L'Oreal Paris

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. október 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrlágyító hatóanyagokkal a száraz és érzékeny bőr tisztítására. Maradéktalanul eltávolítja a szemről és az arcról a vízálló sminket is.

Fifi13

2018. május 22.

Igen, a sminket valóban eltávolítja. DE! Annak ellenére, hogy rá van írva, hogy az erős szem sminket is eltávolítja iszonyatosan csípi a szemet. Gondoltam oké, ez nem baj akkor oda nem használom. Viszont annyira csípte, irritálta a bőrömet is, hogy másnap reggel égési sérülés szerű foltokat okozott a mosolyráncaimnál. És tegyük hozzá egy érzékeny bőrre való termékről van szó!!! Én nem szeretek semmit kidobni, ha már egyszer megvettem, de ezt tuti, hogy nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

googles

2017. október 10.

Működik és nem gáz ez a lemosó szerintem. Viszont feltettem eladásra a családi példányt, nálunk a habok mennek, száraz bőr ide vagy oda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

Aanyta

2017. augusztus 30.

Először megvettem, utána olvasgattam véleményeket! Hát bevallom féltem tőle, de nálam jól teszi a dolgát! A szemeimet és a bőrömet sem csípi. Viszont a használata után olyan mintha valami filmréteggel lenne bevonva a bőröm. Emiatt 4 és 5 közé tenném, akkor marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

dalmuska

2017. április 13.

Pont elfogyott a kedvenc Helia D-s arctisztító tejem, a Tescoban pedig nem volt, csak ez a L'Oréal-os, szóval ezt használom már egy hete. Én először micellás vízzel távolítom el a sminket, ezután használom ezt a tejet. Valóban eltávolítja a sminkmaradványokat, a maradék szennyeződést, csak hát, ami baromi nagy negatívum és amiért nem hiszem, hogy újraveszem az az, hogy csíp. De nem is a szememet, hanem a bőrömet. Jó, lehet, hogy ez azért van, mert az utóbbi időben sok pattanás borította be a homlokom, pofim, viszont akkor is visszatérek a nagy Ő-hoz, a Helia-s tejhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

acsewy

2017. március 8.

nekem könnyen leszedi az erős szemsminket is és nem irritál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

nekem könnyen leszedi az erős szemsminket is és nem irritál

TaBePa

2016. október 11.

Szerintem szépen teljesít, jól leszedi a sminket, finom illata van, krémes. Vattapamaccsal használom. 1 csillagot azért vonok le, mert használom szemre, és ha belemegy, akkor nagyon csíp-ami lássuk be érzékeny bőrre ajánlott terméknél, ha feltüntetik, hogy szemre is használható-eléggé kérdéses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Stefi

2016. július 27.

Elhasználgatom. A szememről úgy távolítom el a sminket, hogy nyomok egy borsónyit az ujjamra azt pedig belemasszírozom a szemembe, aztán a vattapamaccsal letörlöm a feloldódott sminket. Sajnos ha nem öblítem le belemegy a szemembe és konkrétan nem látok csak homályosan :o ráadásul csíp is, de mivel este mosom le a sminkem, már megyek is aludni és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

Juuice

2016. május 10.

Nem volt e kedvenc sminklemosóm, sem a kedvenc tejem. Tetszett a kiszerelése, meg ezek a szögletes formák, de a smink eltávolítás az nem megy neki teljes egészében. Valamennyit leszed, de nem mindent. Az illata nagyon kellemes volt, azt szerettem. Tegnap fogyott el, nem egy ilyen lesz a következő. Nem volt rossz, de tökéletes sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

NikiB

2016. február 8.

Imádom!❤️Évek óta ezt használom a szememen levő vízálló smink eltávolítására! Nekem teljesen bevált! 👌❤️ Csak ajanlani tudom! Sokáig elég mivel én a szememre használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Csdana

2016. január 19.

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele. Müllerbe vettem akciósan már jó pár hónapja és még mindig a fele megvan. Nekem nem csípi a szemeimet, szépen lehoz minden sminket. Egyértelmű az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.