L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Hajformázók

Hővédő (230°C-ig) és simító szérum hajra. Szilikonmentes, acai gyümölcs kivonattal dúsított formula, 24 órás párataszító hatással.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gretabodolai

2022. január 5.

Nemrég vettem meg, mert jókat olvastam róla, de sajnos csalódás volt az egész. 2-szer használtam, de mindkét alkalommal borzalmasan elzsírosította a hajamat (pedig 3-4 nyomásnyit használtam hajmosás után), a hajvégek nagyon kezeletlennek és száraznak tűntek, fénye nincs is, kifésülni borzalmas volt, rettenetesen tört az egész, pedig 2 hete voltam fodrásznál, aki szépen rendbetette előtte a hajam. Sajnos nálam ez 1 csillag. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

Jassza

2021. november 24.

Brutálisan sok,vastagszálú,kezelhetetlen hajam egyszerűen egyenes lett tőle hajvasalás után. Nagyon szerettem, az egyetlen,melyet használja sikerül formázni a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

asszembocicsoki

2021. október 11.

UPDATE No.2:
REVELÁCIÓ!!! Hanyagoltam a használatát az elmúlt 3 évben, de nem is értem miért...azóta annyi mindent kipróbáltam, sokkal drágábban is és még mindig ez a legjobb "hajszelidítő" amit életemben próbáltam. Most úgy érzem élni sem tudnék nélküle, szanaszét van száradva a hajam (általános xerosis okán...) és a párás időben azonnal "robban". Ezzel nem lesz szétálló banyahajam....köszi L'oreal :))

2018.06.29.:
A hivatalos használati utasítást követve tökéletes eredményt ad! Először nedves hajra kell felkenni (ekkor még többet elbír), majd hajszárítás és utána még egy leheletnyit kell használni (inkább már csak a végekre) és úgy hajvasalás. Szuper rakoncátlan, töredező és párára érzékeny a hajam, de ezzel SZINTE mindent kibír. Gondolom igazán tartós akkor lenne a végeredmény, ha szilikonos lenne. Én viszont a szilikon hiánya miatt még jobban értékelem. :) Így 5 csillag!

UPDATE: mindent azért nem bír vele a haj...nyilván ez nem is várható el egy szilikonmentes terméktől, de azért a kezdeti lelkesedést már elhagyva levonok egy csillagot..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

UPDATE No.2:

2018.06.29.:

Amiel

2021. július 14.

Nekem nagyon bevált!
Elhasznátam már belőle egy egész flakonnal, újravevős.
Száraz vagy majdnem száraz hajra viszek fel kb 3-4 pumpálásnyit (vastagszálú és sok hajam van). Eloszlatom simán és aztán kivasalom a hajam. Gyakorlatilag a következő mosásig tart az egyenesség és a hajgumi sem töri meg a hajam.
Szeretem az illatát is, nekem abszolút kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

Nekem nagyon bevált!
Elhasznátam már belőle egy egész flakonnal, újravevős.
Szeretem az illatát is, nekem abszolút kedvenc lett.

Szjohanna

2021. április 16.

Szeretem, már egy fél éve használom minden hajmosáshoz két pumpálásnyit és még a fele megvan. Fényesebb és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam, ami alapjáraton kócolódós, szálas és fakó. Nekem nagyon bejön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Rka

2021. március 10.

Én nagyon megszerettem, mert tényleg könnyű elérni azt a tipikusan 'fodrász utáni rugalmasan, fényesebb egyenes' hajat, ami két nap után is tök jól néz ki és egyenes (Lépcsőzetes, tépett a kezelhetőség miatt a relative hosszúnak titulált hajam). Nélküle a legtürelmesebb hajszárítás, vasalás ellenére is szálkásabb, seprűsebb marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

puderpanda

2021. március 5.

Nekem tetszik ez a szérum, de semmi extra. Hajszárítás előtt oszlatok el belőle 2 pumpányit a derékig érő, sűrű hajamon. Az illata nagyon finom, az állaga tényleg ilyen gélszerű. Használat után sokkal könnyebb kifésülni a hajam, az igaz, viszont a tapintásán és kinézetén nem tapasztaltam változást (a TRESemmé hővédőspray-kkel viszont szemmel látható hatást tapasztaltam), így szerintem nem fogom újravenni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

fairynorah

2020. november 25.

Friss: a hajzselé jelleg miatt kipróbáltam mit csinál a hullámos hajammal hajvasaló NÉLKÜL- jobban megtartja a hullámaim, mint a konkrét hajzselém 😃

Olyan hővédőt kerestem amiben nincs szilikon, illetve a lehető legkevesebb alkohol van benne, a vasalás pont elég szárító hatású a hajamnak :D Olcsó hajzselé illata-állaga van, nem éppen a kedvencem, de elviselem. Használata után a hajam a szokásos ideig őrzi meg a simaságát (amíg víz nem éri), nem tűnt fel,hogy pluszban szárítana, az meg hogy mennyire véd... na hát azt sem tudom,mert hővédő nélkül soha nem vasalok hajat, és havi max 1-2x szoktam...szóval ezt nehéz megítélnem. Vasalás után szép fényes hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Csutak

2020. november 19.

Hosszú, fenékig érő és alapból egyenes hajam van (itt-ott hullámos csak), télen sajnos nem egyszerű szárítani, így már egy ideje hővédőt használok. Azt kell, hogy mondjam, elég jó kis termék. Egyenesre tudom szárítani a hajamat (bár azért a homlokomnál a begöndörödő részt ki kell vasalnom) és ez legalább három napig így marad hajmosás után. Nem zsírosít, selymes és puha lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Catmasin

2020. október 26.

Tök jó cucc. Iszonyatosan erős, vastag szálú, hullámos hajam van. Ez a tipikus bokor-cirokseprű keresztezése. Lapvassal se marad meg az egyenesség, fül mögé tűrve fél óra alatt megtörik, kivéve evvel. Akinek ragacsos az túl sokat használ. Nekem rengeteg hajam van és a 2 pumpa is sok, ha nem tudom rendesen eloszlatni, így szintén ragacsos marad néha, de ez nem a termék hibája és még ilyenkor is remekül kiszárad a hajszárítóval. Az egyetlen hibája az alkohol benne illetve a személyes problémám az maga a márka és az állatkísérlet. Lecserélném emiatt, ha találnék hasonló terméket helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.