L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rockroka, Módosítva: 2016. január 4.

Kategória:   Hajformázók

Gödörítő hajhab hullámok formázására

Tincsről tincsre rugalmasságot és fényt ad a frizurának. Selyem mikroszálakkal gazdagítva, elegáns csillogás, természetes tapintásúvá teszi a hajat.

pzs14

2019. augusztus 25.

Tökéletes göndörítőhab. Láthatatlan, ruganyos, és mégis tart - a hatás teljesen természetes.
Nekem az alig hullámos hajamból képes már-már göndörbe hajlót csinálni (dauerolt hatása nyilván sosem lesz, ilyet kár is tőle várni....). Erre képes volt váll alá érő hajhosszúságnál is.
Egy titka van: nem száraz hajra kell felvinni, hanem hajmosás után a törölközőszárazra, és így kell megszárítani gyürkésző mozdulatokkal (vagy diffúzorral, de én azt nem szeretem / nem tudom használni...)
Egyszerre kevés kell, különben elnehezíti a hajat, ha túltoljuk. Pici adagokban tegyük a hajra, ne akarjunk egyszerre egy egész grapefriutnyi mennyiséget eloszlatni.
Az is klassz, hogy nem azonnal szilárdul meg, így van valamennyi időnk dolgozni vele, kialakítgatni, hogy merre is kunkorodjon a haj.
Nekem egyáltalán nem korpásodott tőle a hajam - más göndörítő hab okozott ilyen problémát. Ez azonban nyilván teljesen egyéni érzékenység függvénye, kinél milyen hatóanyag okoz ilyen problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Csillagporocska

2019. május 18.

Update: Egy-két év kihagyás után újra megvásároltam. A véleményem továbbra is ugyanaz, szuperül göndörítő hajhab, mely tartóssá teszi a loknikat.

2016 augusztus 23.Én már legalább harmadszorra vettem újra ezt a terméket. Dauerolt hajam van, használat után a végeredmény gyönyörű, természetes, rugalmas hajkorona. Egy flakon sokáig tart, ár-érték arányban is abszolút megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Aranyhaj14

2017. november 8.

Borzasztó! Senkinek nem ajánlom szívesen. A hullámos hajamból csinált egy száraz,egyenesedő-hullámos semmit a fejem tetrjére. Soha többé. Nem sajnálom kidobni a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

lovasszisz

2017. szeptember 12.

Nekem dauerolt hajam van, nem ez az első hajhab amit használok rá, de eddig ez volt a legrosszabb.. A hajam már két nap után kinyúlt, nem volt tartása.. és sokkal hamarabb zsírosodott, pedig csak a hajhabon változtattam.. Engem nem győzött meg, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Simonee

2017. augusztus 31.

Nekem nem igazán vált be arra, amire való. Közepesen göndör hajam van, azért vettem meg ezt a hajhabot, hogy némi tartást és rendezettséget adjon a természetes fürtöknek. Az eredmény: összeragadt hullámos tincsek. Gyakorlatilag kiegyenesíti a loknikat, ráadásul nagyon zsíros hatást kelt. Viszont, ha épp kivasalom a hajam, akkor előtte ezt használom, mert nagyon sokáig egyenesen tartja. Szóval arra nem jó, amire használni kéne, de egyenes frizurához kiváló :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Enne

2016. augusztus 23.

Eddig egyszer vettem, már jó ideje megvan, használgatom, de nem az igazi. Az illata alapvetően jó, de hajszárítás után eltűnik és napokkal később szinte még büdös is. Kicsit elnehezíti a hajat, de cserébe nem mondanám, hogy legalább jól fixál, kétnaponta frissíteni kell, az biztos.
Mióta megszűnt a Garnier Fructis göndörítő habja, nem találom a helyemet. Szerintem már jó 10 éve használtam. :( Most szalonból beszerezhető hajhabbal helyettesítem, azzal még mindig elégedettebb vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

rockroka

2015. december 21.

A Fructis habjainál fényévekkel jobb (azoktól undorítóan összeragadt a hajam), az illata jó, továbbá könnyű eloszlatni, de valahogy az én göndör hajamra mégse az igazi.
Biztos van, akinek beválik, de nekem a Kevin Murphy termékekkel sikerül csak kordában tartanom a göndör fürtjeimet.
Szóval nem biztos, hogy alapvetően rossz termék, lehet, hogy csak nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.