Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Komfortérzetet adó tápláló arckrém bőrpír ellen

1. Intenzív hidratálás: hidratáló glicerin molekulákkal gazdagított összetétele azonnal és fokozatosan hidratálja a bőrt.
  2. Bőrnyugtató hatás: bőrnyugtató tulajdonságairól ismert E-vitaminnal gazdagított ápoló összetétele azonnal enyhíti a feszülés jeleit és puhítja a bőrt.
  3. Kipirosodás ellen: édes mandula és kamélia olajat tartalmazó összetétele nyugtatja az érzékeny bőrt és csökkenti a bőrpír megjelenését.

Eredmények: a bőr azonnal tápláltabbnak érződik, a feszülés érzése enyhül. A bőrpír napról napra csökkenni látszik, a bőr visszanyeri komfortérzetét.

szofija

2016. június 23.

Alapvetően nem azért vettem meg mert nagyon érzékeny a bőröm, a T vonalam zsíros szokott lenni mint a nagyanyám marhapörköltje, de az orcáim egy ideje az esti sminklemosás arctisztítás (nem, nem vagyok rá érzékeny) láthatóan piros és sokszor hámlik is ott a bőröm, mióta ezzel kenegetem egy fokkal jobb, de csak estére használom (csak azon a területen) mivel egy elég nehéz krémről van szó. Azért adok 4 csillagot mert nem teljesen az én bőrtípusomnak való a krém, de amire vettem úgy néz ki használ :)

UP nem használom minden nap, már csak inkább arcradírozás után, akkor is csak estére, de használ :) nekem eltüntette a pirosságot, de csak éjszakára tudom elviselni mert nagyon nehéz krém, szerintem nappalra egyáltalán nem ajánlott főleg nem így nyáron mikor még a bőrünk is leolvad aztán még fényvédő sincs benne.. :D mindenesetre tetszik, hogy amire vettem arra jó és még irritációt se okozott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

szakszil

2016. április 28.

Borzalmas volt! bőrpír ellen érzékeny bőrre van ugye..de még pirosabb lettem tőle és viszketett nagyon az arcom égetet..brrr soha többet kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

TimiK

2016. január 23.

Érzékeny korpás-szeborreás bőröm van, és olyan krémet kerestem aminek nagyjából szépek az összetevői. Véletlenül kaptam őt le a polcról, összekevertem az egyik testvérkéjével. Nem bántam meg, az illata kellemes, éjszakára szoktam felkenni és reggelre rendbe hozza a bőrömet, különösen a szárazabb részeket.
T vonalon zsírosodik nagyon a bőröm, de ezután a krém után nem vettem még észre hogy másnap csatakokban folyna a homlokomról a zsír. Igaz késő ősszel kezdtem el használni, megnézném nyáron is hogy hogyan működik.
Már kinéztem egy másik krémet amit ki szeretnék próbálni, de nem zárom ki hogy egyszer még újraveszem ezt a krémet is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Avanindra

2016. január 17.

Akciósan vettem. Gondoltam L'oreal-lal csak nem lőhetek mellé. Tévedtem. Felkenés után totál kipirosodtam tőle. Én nem is értem... pedig pont, hogy pirosság elleni krém. Nagyot csalódtam. Ezer forintot se ér....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

abreka

2015. december 3.

A krem azt hozza, ami vartam tole. Ebben az arkategoriaban szerintem szepek az osszetevoi es nekem fontos volt, hogy illatmentes legyen. Hidratalni hidratal es ezen kivul nem varok tole semmit. Nappalra smink ala kis mennyisegben is kivalo, este bosegesebben kenem, de reggel az elso utam ugy is a furdobe vezet, hogy megtisztitsam az arcomat. Ezert az ezer forintert boven megeri, foleg ha nem szereted az emelyito krem illatokat, mint en :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

nnelli

2015. október 27.

Akciósan vettem a krémet, gondoltam egy próbát megér, véleményeket sajnos nem találtam róla sehol. Sajnos azt kell mondjam nem jött be. A krémet kimondottan érzékeny bőrre ajánlják, bőrpír ellen. Nos felkenés után elég rendesen kipirosodott tőle az arcom. Ezen kívül nem szívódott be teljesen, maradt a bőr felületén valamilyen réteg, amit én nem igazán szeretek. Lehet még 1-2szer megpróbálom, de nagyon úgy néz ki, hogy tovább kell adnom valakinek. Sajnos pont azt nem tudja, amire kitalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)