La Perla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml

2013-ban piacra dobott illat, amely a 2011-ben debütált La Perla Divina edt nőiesebb és intenzívebb kiadása.

Illatjegyek:

Fej: Kir Royal

Szív: heliotrop, narancsvirág

Alap: szantál, pacsuli

Fújós - La Perla Divina EDP
Ár: 1500 ft/5 ml, 2500 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Bigris

2019. július 18.

Nagyon vártam, hogy hozzájussak pár ml fújóshoz a jó értékelések miatt. Nem rossz. Kellemes, de semmi jelentős. Nekem kicsit jellegtelen. Az előző véleményekkel ellentétben nekem éppen, hogy biztonsági tucatillatnak tűnik, akár egy olcsó mainstream illat. Ráadásul gyengének is érzem. Tényleg közel kell jönni ahhoz, hogy valaki érezze rajtam (én szeretem a csíkhúzós parfümöket). Nagyon sokat dob rajta, mikor a leszáradásában megjelenik a szantál, ami nagyon szépen keveredik a gyümölcsös, virágos jegyekkel. Onnantól már inkább tetszik. De számomra akkor is megmarad egy kellemes, de jellegtelen, biztonsági illatnak. Ezt fújom, ha kellemes illatra vágyom, de nem akarok csíkot húzni magam után. Elnézést mindenkitől a véleményemért, aki szereti ezt az illatot. Ez az én személyes preferenciám, és nem minősít senkit, aki szereti. Szerencsére különbözőek vagyunk különböző orral, ízléssel és bőrkémiával megáldva. És ez így van jól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 18.

Timi8

2018. július 27.

Én nagyon imádom! Az edt-jéhez még nem volt szerencsém de arra is nagyon kìváncsi vagyok.
Vásárlás mellé kaptam egy nagyon kedves Krémmániás kolleginátòl ebből 10ml-t ajiba. Nem volt megìrva az üvegcse, holott nekem rögtön az 1.felfùjás után szerelem lett. Majd' megevett a fene, mindenáron ki akartam találni, mit tartalmaz az üvegcse. Addig zaklattam szegény eladòmat e-mailben, mìg utána nem járt, miből ajándékozott nekem. Ez ùton is hàlás köszönetem! (No, de nem véletlenül félek fufut kapni ajándékba, mindìg lehetséges egy potenciális szerelem, ùj üveges parfümre egy kis be nem tervezett kiadás...ugyebár. ) Azòta már egy kis üveggel sikerült beszereznem belőle, ùgyhogy boldogság van, csak már nézegetem a nagy kiszereléseket is!
Amùgy az illatròl: rajtam csak közepesen édes, kifejezetten aranylòan gyümölcsös, likőrös-balzsamos, kerekded illat. Őszies, a felfùjást követően nem sokat alakul az illat viszont finoman de fokozatosan puhul. Tartòsságával sincs gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

GNóri

2017. december 25.

Édeskés, gyümölcsös kis kedvesség, abszolút biztonsági játékos, ajándékba is adható nyugodt szívvel. A narancsvirág visz bele egy kis fanyarságot, cuki az üvege is, de tényleg nem túl kiemelkedő alkotás, nem olyan régen illatoltam, és már nem is igazán emlékszem rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

pomme

2017. március 18.

Jobb, mint az EDT, de sajnos én ehhez sem vagyok elég felnőtt. Nagyon akartam őket szeretni, de maradok a gyümölcsös és az ehető illatoknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

SSSAAA

2017. január 1.

Még csak annyit, hogy ahogy Boszi is írta egy másik véleménynél, ez a parfüm valóban istennő. Imádom.

Rendkívül tartós, nagyon finom édeskés illat, leszáradásában picit emlékezet számomra a Cavalli Just Goldra, de ebben van még valami plusz likőrös, gyümölcsös illat. Nem hallottam még erről a márkáról, csak itt olvastam róla, az itteni vélemények alapján rendeltem, de bizony felkeltette az érdeklődésemet a többi variánsa iránt is, mert nagyon megfogott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Dormir

2016. augusztus 6.

Az első benyomás nem egetrengető. Javára írható, hogy nem tucatillat. Édeskés,de felnőtt, jól nevelt, diszkrét. Én egy fokkal töményebbnek, sűrűbbnek képzeltem. A szantál lágy krémes alapján lengedeznek a virágok,picinyke likőrrel.
Mintha visszafogott, dús, luxustestápolót kentem volna fel magamra, és arra fújtam volna egy enyhén virágos, lágy illatot.
Nekem egy fokkal jobban tetszene, ha cukrosabb, likőrösebb, csábítóbb lenne, és nem szaladna bele a tisztaságillatba.
Pár nap használat után még erősebben krémesnek érzem. Van benne valami nosztalgikus, valami ultra nőies, valami melankolikus. Valahogy szeles, hűvös, szellemjárta helyen finom ,puha kasmírpulcsiba burkolózó nő jut eszembe róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 6.

egyboszorka

2016. július 2.

Semmi kiemelkedő, semmi egyedi, semmi meghökkentő, semmi nóvum, semmi extravagancia, kecmec és cécó, hogy váratlan csavarról már ne is regéljünk. Csak és szimplán egy bitangjól összetákolt, csodálatosan gyümölcsösen enyhén fűszeres vaníliás Y- kromoszómamágnes...Azt pedig nagyon....

Ha mindezeken felül valakit még édekel más is, akkor azért kiegészítésként megjegyezném, hogy kortalan és nagyon nőies, de inkább hidegebb időben bontakozik ki igazán. 100 ml- hez 7500 forintért jutottam hozzá, az első próba és az itthoni férfiúi reakciók után azonnal követte őt a második üvegcse a szimmetria kedvéért. Szép illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.