L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mattító hatású fedőlakk

HelloSziaIvett

2020. június 3.

Nagyon szerettem, viszont zavart, hogy hiába hagytam teljesen megszáradni a színes lakkot alatta, valahogy mindig hozott le a színéből valamennyit, aminek a következménye lett, hogy az alap színtelen fedőlakk rózsaszínűvé vált. Nem tudom hogy ez a színes lakk vagy a fedőlakk hiányossága, de ezért csak négyes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Tigercat_haters

2016. január 30.

Tartósabbá teszi a lakkot amire felkenem,viszont a matt hatás tènyleg elèg hamar lekopik,ettől függetlenül nagyon szerettem,sajnos elfogyott.Ha le lesz árazva biztos,hogy ujraveszem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

TheGirl

2015. április 13.

Nagyon szépen lemattítja, és villámgyorsan szárad. Azonban azt kifogásolom, hogy hamar lekopik a matt hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 13.

aniim

2015. március 29.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, kicsit drágának tartom, de nagyon megéri. Gyorsan szárad és ennél tartósabb körömlakkal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Rita11kocsis

2015. március 25.

az ára mindenképp mellette szól. mindent tud amit egy 1500ft-os lakktól várunk. viszont 2 réteg kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

umpalumpa

2015. március 11.

Jópofa dolog ez a mattítás. Sztem igazán úgy mutatós, ha nem az egész körmöt kenjük át, hogy kontrasztos legyen, bár egész körmön se kutya. Azt hittem egy rétegból megoldom, de 2 kell, h tényleg jó legyen és ne kopjon olyan gyorsan. viszont gyorsan szárad. Talán picit meghosszabbítja az alatta lévő szín élettartamát. De azért csak 4-est kap, mert fényes fedőlakkból elég szokott lenni 1 réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.