L'Oreal Paris Revitalift 40+ Hidratáló Éjszakai Arckrém Ránctalanító + Feszesítő

L'Oreal Paris

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2016. június 23.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A L'Oreal Paris laboratóriumai 20 éve dolgoznak a Revitalift arcápoló ránctalanító és feszesítő hatékonyságának javításán.Fedezze fel az új, különböző tipusú ráncok ellen ható összetételt, amely gazdag: PRO-RETINOL A-ban:öregedésgátló aktív összetevő, mely közvetlenül a ráncokra hat. FIBRELASTYL-ban:komplex hatóanyag, amely segíti a bőr feszesítését.

Látható eredmények:

• Azonnal:az arcbőr hidratált és tónusos.
  • Egy hét után:az arcbőr feszesebbé válik:+11%
  • 4 hét után:a különböző tipusú ráncok csökkennek.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Nem okozott irritációt és kellemes volt az illata, az állaga is. Az ára sem borsos. Egész sokáig elég volt, egyszerű hidratáló, feszesítést vagy kisimulást nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Maja92

2019. május 10.

Szeretem használni, reggelre puha és hidratált az arcom. Nem okoz semmilyen irritációt, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

KingaSimon

2018. augusztus 6.

A reggeli eltávolítást követően is extrémen csillogott a fejem. Elhasználtam az egészet, ránctalanító hatását nem tapasztaltam, de puha lesz tőle a bőr reggelre, csak ezzel az egész napos csillogással nem tudok megbékélni. Ajándékba kaptam, az árát és a hatékonyságát tekintve én nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Blackxentric

2018. május 10.

Hetente kétszer használom éjszaka. Zsíros bőröm van, de szerettem volna egy ránctalanító krémet beiktatni a rutinomba. Ráncaim olyanok amiket csak én látok. Nem az én korosztályomnak van kitalálva, de én úgy gondolom jó választás volt. Számomra nagyon testes, sűrű krém. Mikor először megláttam kicsit megijedtem, hogy soha nem fogja beszívni a bőröm akármilyen vékonyan kenem is az arcomra. Abban igazam volt, hogy nagyon keveset kell felvinnem belőle, de ha ezt sikerül eltalálnom a bőröm szépen beszívja és másnap egészséges kinézetű bőrrel ébredek. Zsírosodni természetesen zsirosodik tőle a bőröm, de ezt eddig semmivel nem tudtam megszüntetni, úgyhogy nem hibáztatom érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

fenye

2018. február 12.

Nagyon szeretem az állagát. Először azt gondoltam, hogy nagyon vastag krém, de amint belemártom az ujjam a tégelybe egyből érződik, hogy ez nem vastag, hanem valami különleges, majdnem habszerű krém. Nagyon jól beszívódik, reggelre pedig simábbnak érzem a bőröm tőle.

Ránctalanító hatását nem igazán tapasztaltam. Igaz ráncaim még annyira nincsenek, inkább mélyebbek a vonásaim, de szerintem ezen semmilyen krém nem fog segíteni.
Az illata hirtelen nem is jut eszembe, tehát valószínűleg nem intenzív, legalábbis számomra nem zavaró.
Ajándékba kaptam, nem tudom megveszem e újból, ha kifogy. Azt a csoda hatást nem tapasztaltam, de panaszom sincs a krémre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

scene14

2018. január 22.

3300ft volt,fél áron jutottam hozzá és imádom,nagyon jó sminkalapnak is,hidratál,feszes a bőröm tőle,igaz pár napja használom,eddig tökéletes! :) 5*

Update: A normál/száraz bőrömnek kijelentem hogy kevés ez a krém. :/ Gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után,smink alá is nagyon jó,feszes tőle ugyanúgy a bőröm..de kevés,így nagyon gyorsan fogyott..és az árához nézve,valljuk be nem is olcsó..így 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Paraffin, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Isohexadecane, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Sorbitan Tristearate, Triethanolamine, Palmitic Acid, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Polysorbate-80
Illatanyagok: Phenethyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Citral, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.