La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
700 Ft. - La Rive Have Fun EDP
Ár: 700 , Eladó: Csokri
Állapot: 90ml/75ml, Helyszín: Budapest XI.KER , fizetés: Személyesen posta foxpost

Zsuci23

2019. november 30.

Gyümölcsös virágos illat, nem kedvenc a tartóssága miatt , de mindenképp elfogy 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Jelizz

2019. július 10.

Nagyon nyari edes/frisdito illata van. Nem draga es nagyon cuki az uvege, sajnos nem tartos max 1 oraig erzem magamon utana semmi
. Nem vennem ujra mert csak nyari illatnak felel meg .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

. Nem vennem ujra mert csak nyari illatnak felel meg .

rosa.love

2019. május 15.

Ket kort tettem ma: egyet a Mullerben, egyet a kinai aruhazban. Nagy a szivem, minden parfum elfer benne, legdragabbtol a legolcsobbig. Mar nagyon reg szerettem volna vegigszimatolni az utanzat parfumoket, meg nehany ujdonsagot. A Mulleres latogatasom utan betertem a parfumutanzatok mekkajaba, egy nagyobb kinai boltba. Roskadoztak a polcok a keresett illatoktol, sokkal nagyobb orommel vetettem be magam kozejuk, mint a Mulleres vilagmarkak koze. Azt hiszem, ezeket az Escada utanzatokat vartam a legjobban. Miota az Escada marketingzsenijei kitalaltak, hogy kivonjak a forgalombol a legjobb illataikat, minden nyar elejen nosztalgiaval gondolok azokra a regi illatokra.. Hatha ez, gondoltam, ez majd pont olyan lesz.. Hat nem lett. Nagyon nem. Oszinten szolva ez, meg meg 2 Escada utanzat utan feladtam, es forgo gyomorral tavoztam az uzletbol. Ezek wc illatositok, nem parfumok :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

pilleriin

2019. január 24.

Szerelem első szaglásra! Komolytalan, kiment már a divatból... Olyan, mint amikor egy 48 éves nő 18 évesként viselkedik - ez az egyik asszociációm, a másik meg egy balatoni bazársor. De nagyon, nagyon szeretem! Betölti az Avon Wink után hagyott űrt a kis lelkemben. 2 óra után elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

devababa

2018. december 13.

Nagyon kellemes, viragos, optimista vidam illat. Boromon jol erezheto. Nem emelyitoen edes. Nekem nagyon bejon. Arban pedig rohejesen olcso. Most vettem a "ket-betus" drogeriaban 1000Ft allatt volt az ara akciosan. Szerintem telen is nagyon szeretheto. illata nem olyan tartos mint egy igazi parfume, de ez nem jelent semmit a tobbi jo tulajdonsaga mellett. nekem otos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 13.

cattitude

2018. augusztus 28.

naggggyon gyümölcsös, édes, már-már gyerekes illat, de ettől függetlenl nagyon bejön, igazi nyári illat. tartóssága sajnos nem az igazi, de ezért az árért nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Monitaaa83

2018. július 12.

Az eredetit nem ismerem. Ez egy nagyon jó kis illat. Èdes gyümölcsös. Nem annyira tartós de ennyi pènzért bàtran lehet többször is fújni. A 30 ml-es kiszerelést neten rendeltem, de azóta már a Dm-ben is láttam. Tartóssága miatt.... 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Susie0011

2018. május 21.

Nem tartós de szuper édes nyári illata van. eurós boltban beszerezhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Nem tartós de szuper édes nyári illata van. eurós boltban beszerezhető

Asianlover

2018. március 19.

Update: tavaly nyár végén beszereztem itt a KM-en egy eredeti (!) Moon Sparkle-t, odáig voltam, meg vissza, hogy ilyen még elérhető. Így viszont ténylegesen alkalmam volt a kettőt egymás mellé tenni. Van a másolatban valami kellemetlen alkoholosság kb. 2 percig, de ezt leszámítva a két termék TÖKÉLETESEN EGYFORMA! SŐT, A MÁSOLAT A SOKKAL TARTÓSABB :D Hát, ezzel le is lettem kenyerezve, és szépen tovább is adtam az eredetit. Jó, tudom, szégyeljem magam, hogy Escada-hívőként nem tiszteltem meg az eredeti üveget, de ez van, pragmatikus voltam. Várom a nyarat, és áprilisban-májusban újabb utánzatokat fogok rendelni (Sexy Graffiti, Sunset Heat, Taj Sunset), akkorát nőtt a bizalmi indexem :D

Emlékeim szerint kb pont olyan, mint a Moon Sparkle volt. Könnyed, édes-gyümölcsös illlat botrányos tartóssággal. Ez viszont legalább jó olcsó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Lin

2018. február 25.

Édes kis semmiség! Talán még jó is lehetne, ha 10 percnél tovább tartana az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.