La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagyerika28, az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

bobherceg80

2022. augusztus 12.

Rajtam sajnos folytogatóan száraz,és szúrós. Viszont még mindemellett is majdnem teljesen hozza a La vie est belle EDP illatát.
Sosem venném meg, de még így is jobban tetszik a J. Fenzi és a Luxure verzióknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

norikaa27

2022. június 9.

Fúj fúj fúj és még egyszer fúj.
Lányok,ez az illat maga a fertő. Nem tudom lehet csak nálam történt,de amikor az üzletben ki fújtam a tesztcsíkra nos ott megfogott benne valami kellemes illat,amikor is úgy döntöttem magammal viszem..bár ne tettem volna. 😫😫
Itthon magamra fújtam azt hittem el hányom magam,annyira poshadt rohadt öregasszony szag lengett körbe hogy azt hittem hanyatt esek annyira büdös volt..
Nálam ezt hozta..
Alapjáraton használtam ezt a márkát,de eddig ilyet én még soha nem tapasztaltam..
Lehet hogy megromlott volna a parfüm (?) 😫😫
-1 adnék se sajnos nullát sem lehet,ezért van az egy csillag..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Fúj fúj fúj és még egyszer fúj.
Nálam ezt hozta..
Lehet hogy megromlott volna a parfüm (?) 😫😫
-1 adnék se sajnos nullát sem lehet,ezért van az egy csillag..

Dalma0109

2022. április 16.

Kedvencem. Nagyon tartós. Elég 1-2 fújás:) Nagyon finom illata van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Kedvencem. Nagyon tartós. Elég 1-2 fújás:) Nagyon finom illata van:)

mlnda

2022. március 21.

Szerintem ez a La Rive egyik legsikeresebb koppintasa. Elegge hasonlit a La vie est belle-hez.
Elso perceiben meglehetosen eros, edes-viragos, aztan valamennyire lenyugszik. A szillazsa kimondottan eros, a tartossagara se lehet panasz. Ha mindezekhez hozzateszem az arat... hat csodalatos.
Viszont arra vigyazni kell, hogy ne fujkaljunk belole tul sokat, mert konnyen emelyitove valhat a kornyezetunknek. Ugy gondolom 1-2 fujas boven eleg. :D
Elhasznaltam mar nehany uveggel, valoszinuleg tobbszor ujra fogom meg venni a jovoben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Lona22

2022. február 12.

Kedvenc parfümöm, nagyon finom illata van. Viszont könnyen megromlik. Ez az a parfüm, amit nem érdemes csak néha használni, mert amúgy kárba megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 12.

Anaszti97

2022. február 8.

Kedvenc illat, nagyon tartós! Ár érték arányban megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

Kedvenc illat, nagyon tartós! Ár érték arányban megfelelő!

EloiseBlack

2022. január 26.

Nagyon tartós, télies illat.
Inspiráló illata a Lancome egyik jellegzetes illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

Nagyon tartós, télies illat.
Inspiráló illata a Lancome egyik jellegzetes illata.

monsza1307

2021. november 18.

Kellemes. Kicsit nekem is hasonlít a La Vie Est Belle-re. Jobb kedvem lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

Viktoria_fks

2021. november 10.

Anyukámnak szerettem volna egy olcsó, púderes parfümöt venni, de mivel nem akartam tízezreket költeni egy parfümre, erre esett a választásom.
Nagyon finom illata volt, akkor még nem tudtam, hogy ez a márka utánzatok.
Azóta kétszer vettem még neki, imádja én is, ő is.
Tartóssága pedig eszméletlen, főleg ennyiért.
5 *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Nagyon finom illata volt, akkor még nem tudtam, hogy ez a márka utánzatok.
Azóta kétszer vettem még neki, imádja én is, ő is.
Tartóssága pedig eszméletlen, főleg ennyiért.
5 *****

dorotheea

2021. január 28.

Már 3 üveg Lancome La Vie Est Belle-t használtam el, imádom.
TikTokon egy lánynál láttam a La Rive Queen of Life-ot, hogy mennyire hasonlít a LVEB-hez. Mit ne mondjak, azonnal rohantam a Rossmannba. :D
Mindössze 1500 Ft-ot fizettem érte és bazira hasonlít. Persze nem annyira intenzív és tartós, de az édeskés illat nagyon ott van. :)
Szeretem, biztosan fogok még venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Már 3 üveg Lancome La Vie Est Belle-t használtam el, imádom.
Szeretem, biztosan fogok még venni

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.