L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Hajformázók

Hővédő (230°C-ig) és simító szérum hajra. Szilikonmentes, acai gyümölcs kivonattal dúsított formula, 24 órás párataszító hatással.

Ár: 0 , Eladó: summer88
Állapot: 3/4, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Békéscsabán személyesen átadom ingyen a városközpontban. Egyéb városba történő postázás esetén a postaköltséget szükséges csak kifizetni. Legolcsóbb alternatívák foxpost automata, vagy postán maradó levél!

fairynorah

2020. november 25.

Friss: a hajzselé jelleg miatt kipróbáltam mit csinál a hullámos hajammal hajvasaló NÉLKÜL- jobban megtartja a hullámaim, mint a konkrét hajzselém 😃

Olyan hővédőt kerestem amiben nincs szilikon, illetve a lehető legkevesebb alkohol van benne, a vasalás pont elég szárító hatású a hajamnak :D Olcsó hajzselé illata-állaga van, nem éppen a kedvencem, de elviselem. Használata után a hajam a szokásos ideig őrzi meg a simaságát (amíg víz nem éri), nem tűnt fel,hogy pluszban szárítana, az meg hogy mennyire véd... na hát azt sem tudom,mert hővédő nélkül soha nem vasalok hajat, és havi max 1-2x szoktam...szóval ezt nehéz megítélnem. Vasalás után szép fényes hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Csutak

2020. november 19.

Hosszú, fenékig érő és alapból egyenes hajam van (itt-ott hullámos csak), télen sajnos nem egyszerű szárítani, így már egy ideje hővédőt használok. Azt kell, hogy mondjam, elég jó kis termék. Egyenesre tudom szárítani a hajamat (bár azért a homlokomnál a begöndörödő részt ki kell vasalnom) és ez legalább három napig így marad hajmosás után. Nem zsírosít, selymes és puha lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Catmasin

2020. október 26.

Tök jó cucc. Iszonyatosan erős, vastag szálú, hullámos hajam van. Ez a tipikus bokor-cirokseprű keresztezése. Lapvassal se marad meg az egyenesség, fül mögé tűrve fél óra alatt megtörik, kivéve evvel. Akinek ragacsos az túl sokat használ. Nekem rengeteg hajam van és a 2 pumpa is sok, ha nem tudom rendesen eloszlatni, így szintén ragacsos marad néha, de ez nem a termék hibája és még ilyenkor is remekül kiszárad a hajszárítóval. Az egyetlen hibája az alkohol benne illetve a személyes problémám az maga a márka és az állatkísérlet. Lecserélném emiatt, ha találnék hasonló terméket helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

ani93

2020. május 31.

Nekem nagyon nem vált be. Ragacsos érzetet hagy az illata sem jó. A hővédő hatásáról nem tudok írni mert használok egy másik hővédőt is. Van még az alján de nagyon várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Zoedobi

2020. május 10.

Aki ezt lecsillagozza, rosszul hasznalja. Ilyen szog egyenes az alapbol hullamos, derekig ero hajam max fodrasz utan van. SZÖG egyenesre tudtam szàrítani/vasalni a hajam, negyed annyi ido alatt mint altalaban :) gyonyoru fenyes, egeszsegesen csillogo a hajam.
Hajmosas utan 2-3 pumpanyit eloszlatok a hajamon, a toveket elkerulom, es utana keresztulfesulom meg nedves hajon mielott szaritani kezdem. Nagyon elegedett vagyok, olcso is es gyakran akcios a rossmannban

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

Doori61

2020. január 26.

Megosztja a véleményeket ez a termék, az biztos. Amióta az eszemet tudom, vasalom a hajam, így minden hajravaló/hajsimító/hajmegújító (és még sorolhatnám) tutifix, hogy nálam otthon landol. Nem mostanában vettem, vártam vele picit, hogy véleményezzek.
Amit észrevettem, hogy sokan valószínűleg rosszul alkalmazzák. Ki kell tapasztalni, az biztos, de egészen megéri. Tudni kell, hogy rengeteg (és ez alatt tényleg rengetegre gondolok) hajam van, ami vastagszálú. Hajmosás után, törölközőszáraz hajra viszek fel MAXIMUM 2 pumpálásnyit. Ha ennél többet tennék, egy nagy ragacsos madárfészek lenne a fejem tetején. Ezt rendesen beledolgozom, majd pár perccel később szárítom és vasalom. Ezzel a módszerrel 3 egész napig egyenes a hajam. Szerintem tovább is bírná, de annyit már nem bírnék ki hajmosás nélkül.
Összességében NEKEM bejött, valóban segít a tartósság megőrzésében, az illata kifejezetten tetszik, egyszerűen csak ki kell tapasztalni a megfelelő mennyiséget belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

KAndiiii

2020. január 9.

Hajsimító hatása az nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Hajsimító hatása az nincs.

blondiebunny

2020. január 2.

Kellemes illatú és állagú kis krém, nem is ragacsos. Szépen véd. Sajnos simító hatást nem igazán tapasztaltam rajta. Vasalás után (ha keveset, ha sokat kentem előzőleg fel) pici köd, és máris bongyor&szénakazal a hajam. Persze nem kell azért tőle csodát várni, pláne, hogy erősen igénybevett (szőkített és vasalt) hajam van, ezért csak 1 csillagot vonok le. Összességében nem hatástalan, egész jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

tinkywinky13

2019. december 12.

Szönryű :( A hővédelemről nem tudok véleményt mondani, mert néhány alkalomnál nem használtam többször, annyira ragacsos, kusza és száraz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Alizka

2019. november 17.

Nem mondom, hogy rossz, mert kezelhetőbb a hajam tőle, akkor is ha nem vasalom, ha pedig igen, könnyebb vele dolgozni. Viszont nagyon szárít. Legalábbis nyáron, egy huzamosabb ideig tartó használat után ezt tapasztaltam. Lehet, hogy ennek a nap, a légkondi is az oka, mindenesetre leálltam a használatával. Elfogyasztgatom, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.