La Mer

Ár:   31 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Hamarv, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. május 17.

Ár:   31 490 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2022-ben megújult összetétel!

Tengeri algát és fehér gyöngy port tartalmaz, amely gyengéden fiatalítja és energetizálja a bőrt, hogy annak üdébb és egészségesebb kisugárzása legyen. A Miracle Broth™ feltölti a bőrt értékes hatóanyagokkal, miközben hidratálja és energetizálja azt.

La Mer The Cleansing Foam 30ml
Ár: 5870,-Ft , Eladó: naibar
Állapot: Új, dobozban, Helyszín: Budapest - II. kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapest, vagy foxpost (+1499,- Ft)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eva06

2024. február 22.

Egy zöld, számomra inkább krémes állagú arctisztító (összehasonlítva az eddig használt hab állagúakkal). A luxus arctisztítás mellett egy kis hidralátást is ad, de mintha maradna egy réteg az arcon lemosás után. Nem tudom, hogy ezt a réteget az arctisztító húzza rá vagy egy zsírréteget nem tisztítja le. Számomra nem ad csikorgó érzést, ami a zsíros bőröm miatt lehet. Négy pont az ára miatt, azért jóval olcsóbban is lehet ilyen kaliberű arctisztítót kapni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 22.

andiriri

2022. május 3.

Évekig a Chanel La Mousse arctisztítót használtam, nagy kedvencem, de valamiért itthon néha akadozik a készlet, hol lehet kapni, hol nem. Erre próbáltam megoldást találni, hogy valami nagyon hasonló állagú és hatású arctisztítót keressek, mert az én arcomnak csak az a jó. Jelentem, megtaláltam! Ennek teljesen ugyanolyan az állaga, hála égnek a hatása is, ugyanaz az érzés a használta után (csikorgó tisztaság), ugyanannyi kell belőle stb… Annyi a különbség, hogy ennek zöld színe van, és hosszú távon úgy veszem észre, hogy a Chanelhez képest még egy kis plusz táplálást is kap tőle a bőröm. Maga a tökéletesség! Úgyhogy nagyon-nagyon örülök!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

laracroft

2021. december 24.

Úgy vagyok a La Mer termékeivel, hogy vagy nagyon bejönnek, vagy semmi extra. Sajnos ő az utóbbi kategória. Szérum mellé kaptam ajándék mintaként egy kis 30 milist, és mivel a ZO Skin termékeket használok (iiiiiiigen, La Mer szérummal kombinálva, de ha egyszer imádja a bőröm..?) nem vártam tőle csodát, és sajnos messze le is maradt az általam használt lemosótól. Nem csak akkor csíp veszettül, ha az ember szemébe jut egy kicsi, hanem akkor is, ha a nagy habzás közepette az orrába, és ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ezzel sikálom az orrom belsejét, vagy felszívom az orromba és buborékot fújok vele, csak pusztán véletlenül egy kicsi odakerül.
A tisztító hatásról: megmosom vele az arcom. OK, sminket leszedi, de furán csikorgós érzetet hagy maga után, és olyan, mintha a faggyút, stb. nem mosná le. Éreztem már ilyet, egy kellemetlen érzés, mintha maradna egy réteg a bőrömön. Megmosom még egyszer, Foreo Lunával. Az eredmény ugyanaz, csak jobban habzik, így aztán jön az "orromba kerül és csíp" probléma. Aztán előveszem a tudatos bőrápolók rémálmát, a dörzsikesztyűt, na azzal legalább letisztít mindent, de még így is marad egy csikorgós érzet és egy enyhén húzódó bőr utána (bár az lehet a dörzsikesztyű hibája is).
Nem szeretek "lehúzni" terméket, de ennek sajnos a tisztító hatása nem jött be, könnyen irritál, és irtó drága, úgyhogy bár 30 milis kis mintát eladni nem szívesen adok el, de kidobni még annyira szívesen se dobok ki, úgyhogy majd felteszem valami jelképes összegért, aki szereti a lemosót, annak utazókiszerelésnek tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 24.

SATIN

2021. január 18.

Szépen lemossa a sminket (utána micellás arcvizet használok, mint minden lemosó után). Egy kis polírozó hatás is érezhető. A nyári időszakban mindenféleképpen szükséges a hidratáció utána. Kellemes, nyugtató illata van, és kevés is elég belőle. A kis kiszerelést vettem meg belőle. A La Mer egyik előnye, hogy több termékük elérhető kis kiszerelésben, akciósan is megéri beruházni rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 18.

Cseniko

2021. január 3.

Kis kiszerelésben vettem meg a micellás víz mellé kettős tisztításhoz. Ez is szuper ahogy a micellás víz is, kellemes az illata és megbocsátható is neki a parfüm, hiszen úgyis lemosós termékről van szó.
Az ára horror, de tényleg csodás, tiszta, pihe puha bőr marad utána.
Találtam sokkal megfizethetőbb alternatívát erre a lemosóra és a mici vízre is, de megértem ha valaki marad ennél a kombinációnál👌🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Az ára horror, de tényleg csodás, tiszta, pihe puha bőr marad utána.

mascara96

2020. december 16.

Számomra tökéletes ez az arclemosó. Nem szárít, nem okoz irritációt. Hidratáló használata nélkül is puha bőrt eredményez. Egyetlen egy gond van vele az az ára. Érdemes kuponnapokon vásárolni, ha valaki esetleg beruházna rá. A hatása nekem 10/10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Hamarv

2018. február 13.

Csodálatos, nem véletlenül áll külföldi oldalakon 4.8-4.9-es osztályzaton.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Csodálatos, nem véletlenül áll külföldi oldalakon 4.8-4.9-es osztályzaton.

Antioxidánsok: Tocopheryl Succinate, Caffeine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Calcium Gluconate, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Trehalose, Butylene Glycol, Sodium PCA, Urea
Vitaminok: Niacin

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Térfogatnövelő segédanyag.

A réz-glükonát a glükuronsav rézsó formája, amely a hialuronsav építőköve. Az összetevő segíti a víz és más anyagok bőrön belüli szállítását, illetve valószínűleg elősegíti még a sejtregenerációt és a sebgyógyulást is.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Aloe vera növényből származó kivonat. Előállítása során a tiszta vizet az aloe barbadensis levél nedvével dúsítják. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Kókuszdióból származó foszfolipid, mely a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habzást elősegítő és antisztatizáló hatással bír. A gyártó szerint nem csak kiméletesen tisztít, de széles spektrumú antimikrobális hatással is bír. Az összetevővel elsősorban gyengéd lemosókban, babasamponokban- és törlőkendőkben találkozhatunk.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Színező anyag. (Zöld)