La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Gucci Flora by Gucci jellegű illat.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Erika80

2020. február 9.

Egyetértek Frufru3 azon véleményével, hogy áporodott, kicsit poshadt rózsa illat ez a virág illat (az eredetiben főként). A citrusos vonal egy kis édes aromával fűszerezve. Nekem sem igazán tetszik az eredeti Flora, de hát kinek mi ugyebár. Viszont! Ebben a La Rive-os utánzatban nem érződik az a posványos virág illat annyira erősen. Tényleg ott van az eredeti jellegzetes aromavilága, csak szerintem nem annyira édes és nem annyira fonnyadt rózsás. Abszolút nem rossz tartóssággal rendelkezik, főképp az árához képest. Fürdés után is éreztem, bár nem volt túl régóta rajtam (talán 2 órája) a parfüm.
Tehát nekem ár-érték arányban jól teljesít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Tehát nekem ár-érték arányban jól teljesít. :)

Frufru3

2019. november 13.

Én ezt a parfümöt nem ajánlanám vakvásárlásra,ha valaki ismeretlenül akarná megrendelni. Az eredetire emlékeztet,bár nekem az sem tetszett. Olyan volt,mintha áporodott, kicsit citrusos rózsa lenne a kezemen.
Én mindig csodálkozom,hogy kinek mi a virágillat..
Ennek az üvegét szagolva kellemesnek tűnt az illata,de magamra fújva én nem találtam benne a virágillatot,hiába a kerestem. Akárhogy szagoltam ,nekem cukorka illata volt. Édes cukorka..semmi rózsa.
Szóval az eredetinél ebből a szempontból talán jobb is,édesebb,de nekem nem ez a virág illat..amit a mai napig nem találok..egy igazi üde virágcsokrot,ami tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Én mindig csodálkozom,hogy kinek mi a virágillat..

missmisfit

2019. május 19.

Jól sikerült másolat, kellemes. Közepesen tartós. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Jól sikerült másolat, kellemes. Közepesen tartós. Ajánlom.

cattitude

2017. szeptember 30.

kíváncsiságból rendeltem, milyen is egy ilyen La Rive parfüm. az eredetinek finom az illata, de ha milliomos lennék, akkor se venném meg, mert azért annyira nem jó, finom, de inkább olyan kis semmilyenke. nyáron rendeltem, izgatottam bontottam ki és fújtam be magam vele, de majdnem egyből dobtam a kukába - poros, idegesítően liliomos, fullasztó nyanyaszagot fújtam ki az üvegből, de hálistennek negyedóra múlva nyoma sem volt. gondoltam, félreteszem, legrosszabb esetben odaadom anyukámnak, neki is akartam vinni múlt héten, amikor is kíváncsiságból magamrafújtam és voilá, megjelent a visszafogott, virágos Flora: úgy tűnik, hűvösebb időben mutatja meg ezt az arcát, és órákig érezni is lehet. végül nem vittem el anyukámnak, ebben az őszi időben meglepően jól működik rajtam, de mint írtam, a Flora nekem olyan kis édes kis semmiség, szóval lehet mégis inkább az övé lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

mancus2

2017. augusztus 14.

Nagyon jó, tartós illat. Először kaptam, de már újra vettem :-) a legjobb utánzat amivel találkoztam. Nincs az a mellék "szaga" amiért a többi utánzatot nem bírom elviselni magamon. Ezen felbuzdulva a többi La Rivet is megszaglásztam és a többinek sem volt, viszont nekem ez az igazi közülük. Az a vicces, hogy a givenchy és a bvlgari és a többi parfüm amit valaha használtam nem kapott ennyi bókot mint ez :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

klau810614

2015. február 11.

Őt ma illatoltam meg és nagyon finom! :) Szupi kis másolat ez is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Őt ma illatoltam meg és nagyon finom! :) Szupi kis másolat ez is!

bbertie

2014. március 21.

Nagyon szeretem a La rive parfümöket. Most ezt sikerült igen jó áron beszerezni. Nem ismertem az eredetit, valószínűleg annyi pénzért a Guccit nem venném meg soha.
Az eleje friss, virágos, kissé szúrós (a fejillat engem leginkább versace yellow diamond-jára emlékeztet, csak nem annyira citrusos inkább friss, virágos), majd a szívillat virágos-púderes, végül az alap nagyon hasonlít Burberry Body parfümjére.
Nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon kellemes virágos-púderes illat. Igazán nőies, finom.
Legközelebb, ha drogéria felé járok megpróbálom összehasonlítani az eredetivel.
Engem meggyőzött:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Legközelebb, ha drogéria felé járok megpróbálom összehasonlítani az eredetivel.
Engem meggyőzött:)

Vaslady

2013. október 12.

Anyósomnak vettem tavaly karácsonyra,mondom milyen szuper árban van,férjemmel kipróbáltuk,finom nőies ,virágos illata van,igazán kellemes.
Gyönyörű üveg és csomagolás.
Megérte az árát,anyósom is odavolt érte,épp a napokban emlegette,hol lehet venni,mert kellene egy ujabb üveggel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Gyönyörű üveg és csomagolás.

Creammy

2013. március 1.

nagyon intenzív az illata, és eléggé tartós is (egy napot simán kibír)
nekem egy kissé túl fűszeres volt, így inkább ,,téli-parfümnek,, használtam, nyárra egy kissé túl sok lett volna :) nem bántam meg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

nagyon intenzív az illata, és eléggé tartós is (egy napot simán kibír)

Indigo

2012. június 26.

Rajtam pirítós szaga volt. :D Az üvege nagyon aranyos és igényesen kidolgozott, de a Cashnek ugyanilyen egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate