La Rive

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Illatjegyek:harangvirág, citrom, cédrus, bambusz, jázmin, rózsa, ámbra

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
La Rive Donna fújós
Ár: 400 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva postázás előtt a saját a parfümömből, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Nikki1202

2019. augusztus 9.

Az itteni vélemények alapján vakon megvettem volna, de örülök, hogy volt kint tester.
Semmi köze a Light Blue-hoz, szúrós, nem kellemes, nem légies, és hála a jó istennek nem is tartós, 15 perc után nem éreztem már.
Többet is leteszteltem a La Rive parfümökből, azt hiszem maradok a minőségieknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nari

2019. július 6.

A Light Blue emlékillat volt, mert az Öcsémtől kaptam egyet még nagyon régen :) ...emiatt és inkább csak emiatt, újra akartam venni, és akkor botlottam ebbe. Finom, sőt nincs meg benne az az enyhe "szúnyogírtós" rész mint az eredetiben...Sajnos nem tartós, - ahogyan az eredeti sem persze, ezért csak négy csillag. Jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Naomi26

2019. június 24.

Amikor elhaladok a drogériában a parfümös polc előtt, mindig megnézem az olcsóbb parfümöket is. Nem tudtam, hogy a Donna utánzat és azt se, hogy a La Rive prémium illatok másolásával foglalkozik, de a parfüm dobozát meglátva belém villant, hogy olyan kék, mint a Light Blue.Ahogy kifújtam a tesztert, már tudtam, meg kell vennem. Fél órája van rajtam az illat, a bőrömön már nem érzem, a ruhámon viszont igen. Mivel nagyon hasonlít így biztos nyári kedvenc lesz de csak egy üveggel mert nem nagyon vagyok parfümhű.Csak az illékonysága miatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Clementine

2018. december 7.

Valamelyik nap megláttam a polcon, na ez kell nekem. Imádom az eredeti LB-t de hát a gyakornoki fizuból nem nagyon telik rá. Viszoont megszagoltam a teszterét és iszonyatosan keserű volt. Nem tudom hogy azért mert rég ott van vagy alapból ilyen🤷‍♀️ de inkább nem vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Villango

2018. június 26.

UP2.:
idővel elkezdtem niche parfümöket használni, és mivel imádom ezt az illatot, akartam egy hasonló de szuper minőségi terméket ehelyett.
Ki is néztem egy Montale-t, ehhez nagyon hasonló, 100 ml 27 ezer, mondom nem bánom, ha tartós, finom és minőségi.
Sokáig tesztelgettem egy kisebb adagot, de ugyanarra jutottam mint a Light Blue-val, hogy alig 2-3 órát bír a bőrömön!!! Döbbenet.
Úgy felhúztam magam a dologtól, hogy egyszerre 2 üveggel is rendeltem a DONNA-ból :-)))))
Nem a niche parfümöket akarom lehúzni természetesen, mert a testesebb illatok terén sokkal tartósabbak, van 2 féle VAN CLEEF & ARPELS-em, őszi téli illatok, nagyon mély, testes rettentően gyönyörű és elegáns illatok, egész nap velem vannak. De valahogy a frissebb illatok nem tartósak. (bár én még a magasabb árkategóriában nem próbálkoztam (pl amikor 50 ml 90 ezer Ft) )

UP.: időközben eladtam az eredeti LB-met, mert ez klasszisokkal jobb.
Most a fiók mélyén pihen mert nyári illatnak használom, és rajtam tartós is eléggé. Nagyon szeretem, bár nem szoktam összehasonlítgatni az eredetijével, számomra nagyon hasonlóak. Szeretném én azt is, de nem tartósabb, cserébe majdnem 10-szer annyiba kerül mint ez.

Nekem megvan az eredeti LB is, de amikor itt megláttam 1000.-ért egy majdnem tele üveget, nem haboztam. :)
Sok jót olvastam alább, gondoltam mit veszíthetek?
Használgatom, de nem, tudtam idáig mondani a tartósságáról semmit, mert sosem csap meg magamon az illata viselés közben, de még az eredeti sem.
Viszont tegnap kora este a csuklómra fújtam és most, tehát 9:26-kor, másnap délelőtt is érzem nyomokban, ami azért elég durva.
Voltak niche parfümmintáim, amik 3 óra alatt elillantak, és kerültek 40-50 ezerbe (30 ml), szóval aki szereti az illatot de nem akar/tud költeni az eredeti D&G-ra az nyugodtan próbálja ki őt, mert nem fog csalódni.
Illatra hasonló nagyon, de picit mégis más, nekem pl nem annyira pasis a leszáradás után mint az eredeti, ami sokaknak jó hír lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

UP2.:

UP.: időközben eladtam az eredeti LB-met, mert ez klasszisokkal jobb.

Sok jót olvastam alább, gondoltam mit veszíthetek?

hamuna

2018. május 27.

Jó másolat, nagyon szeretem, viszont a tartóssága tényleg nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Jó másolat, nagyon szeretem, viszont a tartóssága tényleg nem a legjobb.

szawai

2018. február 15.

Köszönőviszonyban sincs az eredetijével, legalábbis az én bőrömön.Viszont levakarhatatlan. Van valami fura mellékillata, ami befészkelte magát az orromba. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Zsókus

2018. január 31.

Szeretem ezt az illatot de nem tartós,nem drága de nem éri meg az árát. Többet nem veszek ilyet. Inkább költök többet egy tartósabb parfümre. Csak az illata miatt kap kettő csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

vadvirag919

2018. január 31.

Az eredetit kb 10 évig használtam, most kíváncsiságból megszaglásztam egy drogériás tesztert ebből. Hmmm, hát elég gyenge utánzat. Mellékszaga ugyan nincs, de max 70%-ban hasonlít az eredetire, a tartóssága pedig a csuklómon másfél óra volt. Vannak ennél sokkal jobb parfümök is ebben az árkategóriában. Az egy csillag pedig a csapnivaló tartósságra megy (az Olympea másolatuk pl sokkal tovább bírja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Revchili

2017. október 4.

Én az eredetit nem ismerem, ezt viszont imádom. Kellemesen fanyar illata van, amit sokan meg is dícsértek, volt hogy órákkal később...tehát a tartósság próbáját is kiállta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, D-Limonene, Linalool, Citral, Cinnamal, Geraniol, Citronellol