La Rive

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: unicole, Módosítva: 2014. november 1.

Lelőhely:   drogériák, online

Alkotóelemek: dinnye, édes pézsma, zöld jegyek

Sterc

2020. március 7.

Nagyon finom, egyszerű dinnyés illata van. Édeskés de nem tolakodó, nyárra tökéletes. A csomagolás nagyon aranyos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

RokalanyLau

2019. július 5.

Eddig a zara parfumjeit használtam, egyszerűen a több tízezer forintos parfümök illata sem tetszik...
Szerettem volna valami finom gyümölcsös illatot.
Ez pedig tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Szerettem volna valami finom gyümölcsös illatot.
Ez pedig tökéletes :)

ctgrell

2018. november 25.

Imádom. Egy másik változatával kezdtem de azt nem találtam már igy ezt vettem meg. Nem bántam meg. Nagyon sokáig érződik egy fújás éd olyan jó illata van hogy mindenki rendszeresen "megszól" érte, mert mindenki megkívánja a sárgadinnyét tőle :D szoktam is magamnál rágót tartani, hogy ha befújom magam ne korduljon meg a hasam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Kendralinx

2018. május 16.

ennek az új változatát vettem meg leárazva 700ért dmben és nagyo nerős lányomnak kisgyereknek is jó de komolyna magamra is fújtam beőle és tartós bármelyik parfümömnél. Amúgy édes dinnye illata van ennyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

slytherclaw

2018. március 16.

Nos, ciki vagy nem, nekem még így 24 évesen is minden kell, ami cicás. Első körben természetesen a csomagolás keltette fel az érdeklődésemet, aztán maga az illat is nagyon megtetszett, amikor kipróbáltam. Szeretem az édes, gyümölcsös illatokat, szerintem ez egy tökéletes nyári parfüm. Rajtam a leszáradása is teljesen dinnye-illat, finom édes. Meglepően tartós, öt-hat órája fújtam és még mindig érzem.
Potom kilencszáz forintért szereztem be a DM-ben, lehet, hogy visszamegyek még egy üvegért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

nicolekitti

2017. november 5.

Nagyon tetszik az illata, igaz nem rendszeresen hazsnálom, ezért sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Nagyon tetszik az illata, igaz nem rendszeresen hazsnálom, ezért sokáig elég.

kiksutya

2015. szeptember 2.

Már a 4. üveggel használom el, ez az egyik kedvencem. Nagyon finom dinnyés a nyitánya, a leszáradása édeskés, tele zöld jegyekkel.Rajtam tartós is.Reggel befújom magam és még este is érezni. a párom is nagyon szereti és nagyon sokan meg is dicsérik rajtam.Remélem még nagyon sokáig kapható lesz. IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

pe_csi

2014. december 3.

Már hónapok óta használom,nagyon szeretem és még majdnem félig van.Finom dinnyés illata van, újdonságként tálaltam rá és nem tudtam ott hagyni az üzletben( én a rossmannbol vettem).Nekem pont azért tetszett meg mert picike és jól elfér a táskám kis zsebében is. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

kate26

2014. február 18.

Imádoom!!
Igazi szuper sárgadinnyés illat:)
Egy hibája van,hogy nagyon picike kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Imádoom!!
Igazi szuper sárgadinnyés illat:)
Egy hibája van,hogy nagyon picike kiszerelés.

lavender

2014. február 8.

Tesztercsíkra fújva valami isteni dinnyés illata van, nem is bírtam otthagyni a DM-ben. Sajnos a bőrömön hamar elillan az illata, ezért a négy pont, ennek ellenére kb. minden nap megdicséri valaki. Sajnos eddig csak 15 ml-s kiszerelésben láttam, így annyira már nem éri meg, mert hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate