La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagyerika28, az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

CsDomi

2019. október 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. A boltban kipróbálni nem volt lehetőségem, így egyből megvettem. Első használatra nekem csalódás volt, nem éreztem édesek, nem tetszett az illata. Aztán eltelt egy kis idő és már érezni lehetett rajta az édes-vaníliás illatot, ami negyon bejött. Így összességében nem bánom, hogy megvettem, sőt..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

PETRA820718

2019. szeptember 20.

Volt eredetim, így bátran kijelenthetem, hogy egy egy szuper utánzat minden féle szempontból.
Először is az illat, ORR legyen aki megmondondja, hogy ez nem LVB, ha megérzi.
Tartósságban sajnos semmivel nem jobb a Lancome, pedig teszteltem.
Mindenben helyt áll, szuper áron, így, hogy őt megismertem, teszteltem, nem fog hiányozni a Julia Roberts reklám tárgya horror áron.
Újravevős, a kollekcióm elengedhetetlen darabja lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Először is az illat, ORR legyen aki megmondondja, hogy ez nem LVB, ha megérzi.
Tartósságban sajnos semmivel nem jobb a Lancome, pedig teszteltem.
Újravevős, a kollekcióm elengedhetetlen darabja lett.

Maryann88

2019. június 21.

A La Rive parfümök közül szerintem a legjobb! Számomra egyedi illat, most vettem másodjára de nem tudom megunni! Szerintem a tartóssága is jó,nap végére gyengül az illatfelhő, de sejtelmesen még mindig érződik. :D A férjem teljesen odáig van érte,ami nálam fő szempont! :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

CzFru

2019. február 9.

Egy kis hàztartàsiban vettem, mert megtetszett az illata. Az àra több, mint baràti ès ahoz kèpest "minősègi" illata van. A tartóssàga átlagos. Màr elfogyott, de tervezem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

nagyerika28

2018. augusztus 16.

Nekem igazi rúzsos-púderes nyanyaszag, természetesen nagyon tartós. 2 * a tartósság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

egyboszorka

2018. június 29.

Van, amikor az ember jó dolgában nem tudja, mit csináljon. Az egyik almániám okán tértem be a Dm- be, és miután semmi újat nem sikerült felfedeznem etéren, a parfümöspolc felé irányoztam. A következőket nem önigazolásul, magyarázatképpen avagy védőbeszédként kívánom elővezetni, de ami igaz, az igaz, azóta sem tudom a racionális okát annak, hogy ezt a szerencsétlent mi a túróért próbáltam ki. Óvoda, általános iskola, középfokú intézmény, felsőfokú képződe. A normális sorrend mármint, mert azért az meglehetős eseményszámba megy, ha valaki a képzést az egyetemen kezdi karonülő korában, aztán ahogy a személyisége kibontakozik, az értelme nyiladozik, úgy halad egyre lejjebbfelé (a pelenka persze az életút mindkét szélső pólusán kinéz majd' mindnyájunknak, de az egy másik történet, nem gusztustalankodni járok errefelé...). Utánzatok, katalóguscégek és drogériás felhozatal, parfüméria, niche az evolúciós út. Meg a nem normális parfümmán, aki fordítva csinálja. Ez lennék én. Kipróbáltam ugyanis. Hátőőőőőőő. Az anyuska sem kispályás versenyző a fojtogató tömeggyilkos versenyzámban, de ez a szúrós- szottyadt- cukros- dohos- művirágos kópiának becézett folyékony cincike ez odavágott rendesen! Gyorsan letöröltem popsitörlővel, szégyenemben majdnem zacskót húztam a fejemre és szélsebesen elhagytam a tetthelyet. És ennyi. Erről én többet nem tudok írni. Idézem a családi kedvencet:
" Te Pista fiam, de trehány modorod van, a sárdagasztó tartalékfocista keservedet!" netán
" Te gané! Ideveszlek a jóba, te zsivány! Kitárjuk neked egy tisztességes család pitvarajtaját, te meg odasz@rsz a küszöbre! Tüstént!"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

d-i_n-a

2018. május 18.

basszus..mondom kipróbálom ha a La vie est belle-t nagyon szeretem..
Egy fújás ment a csuklomra..baszki hát nagyon nem az az illat..annyira erős rendesen beszedultem tőle..
Kinek mi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

basszus..mondom kipróbálom ha a La vie est belle-t nagyon szeretem..
Kinek mi...

buzavirag

2018. március 7.

UPDATE: ahogy telt az idő, es újra elővettem, nekem nagyon elkezdett hasonlítani a La Vie Est Belle-re. Még a színe is sárgásabbá vált az üvegben.

2016. 12. 10.:Nagyon szeretem ezt az illatot, nekem a ZARA red vanilla nevű parfümére emlékeztet. Ajándékba kaptam, hétköznapokra tökéletes, az illata tartós, a csomagolása szép. Őszre, télre tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

nagynori

2018. február 23.

Imádom a La Rive illatokat, ez most nagy kedvencem. Tartós, púderes, édes illat. Mikor viselem, valaki mindig megdicseri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Brygo

2017. november 20.

Egyik legnagyobb kedvencem. Ár/érték bajnok, mert ezért az árért nagyon tartós!
Több férfi is megjegyezte, mikor ezt viseltem, hogy milyen jó illatom van.
Mindig újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Egyik legnagyobb kedvencem. Ár/érték bajnok, mert ezért az árért nagyon tartós!
Több férfi is megjegyezte, mikor ezt viseltem, hogy milyen jó illatom van.
Mindig újraveszem!

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.