La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Eduska, az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 600 Ft

A D&G Light Blue illatával.

Ár: 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

p.monicica

2019. július 14.

Nem is értek itt pár véleményt, ez nem izzadásgátló hónalj deo. Ez parfüm deo. Annak pedig tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

balankaa01

2017. április 13.

Ajándékba kaptam. Eleinte nagyon szerettem, elég sokat fújkáltam, aztán émelyítővé vált számomra az illata, már nem szívesen használom... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Kodi

2014. augusztus 19.

Jól kiegészíti a Donnát, de naponta többször újra kell fújni, ellenkező esetben nem sok értelme van a parfümnek, mert kikelnek a kis görények. Rendkívül olcsó és a Dolce Light Blue mellé is megfelel. Ennek okán gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Hencida

2014. május 19.

Nekem bevált. Jó illata van, órák után is kellemesen érezni a bőrön. Nem izzadásgátló, nem szabad összekeverni azokkal a dezodorokkal. Egyáltalán nincs kellemetlen szaga estére. Szerintem ez egyén függő, kinek milyen a bőre, izzadása stb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Eduska

2013. június 26.

Háát ez nagyon gáz. Kifújva pár másodpercig tényleg jó illata van, hasonlít az eredetire, aztán el is illan. Hónaljra fújva már fél órán belül olyan szagot áraszt, mint a többhetes izzadtságszag, undorító. Ha nem kenem/ fújom be magam semmivel akkor se lennék soha ilyen büdös, mint ettől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Hidratálók: Propylene Glycol