La Rive

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Fejjegyek: fekete ribizli nektár, körte, paprika

Szívijegyek: rózsa, jázmin virág

Alapjegyek: borostyán, vaníllia

La Rive In Woman Red EDP 🎀
Ár: 2500 , Eladó: Bonnieoo7
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Doll66

2021. október 21.

Találkoztam már jobb, mint az igazi,vagy tökéletesen hasonlító, esetleg jó, de nem hasonló, és számomra nem kellemes utánztokkal is, ő egy külön kategória a klónok között: magamra fújom, és semmi. Teljesen anozmikus vagyok rá. A kezdeti alkoholos szag után semmit nem érzek, bármennyit fújok is magamra belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 21.

Bonnieoo7

2021. szeptember 3.

2021.08.28. Őszinte leszek! Nem kimondottan Armani dupe, de jó illat. Legalább 5 La Rive illatot szimatoltam és nem tetszettek. Ez volt az első közülük, kimondottan ezt kerestem, de kizárásos alapon végigmentem a többi lehetőségen is. Sokat járkáltam a drogériában, közben napszemüveget is választottam, mikor máskor mint az ősz küszöbén? Mindegy is jöttek velem, mert megtetszettek, s egy kis jutalom néha jár nekünk. Szerintem nem kell sok belőle, mert fejfájdító lehet. Tartósságát nem tudom, de alig bírtam lemosni mind2 alkarom tele volt a márka illatmintáival. Hűvösebb időben ajánlott, mert nehéz illat. Hozzá kell tennem, hogy bár először nem tűnik édesnek, de gyorsan azzá lesz.💯
2021.09.03. Máris eldőlt, hogy nem lesz kedvenc, felteszem ide eladásra.☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

2021.09.03. Máris eldőlt, hogy nem lesz kedvenc, felteszem ide eladásra.☺️

pacsalia

2020. december 10.

az eredetihez (Armani Sí Passione) nem túl sok köze van , persze jellegében azért valamennyire hasonlít. :) tökéletes utánzatnak viszont közel sem lehet nevezni. kifújáskor némileg alkoholos, ez engem picit zavar. ennek ellenére a tartóssága elég jó 2000 ft-os árához képest, és egy elég finom kellemes nőies, picit friss de mégis édeskés és lágy illat :) ezáltal 4 évszakos is lehet akár, ha valaki úgy gondolja. én úgy fogom gondolni, az tuti! :D hála istennek a jázmint nem érzem ki belőle, nagyon nem szeretem ha túlteng egy illatban. számomra picikét hasonlít a Guess Girl-re , talán még lehet jobban mint a Sí Passione illatra. összességében egy erős négyest adok neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Isoeugenol, Geraniol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol