La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Joe38, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Adidas Active Bodies jellegű illat.

Illatkategória: aromás-fougere

Fejjegyek : galbánum, rozmaring, kölni
Szívjegyek : cédrusfa, vetiver, szantálfa
Alapjegyek : pacsuli, ámbra, tölgymoha

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Tatsuya

2017. május 27.

Illatjegyek alapjan valasztottam ki, oszre kellett egy parfum de valami regi megszokott, ismeros illatt. Nos a La Rive jol letette az asztalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Laci

2017. február 23.

Ó, micsoda nosztalgia! Ma érkezett meg az én Atlétikus férfim és nem is tudtam, hogy ez az az illat...ezt éreztem sok évvel ezelőtt, mikor betértem az Adidas márkaboltba. Annyira szerettem ezt a bolt illatot, volt egy parfümös állvány, azon lehetett kipróbálni több parfümöt, köztük ezt is. Ez viszont annyira domináns, karakteres, tartós volt, hogy legyőzte a többit és, mint világbajnok első helyezett terpeszkedett el a légtérben. Ez annyira régen volt, hogy azóta persze már nem lehet kapni az Active Bodies-t, de a La Rive ismét megcsinálta és visszahozta az elmúlt éveket, az igazi retró illatot. Mikor kifújtam, óriási mosoly ült ki az arcomra, te jó ég, ez az, amit régóta keresek, nem tudtam mi hiányzott a múltból, de ez volt az. Nem is kezdeném boncolgatni, ez egy egyedi, ízig-vérig sport illat, mely nem vizes, citrusos jegyekkel éri el a frissességet, valódi férfias aurát kölcsönöz. Nem tudom eléggé megköszönni a La Rive-nak, hogy megmentette ezt a régi kincset az emberiségnek. Azt hiszem, most pár hétig ezt fújom, ez nem vitás. 5000 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. november 25.

Tényleg jó utánzat, nagyon jól hozza az eredeti karaktert, de lágyabb, kissé édeskésebb. Az eredeti szárazabb, fanyarabb volt. Relatíve tartós is, utánzattól remek teljesítmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 25.

CalMag

2015. január 20.

Szerintem érdemes kipróbálni. Hirtelen nem tudnék hasonló illatot írni.
Aki ismeri és szerette az Adidas Active Bodies-t,szeretni fogja,de,legalábbis kellemes élmény lehet újra megillatolnia..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Szerintem érdemes kipróbálni. Hirtelen nem tudnék hasonló illatot írni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, D-Limonene, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Linalool
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol