La Rive

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2016. február 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Az illat alapja a Hugo Boss Bottled (korábbi Boss no 6).

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
ponilopopolopo

2017. augusztus 22.

A barátom Stars Wars-os parfümje kifogyott ( szintén La Rive), amit nagyon szeretett, ezért gondoltam kipróbálhatnánk egy új illatot a La Rive-től és ez is szintén nagyon tetszik. Kellemes, komoly illata van, de nem az a csípős mentolos férfi illat, inkább tisztaság illatú, kicsit lágyabb... Én immmmmádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

kissmeska

2016. október 26.

Szerintem ez egy eléggé elegáns illat. Öltönyös embereken tudom leginkább elképzelni. Párom munkahelye megköveteli a vasalt nadrág, ing kombinációt. Mindenképpen egy magabiztos férfi illata. Az eredeti Hugo Boss-t nem ismerem, de ez az utánzat elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

CalMag

2015. január 20.

Valahogy a Hugo Boss illatokat szoknom kell...
Elsőre nem szoktak tetszeni.
Ahogy a Dark Zone-nál is,valahogy itt is van egy fordulat.
Néha kellemes,néha nem annyira,de,velem lehet a gond,mert az eredeti Boss is ilyen hatással van rám,talán az Element volt az ami elsőre is nagyon bejött. Annak az utánzatát gyorsan meg is vettem,és nyárra újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Valahogy a Hugo Boss illatokat szoknom kell...
Elsőre nem szoktak tetszeni.
Ahogy a Dark Zone-nál is,valahogy itt is van egy fordulat.

nagynori

2014. december 6.

Az itt olvasott pozitív vélemények hatására vettem meg a férjemnek, azt is hozta neki a Mikulás. Nagyon finom, pasis illat, neki is nagyon tetszik. Olcsó volt, a 2000 forintot sem érte el akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

t.greti

2014. november 25.

Mikor még nem volt Életke a másikfelem, akkoriban rendszeresen szippantottam belőle Dm-ben teszterből, csak hogy 'sosefelejtsemel' érzésem legyen. Képtelen voltam elhinni, hogy csak 1200-1500 Ft volt ez a csodaillat. Aztán mikor Életkével, a másikfelemmel egymásra találtunk, ördögien ismerős illata volt. Jópár randi után mertem rákérdezni, hogy mi ez az illat rajta. És mikor mondta, hogy LaRive.... akkor jöttem rá, hogy Ő nekem teremtődött, a LaRive pedig Neki. Ennek már közel 6 éve. Azóta próbáltunk más illatot, de mindig ehhez tértünk vissza. Ez az Ő illata.
Kevés mennyiséggel városban szaladgálós, többet fújva pedig igazi férfi illat; de mindkét mennyiségnél ott van az a plusz számomra. Mindig érezteti a bujaságot, a vágyat.
Ezt az illatot nagyon eltalálták.
Még a 2000 Ft-ot is bőven megéri. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Ezt az illatot nagyon eltalálták.
Még a 2000 Ft-ot is bőven megéri. Nagyon tartós.

piskótatészta

2014. június 9.

Áhh,a volt pasim illata... szeretem ezt az illatot,de valahogy mindig ő jut róla eszembe... kár érte. :( azért az 5 csillag jár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

bbertie

2013. július 17.

Jaj, ez nagyon beindító egy illat, az eredeti illat is meg sz is. Meg is vettem a férjemnek, Ő amúgy is locsolja magára a parfümöket mindig, 1200,-Ft-ért akár meg is fürödhet vele. 20.000 Ft-ért már ennyire nem lennék boldog. A célját ez a parfüm is eléri, ettől is bevadulok. ;)Ár/érték arányban nekem tökéletes. Majd ha egyszer rengeteg pénzem lesz (amire különösebben nem vágyom) és ez lesz a legnagyobb problémám, hogy minden parfümöm eredeti legyen....lehet akkor is ezt választom majd. Már csak a "gyökerek" miatt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

pink sunrise

2013. február 18.

HankyPanky,ha nem olvasom a soraidat,nem biztos hogy megveszem a férjemnek házassági évfordulóra,de igy volt bátorságom,és megvettem....nem volt teszter,semmi,de gondoltam hogy ha Neked tetszik rossz nem lehet....na és persze az illlatjegyeket is átböngésztem:) Jól tettem....szivesen szagolgatom majd az biztos:D Zuramnak is tetszik,pedig ő finnyás ám.....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Laci

2012. szeptember 5.

Tegnap megvettem. Tényleg hasonlít a Boss Bottledre, de én meg úgy érzem kicsit kiherélték ezt az illatot, a lelke hiányzik. Finom finom szó se róla, de az a plusz hiányzik, ami abban megvan, nem érzem olyan zamatosan fűszeresnek, igazán mámoros illatnak. Persze mit várjunk 2000 Ft-ból, mikor az közel 5x ennyibe kerül. Az illata a bőrömön elég nehézkesen válik hasonlatossá Hugocskához, de elég tartós szerencsére, aztán egy idő után kipukkad ez a hasonlóság és valami érdekes végjátékkal ér véget a kompozíció. Nem bántam meg, hogy megvettem, de ha a Bottled 5 csillag, ő csak 4 lehet. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!