La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: Rdash, Módosítva: 2018. november 25.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Carolina Herrera Good Girl parfüm utánzat

Ár: 1200 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
csilluca

2019. szeptember 26.

Szeretem. Bevallom, az eredetit még nem szagoltam, de ezt megvettem. Eleinte volt benne valami, ami csak kb fél óra után jött elő és zavart, de egy ideje nem érzem. Mintha eltűnt volna belőle. Nagyon tartós és érzem is magamon egész nap,pedig kb 2-t fújok. Először friss, isteni nőies, aztán meleg édes kakaós de nem émelyítő. Nagyon megszerettem. És nagyon kíváncsi vagyok az eredetire. Sajnos mivel utcán sokszor szembejön, nem nagyon szoktam hétköznap használni. De itthon imádom, vagy hétvégére kimozdulni és beleburkolozni hűvös napokon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Frufru3

2019. szeptember 22.

Nagyon erős tartós illat!Egy fújás is elég belőle,sőt ruha alá mertem csak,nagyon ütős.
Már majdnem elfogadtam az illatát,de valahogy szottyadt poros lett rajtam a leszáradása.
Nem éreztem kifinomultnak az illatát magamon,inkább közönségesnek--bocsánat,és feltűnősködőnek.
Aki szereti az ilyen édes likőrös illatokat,nagyon szerencsés lehet vele,mert sokáig elég lesz és lehet máson kellemesebb az illata,én nem tartottam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Candy21

2019. január 15.

Sajnos nem a legjobb másolat az eredeti kifinomultabb illat. Azért vettem meg, mert kíváncsi voltam, hogy működik rajtam mielőtt beruházok az eredetire. Ennek felfújáskor finom virágos púderes illata van viszont, a leszáradáskor szúrós lesz. A tartóssága sem a legjobb rajtam kB 3ó napközbeni többször újra fújok belőle. Kicsit csalódtam benne már volt több La Rive másolatom is és azokkal nagyon elégedett voltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

pinupnicky

2019. január 13.

Kellemes illat, ami hosszantartó. Páromtól kaptam ajándékba és az én bőrömön finom a kipárolgása. Nagyon szeretem az illatot is és az üvegét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Nina1205

2018. december 10.

Nem jó szerintem sem. Az eredeti illatot kolleganőnek köszönhetően nagyon jól ismerem, de ez egyáltalán nem hasonlít sajnos. Talán a többi másolat jobban működne, de azok meg blind buy kategóriások.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Rdash

2018. november 15.

Szerintem teljesen jó illata van, gazdaságos a kiszerelése. Sokáig tart az illata. Az én bőrömmel kompatibilis, édesebb illata van. Lehet hogy másolat, de nekem teljesen megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

PerfumePippi

2018. május 25.

Csatlakozom: tartós, de vagy nem a megfelelő időben próbáltam, vagy nem kompatibilis a bőrömmel: olyan az illata, mint egy édes, gagyi másolatparfümé. Csakhogy az a jó másolat, amin nem érződik, hogy másolat. Ez valami kis összekoszolt jázminos, tubarózsás művanília.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

specyal

2017. november 19.

Az édes tömör illat mellé társul valami borzalmas orosz pacsuli illat még,ami sajnos egész nap kitart. Nagyon tartós,de az illat botrányos.Viszont az üveg tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Isoeugenol, Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Salicylate, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol