La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Chanel Coco Mademoiselle jellegű illat.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 800 , Eladó: Frufru3
Állapot: Képen látható állapotban, kb 1/3-a hiányzik, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás

Leoka

2020. január 10.

... úgy tűnik én vagyok a kivétel.
Nagyon akartam szeretni, főleg mert CM az egyik kedvenc illatom.
Ez az Edp lenne, ha lenne, de nem az... legalábbis rajtam.
Nagyon erős alkoholos nyitás után maradt egy kevés citrusos illat -az is kevés ideig.
A Zen-t is szeretem, de sajnos rajtam nem az...

HA félreteszem, hogy mi akarna lenni és csak az illatot nézem, sajnos nálam akkor sem nyert a fenti okok miatt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

... úgy tűnik én vagyok a kivétel.
Nagyon akartam szeretni, főleg mert CM az egyik kedvenc illatom.
Ez az Edp lenne, ha lenne, de nem az... legalábbis rajtam.
A Zen-t is szeretem, de sajnos rajtam nem az...

Frufru3

2019. szeptember 30.

Nagyon finom illata van,muszáj volt megvenni.
A férjemnek is nagyon tetszik,automatikusan mondja--észre sem veszi😃--,H dejó illatom van!
Nőies,nekem pacsulis, virágos-teás,erős tartós illat,nagyon megéri az árát!
Viszont egy barátomnak megvan az eredeti CM,egymás mellé fújtuk és nagyon nem hasonlított😂...az sokkal komolyabb és csak a vége felé van hasonló aromája,olyan mintha ez az utánzat a végét ragadta volna meg😂.
Szóval önmagában nézve nagyon jó illat,nőies kisugárzása van,de arra gondoltam,lehet a sima Chanel Coco-ra hasonlítható az illatjegyek alapján...egyszer megillatolom azt is☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Nagyon finom illata van,muszáj volt megvenni.
Nőies,nekem pacsulis, virágos-teás,erős tartós illat,nagyon megéri az árát!

kinga1980

2017. május 24.

kellemes illat , nem tartos sajnos ,rajtam tíz perc után nem érzem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 24.

kellemes illat , nem tartos sajnos ,rajtam tíz perc után nem érzem

Csilike79

2016. november 1.

Innen vettem egy csak kipróbált darabot, és nem bántam meg. nagy kedvencem az eredetije, illetve nekem a Shiseido Zen van meg. Nagyon hasonló az illata, és a tartóssága sem rossz. A férjem minden egyes alkalommal megkérdzei, hogy ez van-e rajtam vagy a Zen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Ayani

2016. január 15.

Ismerem az eredetit, de első fújásnál ez a La Rive nagyon furcsának hatott rajtam. Olyan szúrós, kellemetlen, tolakodó volt. Aztán percekkel később jött a csoda, és az eredetihez nagyon hasonlító, finom és nőies illat kezdett körbelengeni, szóval egyből beleszerettem annak ellenére, hogy az első pillanatokban nagyot csalódtam. Igazán nőies illat, tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

hellokitty2

2014. november 9.

En szagoltam mar az eredetit es en mintha ugyanezt az illatot ereztem volna. Engem teljesen lenyugozott. En imadom, nagyon noies. Egy igazi no benyomasat kelti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 9.

Beni1234

2012. augusztus 11.

Az eredetit nem ismerem, de ez nagyon finom, nőies, és elég tartós illat. Igazából olyan, mintha már használtam volna - annyira közel állt hozzám elsőre, és annyira kellemes használni. Nagyon elégedett vagyok vele, szívesen használom, mert nem tucat illat, nincs olcsó hatása. Elvileg a Chanel Mademoiselle másolata, és el is hiszem, mert tényleg kifinomult, szeretnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate