L'Oreal Paris

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2022. március 28.

• tökéletesen egységesíti az arcbőr tónusát és elfedi a bőrhibákat
  • fixálja a sminket és meghosszabbítja a tartását
  • sminkre és önmagában is használható
  • gyöngykivonatának köszönhetően világosítja az arcot
  • természetesen mutat az arcon
  • kiegyenlíti az arcbőr szerkezetét
  • nem szárítja ki az arcbőrt

5 árnyalatban kapható

L'Oreal True Match Arcpúder + ajándék ecset
Ár: 1800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hoembera

2022. január 25.

Porcelánbőrömre nehéz passzoló színű púdert találnom, a 2.N vanilla árnyalat pont illik hozzá. Kicsit krémesebb állaga van, nem pereg. A csomagolásban van egy kis tükör és szivacs, de én egy kabuki ecsettel szoktam felvinni. Felbontástól 24 hónapig jó a szavatossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

bambuszka

2021. március 31.

Szépen mattít, fényvédő fölé használom, ha nagyon csillogok. Igaz, nem használom minden nap, de alapos dupla tisztítás mellett nekem nem tömítette el a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

Tina84

2020. december 12.

Mivel hasonló márkájú alapozót vettem így adta magát hogy a púder is az legyen.A fedése nagyon szép, tartós és matt, de természetes hatást kelt. Egy nagy baja van, ami viszont eléggé nagy gond: borzasztóan erős miteszerképző. Annyira beül és eltömíti a pórusokat, hogy az botrányos. Rövid idő alatt elcsúfította az egész arcomat és csak nehezen sikerült visszacsinálni. Akinek akár egy darab miteszere is van, számítson rá hogy ettől sokkal több és sokkal látványosabbak lesznek. Más márka transzparens púderét használom azóta és érdekes módon attól semmi probléma nem volt, tehát ezzel van a baj. Senkinek se ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Candy21

2020. június 20.

Ez egy jó kis púder nem lesz maszk hatású az arcon van egy minimális fedése én sokszor csak magába használom úgy is szépen mutat
Nem mattít ja le teljesen a bőrt ami nekem kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Nem mattít ja le teljesen a bőrt ami nekem kifejezetten tetszik.

ALettah

2020. május 14.

Szeretem ezt a púdert, a fedése nem nagyon erős, de viszont tényleg mattít, és egységesíti az arcbőrt, nem hullik, nem hagy csíkokat. Alapozóval, vagy legtöbbször csak BB krémmel használom. Ár- érték arányban egészen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

allitse19

2020. május 14.

Szeretem ezt a púdert, a True Match folyékony alapozóhoz vettem. Felvitele után nem foltosodik az alapozóval együtt, természetes hatású. Nem teljesen mattítja le az arcot, hagy egy kis egészséges bőrfényt, ami miatt nem lesz maszk hatása. Ecsettel viszem fel, a pamacsával nem merem,mert azzal minden púder foltosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Ingi

2020. április 17.

Osztom a véleményeket. Már a másodikat használom belőle, eddig az egyik legjobb púderem (ha nem a legjobb), pedig nem egyszerű a bőröm (jutott mindenből, pirosság, vízhiány, zsírosodás, tág pórusok, stb...:D). Tartós csomagolás, praktikus tükörrel és kis szivaccsal (bár én inkább ecsettel viszem fel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Kicsicsajbi

2020. január 15.

Szuper kis termék.
Külön tetszik, hogy a hátuljában van egy pici sminktükör és egy pici púder párna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Szuper kis termék.

Fruzsiii

2019. december 29.

3 éve használom napi rendszerességgel,nagyon szeretem,szuperül mattítja a bőröm,és nem tömíti el a pórusaimat,nagyon szép bőrképet varázsol percek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

champagneglitter

2019. december 15.

7 éve csak ezt a púdert használom és semmi pénzért nem cserélném le. Annyira gyönyörűen selymessé és egyenletessé teszi az egész arcomat, amit más púder soha nem tudott (ezen az árkategórián belül). Az idők során BB krém és alapozó felé is használtam, mind a kettővel tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.