sajnos a fejbőröm érzékeny, a sömör elég hamar előjött valamelyik összetevőjétől. Hajmosópohárban higítva nem kellett sok belőle. Lehet, hogy egyszer megveszem a balzsamját, kíváncsi vagyok rá mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

mellesleg

2012. szeptember 5.

Fekete hajszínről váltottam most egy elég intenzív vörös színre. Ehhez kerestem valami jó kis színvédő sampont, mert a bolti fajták eddig nem nagyon jöttek be. Ez kifejezetten jó az én hajamra, mert a vörös szín eléggé kényes. Bár elég drága, én 3000 Ft-ért vettem a 250 ml-es kiszerelést, viszont rövid a hajam, úgyhogy sokáig elég lesz. Nem krémes állagú, átlátszó sampon, az illata mesés, finom eper illat. Az SLS hiánya miatt kevésbé habzik, de ez nem zavaró egyáltalán. Utána Serical Latte pakolást használok balzsamként, így pár használat után azt érzem, hogy szép puha a hajam, és a színe sem fakul, remélem ez így is marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.