La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagyerika28, az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

dorotheea

2021. január 28.

Már 3 üveg Lancome La Vie Est Belle-t használtam el, imádom.
TikTokon egy lánynál láttam a La Rive Queen of Life-ot, hogy mennyire hasonlít a LVEB-hez. Mit ne mondjak, azonnal rohantam a Rossmannba. :D
Mindössze 1500 Ft-ot fizettem érte és bazira hasonlít. Persze nem annyira intenzív és tartós, de az édeskés illat nagyon ott van. :)
Szeretem, biztosan fogok még venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Már 3 üveg Lancome La Vie Est Belle-t használtam el, imádom.
Szeretem, biztosan fogok még venni

Erika80

2020. december 23.

Aki egy az egyben La Vie Est Belle-t akar érezni, az szerintem gyűjtögessen és szánja rá a pénzét mert természetesen nem hozza teljes mértékben a LVEB-t (egyik utánzat sem), de magát azt a jellegzetes édességet igen és meglepően tartósan. Aki viszont nincs elengedve anyagilag, de szeretne legalább hasonló illatot magának, vagy épp túl erőteljes számára az eredeti, de magát az illatot szereti, az nyugodtan tegyen vele egy próbát. Nekem ő jön be eddig a leginkább, mert pl. a J.Fenzis tökéletesebb kreálmány, de erősebb is és annyira erősen nem kívánom érezni. Aranyos kis letisztult üvege van, az illata is jó. Ennyi pénzért főként megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 23.

CsDomi

2019. október 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. A boltban kipróbálni nem volt lehetőségem, így egyből megvettem. Első használatra nekem csalódás volt, nem éreztem édesek, nem tetszett az illata. Aztán eltelt egy kis idő és már érezni lehetett rajta az édes-vaníliás illatot, ami negyon bejött. Így összességében nem bánom, hogy megvettem, sőt..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

PETRA820718

2019. szeptember 20.

Volt eredetim, így bátran kijelenthetem, hogy egy egy szuper utánzat minden féle szempontból.
Először is az illat, ORR legyen aki megmondondja, hogy ez nem LVB, ha megérzi.
Tartósságban sajnos semmivel nem jobb a Lancome, pedig teszteltem.
Mindenben helyt áll, szuper áron, így, hogy őt megismertem, teszteltem, nem fog hiányozni a Julia Roberts reklám tárgya horror áron.
Újravevős, a kollekcióm elengedhetetlen darabja lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Először is az illat, ORR legyen aki megmondondja, hogy ez nem LVB, ha megérzi.
Tartósságban sajnos semmivel nem jobb a Lancome, pedig teszteltem.
Újravevős, a kollekcióm elengedhetetlen darabja lett.

Maryann88

2019. június 21.

A La Rive parfümök közül szerintem a legjobb! Számomra egyedi illat, most vettem másodjára de nem tudom megunni! Szerintem a tartóssága is jó,nap végére gyengül az illatfelhő, de sejtelmesen még mindig érződik. :D A férjem teljesen odáig van érte,ami nálam fő szempont! :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

CzFru

2019. február 9.

Egy kis hàztartàsiban vettem, mert megtetszett az illata. Az àra több, mint baràti ès ahoz kèpest "minősègi" illata van. A tartóssàga átlagos. Màr elfogyott, de tervezem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

nagyerika28

2018. augusztus 16.

Nekem igazi rúzsos-púderes nyanyaszag, természetesen nagyon tartós. 2 * a tartósság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

d-i_n-a

2018. május 18.

basszus..mondom kipróbálom ha a La vie est belle-t nagyon szeretem..
Egy fújás ment a csuklomra..baszki hát nagyon nem az az illat..annyira erős rendesen beszedultem tőle..
Kinek mi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

basszus..mondom kipróbálom ha a La vie est belle-t nagyon szeretem..
Kinek mi...

buzavirag

2018. március 7.

UPDATE: ahogy telt az idő, es újra elővettem, nekem nagyon elkezdett hasonlítani a La Vie Est Belle-re. Még a színe is sárgásabbá vált az üvegben.

2016. 12. 10.:Nagyon szeretem ezt az illatot, nekem a ZARA red vanilla nevű parfümére emlékeztet. Ajándékba kaptam, hétköznapokra tökéletes, az illata tartós, a csomagolása szép. Őszre, télre tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

nagynori

2018. február 23.

Imádom a La Rive illatokat, ez most nagy kedvencem. Tartós, púderes, édes illat. Mikor viselem, valaki mindig megdicseri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.