La Bastidane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Füge és citrom testpermet.

Kiszerelés: 50ml

2014. április 23.

A leírásban rosszul szerepel a kiszerelés, 100 ml-ben kapható, nem pedig 50-ben.

Szerintem ez egy nagyon jó testpermet, nem túl zöld és nem túl édes benne a füge, hanem olyan pont jó, mint Nicolai Fig Tea parfümjében. Csak itt nem teás akkordokkal társul, hanem citrusos-mentással. Igaz, hogy nincs nagy hatósugara az illatnak, és az is igaz, hogy nem a legtartósabb, na de ez egy testpermet, nem is várhatunk tőle EDT/EDP tartósságot és hatósugarat. Testpermethez képest pedig szerintem a 2,5 órás tartósság jó (nyilván bőrtípustól is függ, de rajtam kb. ennyi az élettartama). Gyakrabban kell fújkálni, ha az ember egész nap érezni szeretné. De így legalább van esély rá, hogy el is használjam a 100 ml-t. :-) Szerintem ezt meleg nyári napokon, kirándulásokon, és itthon fogom elhasználni, vagy amikor nem vágyom fajsúlyosabb illatra. Mert valamilyen illat viszont mindig kell legyen rajtam, nálam ez létszükséglet. A Marionnaudos akcióban 2660 forintért vettem, ami nevetséges ár. Régebben már illatoltam, és tetszett is, de a teljes, 6500 forint körüli árat akkor soknak tartottam egy testpermetért, utána meg jó ideig nem jártam Marionnaud közelében, és lett más illatszerelem. De tegnap megláttam a kiárusításos kosárban, és ennyiért nem hagyhattam ott, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

cirmok

2013. augusztus 9.

Anyukámnak vettem ajándékba egy-két évvel ezelőtt, és nagyon-nagyon szereti. Anyukám hatvanon felüli, és most éppen egy pici alföldi faluban él, kerttel-természettel, ahol egyszerűen nem férnek el (vagy hogy is mondjam) az erősebb, tartalmasabb parfümök (én sehová sem megyek az enyéim nélkül, de mindig azt veszem észre, hogy ki sem veszem őket az utazótáskából). Ez a testpermet nagyon illik a személyiségéhez is és a környezethez is: visszafogott, egyszerű üveg, könnyű, természetközeli illat, ami inkább elillan, mintsem rátelepszik a viselőjére. Tényleg túl van árazva - de az Anyukám boldogan használja: kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

albertinablogg

2012. október 5.

Igen, én 2500Ft-ért vettem meg, de akkor sem tartott sokáig. Nyáron kis frissítésnek megteszi, de nem igazán érezhető 15 perc elteltével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium PCA

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.