L'Oréal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

anii99

2019. április 17.

Nagyon szeretem :) Megfelelően radíroz,nem túl erős,hogy lemarja a bőröm és nem is túl gyengéd,pont megfelelő. Az illata egyszerűen isteni,nem is értem,hogy nem tetszett valakinek :D Heti 2x használom, a bőröm pihe puha lesz utána, és a pórusaimat is szépen tisztítja, összehúzza. Leginkább akkor veszem mikor akciós, most vettem belőle újra és vettem még egy kávés változatot is. Az elején óvatosan kell vele bánni,hamar ráfügghet az ember,ez velem is előfordult és 1 hónap alatt elhasználtam egy tégelyt. A kis kiwi darabok meg már csak ráadás :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

kedvesadel

2019. április 15.

Nálam nagyon bevált! Heti 3x használom, ahogyan azt javasolják, így is elég sokáig elég. A pórusaimat is szépen kitisztítja és a bőröm is puhább azóta ^^ Az illata és állaga már csak ráadás. Eddig csak akciósan szereztem be, de nekem megérné az eredeti árát is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

BlackRose101

2019. április 15.

Szerencse, hogy csak mintát használtam belőle... Sajnos nekem nagyon kevéske volt az a radírozós hatás, amit nyújtott (The Body Shop C vitaminos mikrodermabrzázós radírja számomra a mérce!), és ugyan frissebbnek, tisztábbnak éreztem utána a bőröm, de ennyi. Illata, színe miatt én kicsit műnek érzem, de látom, hogy sokaknak bevált, ezért megkapja a 3 csillagot tőlem is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 15.

ann0325

2019. április 15.

Jól radíroz, szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Jól radíroz, szeretem az illatát.

Dorka99423

2019. április 14.

Nagyon imádom! Glamour napokon vettem, féláron. Bánom, hogy nem vettem többet... Nagyon jó az illata, ránézésre géles-zselés állagúnak tűnik, de valójában szinte csak szemcsékből áll az egész, nagyon intenzíven radíroz, végére elolvad, ezáltal könnyebb lemosni. Nem olcsó teljesáron, de szerintem hosszú távra is elég lesz, úgyhogy lehet akár teljes áron is beruházok majd rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Zsofii88

2019. április 6.

Sajnos én se érzek nagy változást miteszerek terén. Hatalmas szinte teli pórusaimmal nemtud mit kezdeni. Puhitja a böröm és kb ennyi. A kudarc után szerintem áttérek a kémiai hámlasztokra :(
Annak tudnám ajánlani aki nem feltétlenül mitesszerekre venné,hanem csak pusztán hogy felfrissítse az arcbőrét egy kis radirral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Kitti0120

2019. április 6.

Semmit nem csinal az en pattanasos arcommal.Abszolut nem ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Semmit nem csinal az en pattanasos arcommal.Abszolut nem ujravevos

risztina

2019. április 5.

Már elhasználtam kettőt, arca és szájra használtam.
Arcom puhább lett, de a nap végére elmúlt a varázsa, de amúgy "tényleg teszi a dolgát". :)
Az ajkam nagyon cserepes szokott lenni, de úgy érzem ~5 hónap használat után, hogy puhább és egy kicsit már jobban bírja az ajkam a gyűrődést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Már elhasználtam kettőt, arca és szájra használtam.

Dominika28

2019. március 31.

Nagyon szeretem. Arcra és szájra használom szép puha lesz tőle a bőröm sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Pkkrisztike

2019. március 19.

Akciósan vettem, különösebb változást nem eredményezett az arcomon, annyi pozitívuma van hogy jó az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Színező anyag. (Zöld)