La Rive

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. október 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Fej: grapefruit, tengeri jegyek

Szív: guajakalapú fa, babérlevél

Alap: borostyán, pacsuli

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Scisaili

2018. február 25.

Paco Rabanne Invictus másolat de verhetetlen áron és tartósságban! Barátomnak vettem meg mert tetszett neki az eredeti illat. Valami hihetetlen, egész nap érzem rajta és Ő is meg van elégedve vele. Úgyhogy mivel imádjuk, mindig lesz helye a polcon. :) Ha valaki nagy Star Wars rajongó és nem akar több tízezret költeni rá akkor hajára! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

KuliKali

2017. február 4.

Barátom kapta tőlem évfordulónkra,valójában a csomagolása miatt. Nagyon szereti és én is nagyon szeretem rajta,igazán jól áll neki. Tuti én is használnám ha fiú lennék. Tök jó áron van és nagyon tartós,bár fokozatosan halványul az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Laci

2017. január 8.

Paco Rabanne Invictus klónja, nagyon korrekt minőségben, verhetetlen áron. Én is karira kaptam egy barátnőmtől. Mivel annyira nem kedvelem az Invictust, nem lehet 5 csillag, de az ár-érték aránya és szuper tartóssága, valamint kedves ajándék mivolta miatt nem adhatok 4-nél rosszabbat. Éljen a sötét oldal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

szilvia921

2017. január 8.

A páromnak vettem ajándékba, természetesen a csomagolása fogott meg elsőnek, de az illata tényleg nagyon kellemes, férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

ponilopopolopo

2017. január 8.

Az illata nagyon kellemes, és még órák után is érződik. A dm-ben vettük a barátommal tegnap, akciósan 1500-ért. A barátom imádja a csomagolása miatt én pedig az illata miatt, szóval mehet az 5 pont! Egyáltalán nincs olcsó illata, nagyon pasis, felnőttes. Imádjuk!😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Színezék. Lila színű.