La Rive

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Chanel - Chanel N°5 jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

d.krisztina

2019. szeptember 13.

Oh, én ezt annyira szeretem. Nem túl nagy hatósugár, és nem is hasonlít az eredetihez oly nagyon, de mégis jó. Bár én az eredetit is szeretem. Hozza kb ugyanazt az érzést, csak másképp. Szerintem elég jó önálló illatként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

crazy724

2018. október 30.

Az én bőröm valahogy nem volt kompatibilis vele. Az illat alapvetően nem rossz, nem mondom, hogy tetszik, de pl. kutyasétára tökéletes lenne, már ha működne rajtam. Egy tömény, púderes nagyon minimálisan fanyar illatnak érzem kifújáskor, ami pikk-pakk elillan. A 3 csillagot csak azért kapja, mert kb. 1500 forintért jutottam hozzá, és ezzel a lendülettel el is ajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Laci

2017. szeptember 6.

Én is megvédeném. Dm-ben kiárusítják, 1db volt már csak belőle. Kifújáskor erős, régimódi pézsmás kölniillat, de leszáradása púderes, tiszta, tényleg komfort. Édesanyám örömmel el fogja használni, szereti ezt a pézsmás illatvilágot, ahogy én is. 1-2 óra múlva bőrközeli, de talán épp ezért jó, nem az orrbavágó kölniillat marad, hanem egy intím kis csoda. Nekem stílusában a Charme kölnire hajaz, az is ilyen púderes, krémes, ápoltságillat. 1249Ft-ért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Brigitt

2017. február 7.

Én most megvédeném ezt az illatot. Szerintem, ha elvonatkoztatunk az eredetijétől, akkor ez egy nagyon rendben lévő kis illat.Meglátásom szerint annyira nem erős, brutális ahogy azt előttem írták. A leszáradáskor érezhető illat számomra kellemes, nem nagy hatósugarú, és szerintem pont jó a tartóssága, kifejezetten komfortillatnak tartom. A virágok finom elegyet alkotnak az aldehides aromával, és - legalábbis az én bőrömön - nagyon szépen, visszafogottan jönnek elő.
Szóval ez is bőrfüggő, kivel hogyan lépnek kölcsönhatásba az alkotó elemek. Mivel én szívesen használom,tőlem 4 nagy csillagot biztos, hogy megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

Kodi

2016. december 2.

Szerintem aki szereti a Chanel 5-öt, inkább gyűjtsön egyre, mert én még minden utánzatában felfedeztem valami összetevőt, amitől szaladnék és megfájdul a fejem, mert általában szörnyen erősek. Sajnos ez is nagyon brutális, pedig tényleg hasonlít és azzal is egyetértek, hogy inkább az edt változatra hajaz. Szörnyűsége éppen a felfokozott hasonlóságban gyökerezik. Egy dolog hiányzik belőle: az a harmónia, ami az eredetiben megvan. Egy fokkal jobb, mint a Lidl No5 vegyifegyvere, de ez is csak egy szív- és fejfájdító vacak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

MrsWolf

2016. november 28.

Hát.....hasonlít a Chanel N°5-re, de nem a parfümre, hanem az eau de toilette-re inkább. És ez nem a legjobb másolat sajnos. Hiányzik belőle a Chanel-különlegesség. Szóval hasonlít, de csak hasonlít... Jó illat önmagában, ha nem akarunk 100%-os Chanel hasonmást. De mivel én azt akarok, így csak 2*-ot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Corra

2013. február 18.

Nagyon elégedett vagyok vele, a Chanel No5-höz hasonló illat.

Nem kis kihívás a váilág talán legnépszerűbb, legikonikusabb parfümjének a hangulatát, illatvilágát visszaadni, de szerintem sikerült, ár/érték arányban legalábbis tökéletesen.

Szép, igényes az üveg, nem váltott ki allergiás reakciót, szóval én csak dicsérni tudom.

Amíg nem nyerek a lottón, és nem tudom rendszeresen megvenni az eredetit, addig a hétköznapokra mindenképpen tökéletes lesz.

Update: Sajnos majdnem minden csillagot el kell vennem. Amilyen szépen eltallták az elejét, amilyen meggyőzőek az aldehides jegyek is - a kedvenceim -, olyan gyorsan elillan mégiscsak az illat, de még ha teljesen elillanna.... Viszont ami marad utána, az az én orromnak zavaró, púderes maszat, és sajnos itt egyetlen óráról beszélünk, nem arról, hogy reggel fújom, este nem érzem. Nagyon sajnálom, ígéretesebbnek tűnt mint bármelyik utánzata a nagy parfümnek, de mégsem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Nagyon elégedett vagyok vele, a Chanel No5-höz hasonló illat.