La Rive

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bbertie, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Giorgio Armani Sí parfüm dupe.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Viktoria_fks

2021. november 10.

Imádom!!
Most a rossmannba le van árazva az összes parfüm, köztük ez a márka család is.
1700Ft-ért vettem, de szerintem még be szerzek belőle, mert egyszerűen isteni illata van. Az üvege alapján azonnal tudtam, hogy ez a Sí utánzat lesz, miután megszagoltam egyértelművé vált.
A tartóssága pedig eszméletlen.
Életem legjobb parfüm vásárlása volt. 5**********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Imádom!!
Most a rossmannba le van árazva az összes parfüm, köztük ez a márka család is.
A tartóssága pedig eszméletlen.
Életem legjobb parfüm vásárlása volt. 5**********

Brygo

2021. május 17.

Nem ismerem az illatot, amiről mintázták.
Elég erős illata van, de tetszik.
A tartóssága is felülmúlta az elvárásaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Nem ismerem az illatot, amiről mintázták.
Elég erős illata van, de tetszik.
A tartóssága is felülmúlta az elvárásaimat.

Aanyta

2021. január 20.

A múlt héten vettem 1490.- Ft -10 % összegért. Az illatát imádom, nagyon finom, egy pontot csakis a tartósság miatt vonok le. Nagyon sajnálom, hogy nem tartósabb. A célnak egyébként megfelel, természetesen elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

fairynorah

2020. október 16.

Volt egy mini fújós Si-m, kíváncsi voltam tized áron van-e különbség. A nyitása sokkal szúrósabb, még maszkon keresztül is érezni lehetett, pedig csak egyet fújtam a csuklómra. Szerencsére elég hamar konszolidálódik, rajtam nem sok különbség van az eredeti és eközött- a tartósságot leszámítva, rajtam az eredeti egész nap érződik, ez meg már 2 óra után lecsendesedik bőrközelivé...De nem rosszabb egy zarásnál, olcsóbb is, 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

emagdi

2020. szeptember 1.

Nem vettem még sosem dupe parfümöt, de a drogériában nézelődve most hirtelen elhatározásból betettem egy ilyen üveget a kosaramba. Egyáltalán nem bántam meg! Bár nyilvánvalóan érezni, hogy azért ez nem az eredeti parfüm, de ettől függetlenül egy teljesen vállalható illatminőség. Meglepően tartós is. Ha megnézzük az árát, akkor nem kérdés, hogy megéri megvásárolni, hétköznapi használatra tökéletesen megfelel, és ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 1.

anreni9

2020. augusztus 17.

Számomra egy az egyben a -Giorgio Armani Sì EDP- parfümjének a replikája, egyszerűbb, rohangálós, dolgozós napokon legtöbbször ezután nyúlok. Az alacsony ára ellenére eléggé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 21.

Az anyaillat miatt leteszteltem,hogyan viselkedik rajtam ,csatlakozom ahhoz a véleményhez ,hogy egy erős,fűszeres ,szúrós nyitány után átalakul valami olcsónak ható semmivé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

artbunny

2019. január 31.

Én csak annyit mondhatok, hogy azonnal beleszerettem.
Nem tudtam, hogy a SI kopija, bár a teszteléskor rögtön eszembe jutott, hogy nagyon emlékeztet rá, majd csak, amikor itt lecsekkoltam, tudatosult bennem, hogy ezért volt már az első másodpercben meg a szikra. Számomra, ha parfümről van szó, mindig Armani SI-je az első, de mivel azt nyilván nem vehetem meg mindig, így ez a kis parfüm lesz a második parfümszerelmem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Én csak annyit mondhatok, hogy azonnal beleszerettem.

Lillith

2019. január 21.

Rossz napomon vettem magamnak egy kis boldogságszerzés céljából. Mivel az egyetlen igaz szerelem parfümömet már jó sok éve nem gyártják, állandóan keresem a méltó utódját. Sajnos a mai napig nem találtam hasonlót (Priscilla Presley- Indian Summer Red). Ez a kis illat elsőre megtetszett, rajtam elég karakteres, de finom, tisztaságillata van, nem túl erős, de nem is annyira hétköznapi. Mivel tartóssága, és az ár-érték arány kiváló, adhatnék 5*-ot, de az Igazi számomra sajnos nem ő, így csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Katulin

2019. január 14.

Hűha, érdekes, hogy mennyien hasonlítják a Sí illathoz, pedig én semmi hasonlóságot nem vélek felfedezni. :O Mindkét illatban van a kezdetekben valami fanyarkás, de míg a Sí esetén ez kellemes az orrom számára, a La Rive verzióban a fanyarság mögött bujkál egy nagyon kellemetlen szag, konkrétan a "gyerekhányás" szaga :S Örülök, hogy másokon jól működik, hisz nagyon népszerű az eredeti illat, de nekem sajnos nagyon nem jön be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.