La Prairie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: narancsvirág, galbanum, nárcisz ,rózsa, írisz, szantál,ámbra

Vaslady

2017. május 6.

A kifújáskor fejbe kolintott,ugy éreztem magam,hogy mindjárt elájulok.
Gondolataimban az járt,hoppá egy újabb szörnyszülött,és lövöm is neki be kapura az 1 pontot.
MInden fázisában szeretem meg illatolni az illatokat,nekem ugyanolyan fontos a kezdeti,a középrész,és szeretem órák mulva is megcsodálni.
Persze nem minden illatnál van mit :-D
Középfázisban már egy szép illat,virágos,amolyan kellemes tipus.
Nem hivalkodik,nem kiabál,csak csendesen kisérgeti a gazdáját.
Nekem igy elsőre nem lett szerelem,de nem is akarom lehúzni,mert nincs miért.
Kap szépen 4 csillagot,ugy gondolom,ez méltányos :)
Még annyi,hogy lehetne sajnos tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

A kifújáskor fejbe kolintott,ugy éreztem magam,hogy mindjárt elájulok.
Persze nem minden illatnál van mit :-D
Középfázisban már egy szép illat,virágos,amolyan kellemes tipus.
Nem hivalkodik,nem kiabál,csak csendesen kisérgeti a gazdáját.
Nekem igy elsőre nem lett szerelem,de nem is akarom lehúzni,mert nincs miért.
Kap szépen 4 csillagot,ugy gondolom,ez méltányos :)
Még annyi,hogy lehetne sajnos tartósabb.

zuzmano

2016. december 16.

Egy kedves ismerősöm használja! Ezért kipróbáltam én is! Előttem írták hogy friss illat rajtam nem! Az elején galbanum elég erős de aztán szelidűl és élőjönnek a finomságok! Kis rózsa kis írisz majd a végén púderes lecsengese van. Nagyon más mint amit szeretek de újra fogom próbálni mert nagyon vonz a világa!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 16.

Krisztocska

2016. március 4.

Ez az egyik legelképesztőbb illat, amihez szerencsém volt. Kifújáskor egy valódi zöld illat, amit annyira nem kedvelek alapból. Aztán ahogy telik az idő jön a meglepetés, mert egy hihetetlenül lágy, púderes tisztaságillattá alakul, aminek nem sok köze van a fejjegyhez. Nekem az ugrott be, hogy 2in1. :D Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 4.

Lola21

2013. június 18.

Zöld , friss,energikus, ropogós és üde:) Határozott karakteres illat, nagyon hasonlít a Chanel No.19-re, de sajnos a tartóssága nem az erőssége:(.
Aki nem szereti a zöld illatokat az ne próbálkozzon vele, mert ez annyira él, hogy bemászott a bőröm alá és szinte sugárzik. Számomra gyönyörű illat! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.