La Perla

Ár:   7060-57 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. március 9.

Ár:   7060-57 090 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml

A La Perla olasz fehérneműgyártó cég 2012-ben debütált új illata. A gyártó az illatot a spontán és szabadszellemű fiatal hölgyeknek ajánlja.

Illatcsalád: ciprus- gyümölcsös

Fejjegy: rózsabors, málna, körte

Szívjegy: rózsa, ibolya, ciklámen

Alapjegy: szantál, pacsuli, ámbra

GNóri

2017. július 27.

A klasszikus La Perla a nő, ő pedig a kis fruska. A kifinomult képek miatt valami nagyon elegáns, nőies, pihe-puha, púderes-rózsás illatot vártam. Ehhez képest egy olyan illatot kaptam, ami abszolút a mai trendbe illeszkedik: nagyon édes, krémes, rózsás illat, amiben van egy kis szúrósság. Hasonló illatvilág, mint például a CH VIP Rosé. Nem rossz amúgy, csak nekem messze van a különlegestől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

alizee

2016. július 4.

finom, egyszerű rózsás púderesség, legalábbis rajtam. nincs túlbonyolítva ami nem is baj. igazi tavaszi bájos nőcis (nem lányos!) parfüm, olyan mint egy lenge púderrózsaszín maxiruha. akkor fújom magamra amikor pont ezt a könnyed romantikus érzés kell, pedig ez tőlem távol áll mégis sokszor vágyom az illat után. megvett kilóra az tuti :) egy baj van vele rajtam nem túl tartós, max 4 óra és újrafújás szükségeltetik mert teljesen eltűnik. ezért csak 4 pötty...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

egyboszorka

2016. március 7.

Három kisfiam van, nem tudom, kinek fogom továbbadni a parfümmániámat, nem is biztos, hogy szükséges, persze. Nem tudom, milyen egy anya- lánya bevásárlódélután, közös parfümpróba, az igazán lányos dolgokról való eszmecserék. Egy picit sem bánom, megoldom magam a fenti tevékenységeket, a srácokkal meg irány a legósor, a focipálya, a tévés meccsek éjjel is, együtt az összes itthoni Y kromoszómással, semmi hiányérzetem nincs, ez így tökéletes. Amikor ezt a parfümöt először megláttam, hatalmas lelkesedéssel megrendeltem, hiszen az én örök imádott La Perla parfümöm flankere ennyit minimum megérdemel, meg lehet, hogy amúgy is tetszene. Tetszik, de nem az anyaillat miatt. La Perla ugyanis utolérhetetlen, ennek a parfümnek annyi a köze hozzá, mint mondjuk nekem Amal Alamuddin Clooney- hoz, közöttünk a jog az egyetlen kapcsolódási pont, köztük pedig a név...Elkezdtem hasonlítgatni őket, nem ment. La Perla klasszikus, elegáns, érett, nőies, és nagyon erotikus illat rajtam. In Rosa? Friss rózsaborsos, pikáns kezdet után egy igazi gyümölcsös virágos, nagyon üde, nagyon tiszta, de mégis édeskés, kedves, fiatalos, elegáns, és legfőképpen nagyon egyedi, nem egy agyonismert illat. Anya- lánya a két parfüm. Ha lenne leánykám, és abban a korban lenne, amikor már a minőségi dolgokat keresi a " Celeb- barbi- ilyenolyan- kitudjaki " illatok helyett, a La Perla In Rosa parfümöt venném meg neki, legyen ez az " első igazi". Innen elindulva aztán nagyot a későbbiekben sem lehet hibázni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.