La Rive

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: timike87, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 200 Ft

Ár: 2 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Annabella0

2019. május 16.

Erős, markáns illat, kevés is elég belőle és sokáig érződik.
Erőssége miatt télre vagy inkább hűvösebb időben szoktam használni. :) Nyárra számomra nagyon erős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Erős, markáns illat, kevés is elég belőle és sokáig érződik.

Lynuka6

2018. október 26.

Annyi jót olvastam itt a La Rive parfümökről így mikor a dmbe voltam konkrétan végigszagoltam az összeset. Ér rájöttem ez a parfüm valamiért levan picit pontozva és nincs akkora felhajtás körülötte. Mikor a csuklómra fujtam picit ,már nagyon finom volt de ugy voltam vele jojó de olyan kis édeskés cuki illat . Közben mentem egy kört a dmbe és vásároltam és mikor megillatoltam a csuklómat a cuki kis illat átalakult valami nagyon finom dögös női illatá ami egyébként édeskés de közbe van ott valami más is! Eszméletlenül imádom azóta ! ennyi pénzért gyorsan kettőt is vettem ! És ami talán a legjobb hogy azóta mindenki kérdezi úristen mi ez az illat. Múlt héten egy teljesen vadidegen férfi dicsérte meg hogy wáo milyen isteni illatom van! Engem levett a lábamról teljesen , a barátom is imádja rajtam! Az ára vicc kategória jah és a tartóssága kiváló! Lehet csak az én bőrömön működik ilyen tökéletesen de egy próbát megér bárkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

rcsennge

2018. augusztus 23.

Na Ő a téli illatom! Az eredetijét, a Fame-t nem ismerem, de ezt szeretem. Nem szabad sokat fújni belőle, mert nagyon markáns illat - ebbe a hibába első használatkor beleestem, de másodjára már eltaláltam, mennyi a "pont elég". :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

mancus2

2017. szeptember 11.

Ma próbáltam a dm-ben, és nagyon NEM! Be kellett mennem a Tescoban a mosdóba, lemosni a csuklómról, mert nem bírtam magam elviselni. Annyira nem rossz mint a fehér társa, rajtam az szó szerint romlott parfüm szagú. Úgyhogy ő két csillagot kap, mert van illata, csak nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Ildiko9

2017. augusztus 4.

Azt hiszem az első és utolsó másolatom volt...:). Akartam egy esélyt adni ennek a dolognak, de ami nem megy, az nem megy. Nekem túl tolakodó, erős, nincs finom lecsengése, csak arconvág. Nagyon-nagyon nem...ELLENBEN anyósom odavolt ezért az illatért, úgyhogy végül jó helyen kötött ki, azóta is boldogan használja. Ezért kap 3 csillagocskát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

angelina69

2017. május 13.

Szoktam használni másolatokat, ha úgy adódik, hogy az eredeti bizony horribilis áron kapható. Ez állítólag L.Gaga Fame-jének másolata. Őszintén, nem illatoltam az eredetit, ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Azonban ez az illat nekem bejön. Van benne valami, ami szó szerint megragadott és magával rántott. Nem nehéz, nem tolakodó, nem édes, csak édeskés. Régen, a nagybátyám házát futotta be a vadszőlő. Annak volt hasonló illata. Olyan sejtelmes, bársonyos, egy csöppet kesernyés. Ezt az illatot én napközben nem feltétlenül tudnám viselni, főleg most a meleg közeledtével. Nekem a tartósságával nem volt gondom. Az a kb. 3-4 óra bőven jó. Csak az összehasonlítás kedvéért, majd rendelek mintát a Fame-ből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

aalexaa

2016. december 25.

Karácsonyra vettem meg magamnak, és borzasztóan elégedett vagyok vele. Nagyon kellemes, különleges illata van, fűszeres, kissé fanyar. A párom szerint nagyon szexi és nőies. Egy fújás is elég erősen érezhető, bőrön is több órán át, ruhán pedig egész nap érezhető. 1400 forintért iszonyú jó vétel volt. Ja, és az üvege is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

ronin78

2016. december 1.

Férfi létemre írok véleményt erről a parfümről. Pár hete keresgéltem az alterego-illatok között, itt, a krémmánián, olvasgattam a véleményeket, és megtetszett. A múlt héten találkoztam vele személyesen a DM-ben, és megillatoltam: nagyon tetszett, és bár talán egy kicsit sietve illatoltam, a kezdeti, alkoholos illatfelhő túl sok volt, de pár másodperc múlva már kezdett kibontakozni egy csodás, virágos-fűszeres illat. Az eredeti illathoz, a Lady Gaga Fame-hez nem volt még szerencsém, de simán el tudtam képzelni a páromon is. Ő mostanában nem sűrűn járkál ilyen helyekre, így gondoltam, fújok egy kicsit a jobb csuklómra, hogy meg tudjam mutatni Neki is. Nem lőttem mellé, Neki is megtetszett ez az illat.
A tartósságáról annyit, hogy az illatot még 24 óra múlva is éreztem a csuklómon, pedig mosakodtam, kezet mostam, dolgoztam is elég sokat közben... Ajánlom mindenkinek, szerintem, szerintünk nagyon jó és tartós illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

MrsWolf

2016. november 28.

Nekem kevés, kis virágos, alig érezhető illat. Nem tudom, milyen az eredeti, de általában nagyon jók ezek a másolatok. Nekem kevés, nem elég édes, nem elég egyedi, nem elég...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

LPE

2016. november 3.

Ma vettem a DMben 1200 forintért. Teszter nem volt, így nem próbáltam ki, ráadásul a nálunk lévő üzletben mintha térerő sem lenne, így még itt sem tudtam utána nézni. Nem bántam meg. Finom, kellemes illata van. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Eugenol, Citral, Geraniol, Citronellol, Farnesol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.